Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Genius pro festék

Csilllu
Létrehozva: 2009. Április 13. 22:42

Fiam szobáját Genius pro festékkel festettük ki páfrány színben, de nekem furcsa az, hogy zöldebb lett mint a mintában van, ill. foltos is lett.Ha újra festjűk, még sötétebb zöld lesz, de muszáj, mert valahogy a henger nem vitte fel egyenletesen, vagy a festék rossz.

Van valakinek tapasztalata ezzel a színnel, festékkel kapcsolatban?

  1. 2016. Április 22. 08:446.

    Tudom, hogy nem pont erről van szó, de otthon kerítésfestésbe kezdek, mit szóltok a PoliFarbe lazúr termékekhez?


    http://www.festekes.hu/fafeluletek-kezelese/lazurok-lakk ok


     

  2. 2009. augusztus 16. 17:595.
    Engem az érdekelne, Genius-Pro 2 az 1ben vékonylazúrral festett fanyőbútor lekkozható-e? Van valakinek efféle tapasztalata?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. Április 15. 00:064.
    Köszönöm a segítséget, tényleg nem a festék rossz, hanem mi szoktunk hozzá az egyrétegű festékekhez, mert legutóbb pl. Supraluxot használtunk és azt elég volt egyszer felkenni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. Április 14. 09:243.

    Szia!

     

    Mi tavaly építkeztünk és az egész házat ezzel a festékkel festettük, nem lett foltos.

    Első réteg még igen, de ez természetes, 2x kenés után már minden jó volt, de ennyi réteg kell is minden festéknek, hogy kiadja az igazi színét.

    Nekünk camouflage zöld színű a háló és ez például a világos bézssel ellentétben már első alkalommal se volt foltos, de mi rákentük a dupla réteget, mert "úgy kell".

    előzmény:
    Csilllu (1)
    2009-04-13  22:42
  5. 2009. Április 14. 06:582.
    Én barna Duluxszal festettem ki az egyik helyiségünket, és elsőre nekem is ijesztően foltos lett. Azt gondoltam hogy ebből az életben nem lesz egyszínű, de a legnagyobb meglepetésemre a második sor után gyönyörű lett!
    Szerintem ezek a tömény színű festékek hasonlóan működnek, kenjétek át még egy sorral.
    előzmény:
    Csilllu (1)
    2009-04-13  22:42

Címlap

top