Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lux

meszapet
Létrehozva: 2014. július 22. 19:42
Sziasztok! Tervezem Lux porszívó vásárlásŕt čs včlemčnyeket vŕrok akik hasznŕljŕk! :)
  1. 2014. július 22. 22:044.
    Mindenféle hiper-szuper porszívóim voltak a Karchert-ig bezárólag., egyiket sem szerettem.Pedig  ezek szinte már maguktól kitakarítottak.........
     Száraz-vizes takarítási lehetőségekkel rendeklkeztek. Nehézkesek, drabálisak voltak. A lehető leghamarább túl is adtam rajtuk.

    De előtte bementem az áruházakba körülnézni mi minden  a kínálat.
    Teljesen egyszerű mezei porszívót vettem , már 8 éve üzemel, semmi gond vele.Már régen megszolgálta azt a pár ezer forintos vételárát.
    Szeretek takarítani.Is.
    előzmény:
    meszapet (1)
    2014-07-22  19:42
  2. 2014. július 22. 20:263.
    Ha igazán jót akarsz, nézd meg a NILFISK porszívókat.
    Profi helyeken (szállodák, éttermek) ilyet használnak.

    És nem kerül félmillióba...

  3. 2014. július 22. 20:142.
    Minek vennél ilyen túlárazott terméket...???

    Hasonló műszaki paraméterekkel megáldott porszívót töredék áron megkapsz, és még az ügynök halandzsázását se kell végighallgatnod.
    előzmény:
    meszapet (1)
    2014-07-22  19:42

Címlap

top