Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Zaren takarító szett......

Torolt_felhasznalo_990305
Torolt_felhasznalo_990305
Létrehozva: 2012. január 18. 14:21
Szeretném ha mesélnétek a Zaren takarító szettről. Nagyon drágának tünik, megéri költeni  rá? Köszönök minden hsz-t
  1. 2016. június 24. 20:3718.

    Négy,azaz 4 évvel ezelőtti topikot bányásztál elő és 4 évvel ezelőtti kommentelőt barmoltál le. 


    Akkor most ki is itt az "agyhalott"??


    Az a termék,amit te istenítesz és itt,most reklámozol,valamiért nem terjedt el a köztudatban és háziasszonyok körében sem. Sanszos,hogy azért,mert ez csak a szokásos MLM szemét és átverés!


    Ami meg jó,az önmagáért beszél,keresik,vásárolják és szájról-szájra hamar terjed a híre.

    előzmény:
    nyitrás (17)
    2016-06-24  17:26
  2. 2016. június 24. 17:2617.

    Az a helyzet,h.hülye vagy mint a bánat! És egyszerű mint a fateknő!!! A Raypath ugyanis tisztító-és vegyszerek nélkül képes tisztaságot teremteni, ... próbáld meg ugyan ezt a pár száz forintos Aldis,Lidl-s tucat vacakokkal. Annyi rosszindulatú ostoba picha van ezen az oldalon,AKIK ÚGY NYILATKOZNAK BIZONYOS DOLGOKRÓL,H. NEM CSAK HOGY NEM PRÓBÁLTÁK KI,NEM IS LÁTTÁK MÉG!! Hát ehhez csak gratulálni tudok! Nem tudom,milyen rongyot hasonlítottál milyen ronggyal, de h. Raypath nem volt a kezedben,az biztos!!!!!!! Mert az,láthatóvá teszi a különbséget! Szóval bocsi,de hazudsz!!!!!!  "és az a rongy se fog magától kitakarítani" Te agyhalott!!!!! Ezt senki nem mondta..azt,h.tisztítószerek nélkül,azt igen. Mert az igaz is. Egyébként meg a száz forintos vacakot is,és a Raypathot is kézbe kell bizony venni! Senki nem mondta,h.önjáró robottakarító! Na,te agysebész..

    előzmény:
    antironia (10)
    2012-01-19  10:35
  3. 2016. június 24. 17:0916.

    Hogy Te milyen ostoba vagy! Eszed mint a hintalónak,annyi van!!!!!!!!


    Leveledből feltételezem,nem láttál RAYPATH bemutatót,különben nem írtad volna ezt a végtelenül rosszindulatú förmedvényt.Miért is kell minden MLM-terméket sz@rrá nyilvánítani???? (igen,vannak termékek,amik valóban gagyik,és valóban nem érnek fabatkát sem,nemhogy azt az összeget,amit kérnek érte.!) DE!! A RAYPATH konkrétan VALÓBAN JÓ TERMÉK! Egyszerű a használata,tökéletesen hatékony,és annak a rengeteg kemikáliának és vacak vegyszernek az árát mind másra költheted,mert AZOK NÉLKÜL lehet velük tökéletes tisztaságot teremteni! Ha érdekel,alátámasztom TÉNYEKKEL mindazt amit írtam. _válaszolj,ha van kedved,..érdekelne. Kati.

    előzmény:
    eva192 (12)
    2012-01-20  14:25
  4. 2015. december 29. 12:3915.

    Ahol hallottál róla, ott érdeklődj! ..))) Az biztos, hogy nem ebben a topikban olvastál róla először, mert itt nem igazán jöhetett volna meg a kedved..))


    A mikroszálas kendők tényleg nagyon jók, rengeteg boltban pár száz forintért kapsz. (azóta viselem elég jól az ablakmosást is..)))


    Úgyhogy ha te a hsz-ek után Zaren kendő után érdeklődsz, akkor majdnem megesküdnék rá, hogy kedvcsináló vagy. Erre  a bizonyíték a szóösszetétel amit használtál és amit eddig senki nem írt le. (jó dolog a pénzkereset, de utána néha tükörbe is kell ám nézni...)

    előzmény:
    borika.fejes (14)
    2015-12-29  11:49
  5. 2015. december 29. 11:4914.

    vfalaki tudja hol, vagy esetleg kinél lehet vásárolni ZAREN tisztitó kendőt, szíveskedjék tudomásomra hozni.


  6. Torolt_felhasznalo_990305
    Torolt_felhasznalo_990305
    2012. január 20. 18:4113.

    Köszönöm a hasznos és igen okos tanácsot amit tőletek kaptam.

     

    Már túl vagyok, szó nincs vásárlásról, de mindenesetre elgondolkodtató, hogyan kereshetnek büntetlenül balek embereket. 

     

    Köszi a segítséget.

    előzmény:
    eva192 (12)
    2012-01-20  14:25
  7. 2012. január 20. 14:2512.

    Szia !

     

    Gondold meg, hogy vásárolsz-e ilyen-olyan ügynököktől. Az egész MLM

    ill. termékbemutató egy nagy átverés kivétel nélkül. Az általuk bemutatott cuccuk kb. a 10 %-os áron is valószínüleg drága lenne.

     

    Ha sikerrel járnak - eladják a gagyit jó áron a szó szoros értelmében röhögnek majd rajtad, hogy mekkora balek voltál.

     

    A PÉNZT KERESS NE MUNKÁT jelszavakat használó emberek minősitik saját magukat és az eladandó  termékeket.

     

    Üdv.

    Éva

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_990305 (1)
    2012-01-18  14:21
  8. Torolt_felhasznalo_990305
    Torolt_felhasznalo_990305
    2012. január 19. 21:2511.

    Szép estét!

     

     

    Most elmesélem, hogy nagyon szimpatikusnak találtam azt az embert aki a bemutatót tartotta.

     

    Még azt is megkockáztatom, sőt igazolom, hogy amit használt az nagyon hatásos volt. Ámultunk és láss csodát, valóban azt csinált. Valami ezüst van a kesztyűkben, és annyira hatásosak, csak az ára,,,,,,,,,,,,,,,,, hát azt nem fehér embernek találták ki.

    Természetesen még ha felezik a csomagot, amivel letudod cserélni azt amit a másik törlővel és megoldod, még így is nagyon magas az összeg.

     

    Én végül jól is jöttem ki, mert semmi erőszakos rábeszélés nem volt, kedvesen elbeszélgettünk, időm is kivételesen volt, és még kaptam ajándékot is, nem valami ócskaságot, hanem egy szuper víztisztító készüléket.

    Az, hogy az eredeti ára mennyi lehet????????? nem tudom, de bíztosan jól jönnek ki belőle.

     

    A fogyasztóvédelemről beszéltél, azért hozzá teszem én még a fodrásztól sosem kaptam nyugtát.Hogyan is van ez? Sőt a fogászaton sem, és ott is nagy pénzeket szednek össze.

     

    na nem mélyedek bele, mert nincs értelme.

     

    További szép estét. 

     

    előzmény:
    antironia (10)
    2012-01-19  10:35
  9. 2012. január 19. 10:3510.

    Csak megemlítem, hogy szerintem NINCS olyan hiperszuper dolog, aminek ne lenne "noname" változata - könnyen hozzáférhetően, és olcsón, rendes boltban.

     

    Az a Raypath, amelyik cég ezt a Zarent is forgalmazza, 80ezer forintért kínál RONGYkészleteket (!!!) felmosórongy, porrongy, stb. - mikroszálas textilíiából.

     

    Na most ilyen mikroszálas termékek - kezdve a 30x30 cm-es takarítórongytól a különféle felmosókig, üvegtisztítókig - már 2-300 ft-os áron is kaphatók. Egyszer volt alkalmam összehasonlítani a kétféle takarítórongyot - SEMMI különbség nem volt. Kivétel az ára. :-)

     

    Lidlben, aldiban, OBI-ban, stb. nyugodtan válogathatsz, van noname 200 ft-ért, és Leifheit valamivel drágábban, és a kettő között is..... És ott összehasonlíthatod az árakat és a minőségeket is.

     

    A Raypath ügynök meg odamegy hozzád, és a Nobel-díjtól kezdve a "NASA részére fejlesztették ki" szövegekig meghallgathatsz kétórányi parasztvakítást. :-DDDDDDDDDDDDDDDDD

     

    És az a rongy se fog magától kitakarítani... :)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_990305 (8)
    2012-01-18  22:43
  10. Torolt_felhasznalo_990305
    Torolt_felhasznalo_990305
    2012. január 18. 22:449.

    holnap írok privit.

    Jól gondolod!

    előzmény:
    antironia (6)
    2012-01-18  14:59
  11. Torolt_felhasznalo_990305
    Torolt_felhasznalo_990305
    2012. január 18. 22:438.

    Bocsi most  jöttem be.

     

    Ez egy takarító szett. Nagyon szépen és kevés hideg vízzel lehet takarítani, semmi vegyszer, semmi mosógatószer, stb stb, szóval van benne valami igazság, de horror áron!!!!

    előzmény:
    Sarapod2 (7)
    2012-01-18  16:07
  12. 2012. január 18. 16:077.
    Ez mi ez? Zaren?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_990305 (1)
    2012-01-18  14:21
  13. 2012. január 18. 14:596.

    HOl lehet látni az árakat?

     

    Mert a honlap, amit megtaláltam, nagyon szemérmesen hallgat erről...

     

    Már eleve ez egy gyanúra okot adó dolog. Meg kell adni a telefonszámodat, vagy egyéb elérhetőségedet, és majd ők megkeresnek....

     

    mondom, vmi lehúzós MLM....

     

    Baromi sokba kerül a cucc, ezért szervezz be másokat magad alá, akik szintén beszerveznek további mbereket.....

     

    VEgyél 5x-ös áron tisztítószert, és ha jó sok embert beszervezel, tán még 20% engedményt (vagy visszatérítést) is kaphatsz.

     

    A hülyének is megéri.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_990305 (5)
    2012-01-18  14:52
  14. Torolt_felhasznalo_990305
    Torolt_felhasznalo_990305
    2012. január 18. 14:525.
    Linket nem tudok, engem a vélemények érdekelnek.Valami csali bíztosan ebben is van.
    előzmény:
    antironia (2)
    2012-01-18  14:41
  15. 2012. január 18. 14:504.

    Szóval idáig olvastam el az öntömjénezést:

     

    A környezetbarát tisztítórendszert speciális mikroszál alkotja, melyet Nobel díjra terjesztettek elő Genfben 1991-ben a nemzetközi találmányok és új technológiák kiállításon, és ezüstéremmel jutalmazták az év találmányaként.

     

     

    Minden MLM-cuccot Nobel-díjra terjesztenek elő... Állítólag....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2012. január 18. 14:483.

    HOl az előző hsz-om???

    Pedig oylan jót írtam.! :-D

     

     

    Egyébként a megérzésem nem csalt.... BINGÓÓÓ!

     

    Forgalmazó: RAYPATH Hungária Kft.

    Túlárazott MLM-cuccok...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2012. január 18. 14:412.

    Mi ez?

    Dobnál egy linket, vagy képet, vagy mittomén.... :-)

     

    Csoda szerintem nincs a takarítás terén.... Magától biztosan nem fog kitakarítani.  :))

     

    De most már tényleg kíváncsi lettem. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_990305 (1)
    2012-01-18  14:21

Címlap

top