Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Öntözőrendszer házilag

Dilbert
Létrehozva: 2012. március 20. 08:40

Sziasztok!

 

Csinált vki öntözőrendszert saját kezűleg? Öntözőrendszer alatt  a földbe fektetett csöveket értem. :)

 

Ha van valaki, aki hasonlóra vetemedtett, legyen szíves árulja el a dolog minden apró csínját-bínját. Azaz hogy kezdett hozzá, honnét tájékozódott, milyen anyagokat használt, azt hol szerezte be, hogy készült elő, mennyi ideig tartott, és azóta hogy működik?

 

Köszönöm a vákaszokat! 

  1. 2012. március 20. 09:194.

    kb. 400 nm gyep, két részre osztva, emellett körben fák, cserlyék, tuják, virágok, ott csepegtető öntözés, és a ház mellett és előtt virágoskert, szintén csepegtető öntözés+szivattyú, programozható időzítő, ez volt 300 ezer

     

    utána a férjem rákapcsolta a zöldségeskert csepegtető öntözését, ezt már maga csinálta, csak néhány csatlakozó, 20-30 méter cső kellett hozzá

    előzmény:
    Dilbert (3)
    2012-03-20  09:14
  2. 2012. március 20. 09:143.

    Szia! Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem, mennyi az a kedvező ár? Akár priviben is érdekelne. Persze, az is számít, mekkora területre számított. 

    előzmény:
    ardian (2)
    2012-03-20  08:58
  3. 2012. március 20. 08:582.
    a férjem készült rá, vett egy csomó könyvet, de csak elbizonytalanodott tőle... végül hívtunk szakit, aki igen kedvező áron megcsinálta, 2 év alatt megtérült (mert a kútból locsol)
    előzmény:
    Dilbert (1)
    2012-03-20  08:40

Címlap

top