Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mester Kiadó táska

tina77
Létrehozva: 2010. január 5. 16:33

Sziasztok!

Kapott már valaki a Mester Kiadótól 3 részes táska szettet?

Nagyon gagyi? Kb. mekkorák a méreteik?

Köszi, ha valaki válaszol.

 

Üdv. Tina.

  1. 2014. november 7. 08:5513.

    Szeretném kérdezni, hogy a Mester Kiadóval van -e valakinek tapasztalata akit azzal fenyegetnek hogy eliserte tartozását azzal hogy telefonrögzitőre vették , hogy megkapta a csomagot, amit küldtek neki, /vagyis átvette, /nem kellett átvenni mert csak simán postaládába dobják, hiszen nem ajánlottan küldték/ most a Sigma behajtó cégnek adták át, nem tudom mit kell ilyenkor csinálni, van -e valaki aki tudna segiteni!! Várom jelentkezését felvilágositás miatt!

  2. 2010. január 6. 10:2812.

    Köszi, aranyos vagy, de kép az van róla a megrendelő lapon is.

     

    Én is ilyesmikre szeretném használni, mint amit te írtál.

     

    Tina.

    előzmény:
    monci1 (10)
    2010-01-05  18:03
  3. 2010. január 6. 10:2511.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

     

    Csak azért gondoltam megrendelni, mert 500 forintért még csak egy neszeszert, sem kapok. 

     

    Sokszor rendeltem már tőlük első csomagot, aztán a következőket azonnal lemondtam. Eddig még nem volt gondom velük. Remélem ez így marad.

     

    Köszi mégegyszer!

    Üdv. Tina.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2010. január 5. 18:0310.

    Én karácsony előtt kaptam..semmi gondom vele.

    450ft-ért mit is várunk.

    Ha csak egy évig birja akkor is megérte.

     

    A legkisebb megfelel egy piperetáskának,a középső sztem akkora ha kórházba kerül az ember,a tisztálkodási szrek simán elférnek benne,a legnagyobb akkora mint egy nagyobb retikülféleség..vállra akasztható, külső zsebbel.

     

    Ha gondolod lefényképezem..

     

    előzmény:
    tina77 (1)
    2010-01-05  16:33
  5. 2010. január 5. 17:539.

    Szia!

    Én amikor megláttam, majdnem dobtam egy hátast :). Nekem rikító zöld sajna. Ki sem bontottam, mert már a színe miatt sem fogom soha hordani.

    Nekem telefonon ajánlották, nem tudtam, hogy milyen színű, amikor megrendeltem. De gondoltam, hogy 500 ft-ért már csak a 3 táska is megéri. Hááááááát

    előzmény:
    tina77 (1)
    2010-01-05  16:33
  6. 2010. január 5. 17:458.

    Sziasztok!

     

    Én is rendeltem ilyen táskát, süteményes kártyákhoz volt. 490 forintért nem sok, de annyit megér szerintem. Nekem már egy ideje megvan, használom is. Én vidéki vagyok, és Pesten lakom albérletben. Az utazás során szoktam használni kajának. Eddig még bírta.

     

    De az viszont biztos, hogy nem hagynak békén. A nyáron visszamondtam a rendelést. Azután hívtam fel őket, hogy elutaltam az utolsó csekket. Vártam is pár napot, hogy odaérjen a pénz.

     

    Felhívtam az ügyfélszolgálatot, mondtam hogy mit akarok. Erre a nő mondta, hogy oké leállítja a küldést, de van egy !!!JANUÁRI!!! elmaradásom. Ez július elején jutott eszükbe, amikor telefonáltam, hogy visszamondom a rendelést. Addig semmi. Nem küldtek egy darab felszólítást sem. Viszont én tudom, hogy az összes csekket befizettem.

    Ezután a telefonbeszélgetés után küldtek egy felszólítást, hogy az utolsó JÚNIUSI csekk nincs befizetve. Felhívtam őket, mondtam hogy ezt elutaltam, tudom is bizonyítani.

    Erre a nő: hát nem is a júniusi, hanem januári, csak nem oda könyvelték, ahova kellett volna, stb...

    Ezek után küldözgetik a felszólítást, már raktak rá késedelmi kamatot is. De még mindig a júniusi van rajta, amit tudnék bizonyítani, hogy befizettem. Mivel ezeket a felszólításokat sima levélként küldik, nem tudják bizonyítani, hogy én meg is kaptam. Amíg nem küldenek egy olyan felszólítást, ami tértivevényes, addig én sem küldöm el nekik az igazolást az utalásról.

    1290 forint az eredeti összeg, ami már növelve van késedelmi kamattal.

    Mivel addig nem jutott eszükbe a hiány, amíg én nem mondtam vissza a rendelést, nyilván csak le akarnak húzni. De nem fog menni.

    Egy pár év és elfelejtik.

    előzmény:
    tina77 (1)
    2010-01-05  16:33
  7. 2010. január 5. 17:207.

    Jobb ha nem kezdessz velük,mert később nem hagynak élni. Tapasztalat. Állandóan küldték az e lnem küldött cuccért a felszólításokat ,hogy fizessek.

    Nem tudták bízonyítani  a követelésük jogosságát így évek múlva békén hagytak.

    előzmény:
    tina77 (1)
    2010-01-05  16:33
  8. 2010. január 5. 17:096.

    Ó, most nézem a linket, amit küldtél, míg én fogalmaztam és mértem. :-)

     

    Az enyém nem ilyen volt, de a képen az is jobban nézett ki, mert nem látszott, hogy egy "neszeszer-minőség", ami egy utazótáskánál nem elég. Az se látszott, hogy a műbőr fogantyúnak kb. annyi tartása van, mint ha viaszos vászonból szabták volna.

     

    Ha csak egyet is tudsz használni belőlük (akár otthoni tárolásra), rendeld meg.  490 Ft-ért ne várj csodát!

    előzmény:
    tina77 (4)
    2010-01-05  16:54
  9. 2010. január 5. 17:015.

    Nagyon gagyi. De az már jó pár éve volt. (Nem hiszem, hogy javítottak rajta.)

     

    A legnagyobb egy utazótáska méret. A vászna még csak hagyján, de a pántok és a fogantyú valami ordenáré műbőr. Plusz a tenyeredet is feltöri 10 méter után. Nincs ember, aki azzal elutazik bárhová. Teleraktam használt ruhákkal és "elhagytam" a közeli ingyenkonyha bejáratánál. A középső is vadi újan került a lomtalanításkor a kapu alá. Így ezek méretét nem tudom megadni.

     

    A legkisebb viszont azóta bejárta a fél világot, Ebbe szoktam a piperecuccokat pakolni, ha utazom. Erre tökéletesen megfelel, hiszen semmiféle strapának nincs kitéve (a bőröndben utazik), és sok minden belefér. 30x24x8 cm. A fogantyút erről is leszereltem.

     

    Már nem emlékszem, milyen bemutató csomag mellé kapta a férjem, mert a további küldeményeket lemondtuk. (Eléggé meg volt sértődve a Mester Kft.)

    előzmény:
    tina77 (1)
    2010-01-05  16:33
  10. 2010. január 5. 16:544.

    Itt van róla kép

    http://www.mesterkiado.hu/sussunk-orommel/

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441212 (2)
    2010-01-05  16:42
  11. 2010. január 5. 16:503.

    Szia!

     

    Régebben én is kaptam egy megrendeléshez egy nagyon gagyi táskát.

     

    De ez most 3 db táska lenne, receptkártyák mellé az ajándék.

    A fényképen jól néz ki, de félek, hogy ez is rossz minőségű lesz (ugye a tapasztalat...)

    Hátha valaki már kapott ilyet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441212 (2)
    2010-01-05  16:42
  12. Torolt_felhasznalo_441212
    Torolt_felhasznalo_441212
    2010. január 5. 16:422.
    Ha arra pirosra gondolsz, igen, gagyi nagyon. A táska füle hamar leszakad , a cippzár kibomlik, az anyaga silány. Miért? Amire én gondolok,mi vagy 5 évvel ezelőtt kaptunk valami megrendeléshez, abban van egy nesszeszer,meg egy nagyobb tatyó meg egy még valami, nem emlékszem rá jól.
    előzmény:
    tina77 (1)
    2010-01-05  16:33

Címlap

top