Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lógófülü törpenyúl szabadt

Torolt_felhasznalo_665074
Torolt_felhasznalo_665074
Létrehozva: 2014. október 17. 09:24

Tud valaki segíteni, hol kapható olcsó szabadtéri ketrec nyúl téli tartásához szabadban. Kisunokámnak nem szabad a lakásban tovább tartani, és ehhez keresek megoldást.

  1. 2014. október 17. 11:253.

    A Helyetekben megbeszélgetném a gyerekkel, hogy sokkal jobb helye lenne a nyuszinak MÁSNÁL, az lenne az igazán jó megoldás, és keresnék neki szerető gazdit!


    Szabadban nálunk biztosan megfagyna télen a nyusi, nem hiszem, hogy annak örülne az unokád!


    Remélem, így döntötök, és nem hagyjátok szenvedni, és a biztos pusztulásba küldeni ezt a kis állatot!


    Nem is értem, hogyan képzelted, hogy amit leírsz, járható út?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_665074 (1)
    2014-10-17  09:24
  2. Torolt_felhasznalo_856560
    Torolt_felhasznalo_856560
    2014. október 17. 09:382.

    Szegényke :( Ezzel az a baj, hogy a törpenyuszik nem bírják a hideget, mivel elég kicsi a testük, pláne ha nem így voltak szoktatva... Nekem van törpenyuszim és elég sokat utánaolvastam a témának és hát mindenhol lebeszélik az embert arról, hogy kint tartsa...Legalább ha egy garázs vagy szerszámoskamra lenne, az viszonylag védett.


    Keresd fel őket, ők talán tudnak nektek segíteni abban, hogy hogyan tovább...


     


    https://www.facebook.com/elsonyulmentoalapitvany?fref=ts


     


     


    Drukkolok, hogy sikerüljön megoldani

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_665074 (1)
    2014-10-17  09:24

Címlap

top