Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Albérlőtárs?Barátkozzunk!

kutyaimádólány
Létrehozva: 2013. február 28. 11:21

Sziasztok!

 

Albérletet keresek április 1-től, de elnézve az árakat esélytelen, hogy egyedül kivegyek egy albérletet, idegenekkel összeköltözni pedig eléggé necces. Ezért gondoltam, hogy ha van itt valaki, aki szintén ebben gondolkozik, akkor megismerkedhetnénk és ha valamennyire már megismertük egymást (amennyire ez lehetséges ilyen kis idő alatt), akkor közösen kereshetnénk albérletet.

 

Magamról: 29 éves vagyok (csak papíron, értelmileg kevesebb :-)), március végétől Bp-en fogok dolgozni, diplomás, nem dohányzó, állatszerető, nyugodt, barátságos lány vagyok. Barátom van, de a munkája miatt heteket tölt külföldön. 

 

Ha érdekel, írj, barátkozhatunk, költözhetünk! Csak komoly jelentkezőket várok, mert én március végétől- április elejétől tényleg költözni szeretnék!!!

  1. 2016. Április 10. 13:2814.

    email cimem     ntim7@freemail.hu

    előzmény:
    FB#998106153572398 (13)
    2016-04-10  10:12
  2. 2016. Április 10. 10:1213.

    Szia


    Én 35 éves férfi vagyok engem érdekelne a dolog mert én is Budapesten fogok dolgozni és drága az albérlet plusz két három hónapot még kifizetni elég drága így és nem mindegy kivel költözöl össze ha érdekel a dolog írj ismerjük meg egymást és majd kiderül mi lesz belőle.


     


          Szia Marci.

    előzmény:
    kutyaimádólány (1)
    2013-02-28  11:21
  3. 2015. Április 9. 15:3012.

    Sziasztok!


    Tóth Vanessza vagyok, 17 éves és albérlőtársat keresek!Lehetőleg lányt/nőt! :) Júni-Júli költözéssel, egyedül nem tudnám fizetni. :(


    Ha valaki is hasonló helyzetben van és úgy gondolja kérem írjon az email címemre: vanessza0111@gmail.com


    (email címemre írjatok itt nem biztos,hogy megnézem)


    Várom válaszotokat!


    Szép napot!

  4. 2015. Április 9. 15:1911.

    Szia! Vanessza vagyok, 17 éves, én is albérletet keresek, de egyedül képtelen lennék fizetni így hát én is albérlőtársat keresek, ha gondolod megadom az e-mail címem és írj nekem! vanessza0111@gmail.com (:

    előzmény:
    kutyaimádólány (1)
    2013-02-28  11:21
  5. 2013. augusztus 20. 10:0610.

    Sziasztok !

     

    Sokáig laktam albérletben -egyedül.Nem volt jó,viszont mással sem.Ezt tapasztalatból tudom.Végre van saját lakásom - sok lemondás,erőfeszítések árán.És most hirtelen egyedül maradtam,nem volt időm barátságokat kötni,ápolni a régieket.30 éves vagyok -se barátom se barátnőm nincs jelenleg -messze költöztem a régiektől.Van köztetek,aki hasonló helyzetbe került és nincs kivel megossza gondolatait.Ha van írjon !!!

     

    előzmény:
    Szombatica (8)
    2013-05-09  09:37
  6. 2013. augusztus 19. 11:449.

    Sziasztok!

    Októberi költözéssel keresek albérlő társat Budapestre, belvárosban.

    Lakás még nincs így együtt kereshetünk,minden igényt kielégítően.

    Olyan személyt keresek aki fizetőképes és tekintettel van a  másikra ,nem baj,ha csodabogár/ őrültek kíméljenek/.

     

     

    Magamról: 24 éves lány vagyok ,októbertől Bp-en fogok dolgozni, jelenleg Siófokon élek és van egy macskám akit szeretnék magammal vinni az albérletbe. Nem dohányzom, barátságos vagyok és toleráns .

     

    Ha érdekel ,írj bátran és majd meglátjuk :) 

     

    email címem: albitars@citromail.hu 

     

  7. 2013. május 9. 09:378.

    Szia!

     

    Nem tudom sikerült-e találni albérlőtársat. Én a 18. kerületbe keresek egy vidám, intelligens, fizetőképes lányt. Kertes házat bérelek, két fürdőszoba, két szoba + nagyszoba, konyha teljesen felszerelt. Csend, béke, nyugalom, kávézás, grillezés, óriási beszélgetések a kertben, egy vidám, dolgozó 30-as nővel. Sajnos egyedül nem bírom fizetni, elköltözni nem szeretnék, mert nagyon kellemes mind a környék, mind az ingatlan.  Ha még aktuális az összeköltözés írj és összefutunk. 

    előzmény:
    kutyaimádólány (6)
    2013-03-01  11:00
  8. 2013. Április 20. 10:547.

    Szia Kutyaimádólány!

     

    Felköltöztél már Budapestre?Találtál már lakótársat?

    Ugyanis jelen pillanatban én is azt keresek.Illetve albérletet biztosan találni fogok,csak egy megbízható lakótárs kellenne.

    Én 27 éves vagyok és dolgozom.

    Ildi

    előzmény:
    kutyaimádólány (1)
    2013-02-28  11:21
  9. 2013. március 1. 11:006.
    Senki nem tervez mostanában költözést? :-(
    előzmény:
    kutyaimádólány (5)
    2013-02-28  22:21
  10. 2013. február 28. 22:215.
    Tényleg az értelmileg kevesebb nem jó megfogalmazás, csak gyorsan legépeltem a szöveget. Helyesbítek, életfelfogást, életszemléletet tekintve kevesebb. Így már ok? :-)
    előzmény:
    semiramis (4)
    2013-02-28  18:06
  11. 2013. február 28. 18:064.

    ha egy felnött "ertelmileg kevesebb", az azt jelenti, szellemi fogyatekos, adott esetben debil. biztos, hoyg jol fogalmaztal?

     

     

     

    ha eljuttok a szemelyes ismeretsegig, az mar valami - bar igy sem zarjato ki SEMMI. probalj a környezetedben szetnezni (volt evfolyamtarsak, baratnök, mittudomen...)

     

    sok sikert. :-) 

    előzmény:
    kutyaimádólány (1)
    2013-02-28  11:21
  12. 2013. február 28. 14:103.

    Tudom, de van még egy hónapom a költözésig, addig gondoltam hátha megismerkedhetnék itt valakivel, akivel össze is költözhetnénk. Tudom nem sok idő van addig, és ennyi idő alatt nem sokat tudok meg a másikról, de még mindig talán többet, mintha hirdetésre jelentkezek és rögtön költözök idegenhez.

     

    Egyébként úgy volt, hogy az egyik barátnőmmel költözünk, de visszamondta. :-(

    előzmény:
    trebaci (2)
    2013-02-28  13:46
  13. 2013. február 28. 13:462.

    Bocs, de itt is csak idegenek vannak...

    előzmény:
    kutyaimádólány (1)
    2013-02-28  11:21

Címlap

top