Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Beko mosógép?

manocskakk
Létrehozva: 2014. Április 25. 09:38
Beko EV5800 elöltöltős mosógép nem engedi le a vizet és nem is centrifugázik, valamint a programok is összevissza működnek. Ha beállítom, hogy csak centrifugázzon akkor több mint egy órát mos, de nem csavarja ki a ruhákat. Próbáltam más programot is választani mindig ugyanazt csinálja, tehát mindegyik programom kb. 1 órát működik de nem engedi le a vizet és nem centrifugázik. Van esetleg valami ötlet, hogy mi lehet a gond? Vélemények? köszi.
  1. 2014. Április 25. 20:075.
    köszi a tanácsot, igazad volt, nekem is az volt a gond :)
    előzmény:
    facsipeszke (4)
    2014-04-25  12:39
  2. 2014. Április 25. 12:394.

    Mosógép igaz nem Beko. Ugyanez a probléma.Először szívinfarktust kaptam,aztán azt tanácsolták,hogy van a szűrője ami összeszed mindenféle szöszmöszt,na azt pucoljam ki.

    Tényleg ment utána.Egy próbát megér. 

    előzmény:
    manocskakk (1)
    2014-04-25  09:38
  3. 2014. Április 25. 09:563.
    köszi, eddig minden rendben volt vele, most meg....
    előzmény:
    ardian (2)
    2014-04-25  09:49
  4. 2014. Április 25. 09:492.
    bedöglött a szivattyú... sajnos típushiba... nekem is beko volt, kihívtam a azerelőt, mondja, hogy JÓ a szivattyú, csak gyenge, nem tudja a lefolyóba bepumpálni a vizet, mert túl magasabn van, s van a mosógépbewn egy nyomáskieegyenlítő golyó... szerinte, ha kiszedi, jó lesz... kiszedte... egy darabig ment, azután megint elakadt... hétvége volt, a férjem szedte szét, kiszedte a bűzzáró golyót a lefolyóból... akkor megint ment egy darabig... amikor újra elromlott, a szerelő kicserélte a szivattyút újra... amikor negyedszer is elromlott, vettem egy új mosógépet :-(
    előzmény:
    manocskakk (1)
    2014-04-25  09:38

Címlap

top