Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fém végű botmixer..

*Kála*
Létrehozva: 2012. február 10. 09:11

Kedves Háziasszonyok!

 

Kicsit "undi" témában indítom most ezt a topicot,de nem találok google-ban semmi gyártó cég telszámot ahol fel tudnám tenni a kérdésemet. 

Fél éve vásároltunk egy Imetec botmixert aminek a vége fémből van. 

A képet csatolom.

 

Szóval a brobléma az,hogy nem tudjuk szét szerelni,viszont a takarítása egyszerűen lehetetlen. Imádom ezt a kis gépet,de a végén ahol a kis vágókés pörög,ott gumi van körben tömítésnek. Hiába mossuk át amennyire csak lehet,bemegy alá minden és egyszerűen képtelenség teljesen kitisztítani. Szó szerint undorító...

Bízom benne,hogy van itt olyan konyhatündér,akinek ha nem is ugyanez a márka,de legalább ez a fajta konstrukciója van,hogy fémből van a botmixere vége....és tud nekem segíteni abban,hogy hogyan lehet leszerelni vagy hogy mi a trükkje,mert mi sehogy nem jövünk rá. Használati utasítás nem volt hozzá,csak garanciajegy.

 

Előre is köszönöm a válaszokat.

  1. 2014. december 4. 13:258.

    Pár hete volt akcióban a Lidlben egy hasonló.


     


    http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-80C1E98B-1FEA04E4/lsp/hs.xsl/product.html?id=67717691&rdeLocaleAttr=hu&title=Botmixer%20k%C3%A9szlet


     


    kb. ötezer ft-ért.


    És három éves garancia van rá, ha bármi baj van, azonnal visszaadják az árát.


     


     

    előzmény:
    rézi* (6)
    2014-11-29  08:39
  2. 2014. december 4. 13:187.

    Túlárazott cucc, nem tud 10x annyit, mint a tizedannyiba kerülő normál márkák.


    Fölösleges kifizetni a Zepter MLM rendszerének többszintű jutalékait ....


     


    Arról már nem is beszélve, hogy pl. rá van írva, hogy fél percnél tovább egyfolytában ne használd...


     


    Ötvenvalahány ezerért.....


    PAFF!

    előzmény:
    rézi* (6)
    2014-11-29  08:39
  3. 2014. november 29. 08:396.

      Sajnos tönkrement a Baumix botmixerem, és újat kell vásárolnom. Ez a márka most megfizethetetlen, de láttam jó áron  Zepter MixSi nevű készüléket, ami külsőleg hasonlít hozzá. Nem tudom, hogy ezt hol gyártják, és mennyire tartós.


    Van valakinek tapasztalata ezzel a készülékkel kapcsolatban?

  4. 2012. február 10. 12:055.
    Nekem csak az vált be, hogy használat után jó forró vízzel azonnal elmosom, egyébként lehetetlen a rászáradt trutyit lemosni róla.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2012. február 10. 11:584.
    Nekem Philipsem van.Oldalt van egy gomb,azzal le tudom venni a fém végét,és simán elmosom,nem ragad bele semmi sem.
    előzmény:
    *Kála* (1)
    2012-02-10  09:11
  6. 2012. február 10. 11:003.

    Nekem tefalom van, pont 4 éve, használat után elöblítem, a szivacs sarkával körbetörlöm a kés felett, és kész. nem ragadt be még alá semmi.

    Esetleg áztatás, utána hústűvel kipiszkálni? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2012. február 10. 09:152.
    Itt a kép róla
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top