Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elektromos ruhaszárító

csulinka
Létrehozva: 2014. október 3. 10:19

Sziasztok! Elektromos  ruhaszárító állványról várnék véleményeket.Érdemes beruházni vagy felesleges pénzkidobás?

  1. 2014. október 3. 12:455.

    Én is nézegettem már és arra jutottam, hogy  a fürdőszobai fali törülközőszárító jobb, sajnos arra nem lehet teregetni. Az ötleteid meg sok lakásban kivitelezhetetlenek, mert pl nekem ugyan van erkélyem, de jólnevelt szomszéd kamaszokkal feljebb, tehát oda nyáron sem teregetek. Szárítógép meg egyszerűen nem férne el. Fűteni nem tudok, még nem kapcsolták be a kazánt, ezért a ruhák bánatukban 2-3 napig száradnak..(((

    előzmény:
    antironia (2)
    2014-10-03  10:26
  2. 2014. október 3. 10:334.

    Ezt olvasom róla egy másik fórumon..


     


     


    Ez az, ami úgy néz ki, mint egy normális szárító csak a drótok helyett ott ilyen csövek vannak? Mert ha igen, akkor az ismerőseimnek van ilyen... ők kapták valahonnan, sima szárítónak használják, azt mondják, lófüttyöt nem ér, mert csak azt a részét melegíti fel a ruhának, amihez hozzáér... az meg elég kis felület. Akkor szárít hatékonyan, ha végigteríti rajta az ember a ruhát, de az meg kicsit pocsékolás.


     


     


    Pontosan így képzeltem el én is....  Egy fillért se adnék érte.


     


     

  3. 2014. október 3. 10:293.

    Utánanéztem...


     


    120W a tljesítménye. Ez kb. bolhaf.ng. :-DDDDD


     


    A legkisebb fürdőszobai törölközőszárítós radiátornak is  600 W és nagyobb a teljesítménye...


     


    http://www.szaniteronline.hu/concept_torolkozoszarito_rad iator_450_1200.html

  4. 2014. október 3. 10:262.

    Mit csinál egy állvány elektromosan...?????


     


    Nekem parasztvakításnak tűnik....


     


    Vegyél szárítógépet, vagy használj napenergiás szárítógépet. :-D


     


     

    előzmény:
    csulinka (1)
    2014-10-03  10:19

Címlap

top