Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Electrolux Accelerator

andernalin
Létrehozva: 2008. augusztus 26. 10:35

Sziasztok!

 

Nemrég kaptam egy 1800 W Electrolux Accelerator porszívót. A porszívó porzsák nélküli. Amikor még új volt, nagyon erősen szívott. A közepén van egy mosható Hepa szűrő.

Igazából az a bajom vele, hogy amint egy keveset porszívózok vele, ez a szűrő megtelik, és alig van ereje a porszívónak. Hiába ürítem ki a tartályt, attól még nem szív jobban. Sőt, akkor sem, ha a szűrő kiveszem és kiporolom, csak ha kimosom.

Van valakinek tapasztalata ezzel a porszívóval? Mindenkinél ilyen körülményes a használata?

Várom a tapasztalatokat

Andernalin

 

 

  1. 2016. december 7. 13:377.

    Sziasztok! Nekem is Electrolux Accelerator porszívóm van, és ugyanaz volt a problémám, mint Adrenalinnak. Az electrolux honlapján utánanéztem a használati utasításnak, és kiderült, hogy nálunk az volt a probléma, hogy a kivehető portartály fedele nem volt teljesen passzentosan visszazárva. A használati utasításban a 35.lépésről van szó. Azóta kiválóan szív a gép. Meglátjuk, meddig :) Remélem, ezzel kicsit előrevivőbb volt hozzászólásom gyurmánál, aki mindenkit leprimitívezett, aztán bocsánatot kért, és nem mondott semmit. :D

  2. 2014. november 29. 15:326.

    Bocsánat hogy őszinte vagyok!De buták vagytok hozzá és kész!És ezt nem sértegetésnek szánom.Az igazat meg mondva jó is ez így több vásárlás van ez miatt !Amúgy meg tökéletes ez a szériás porszívó,csak kicsit gondolkodni kéne,hogy mit nem csináltok jól.És nem pedig mindig a terméket szidni,a ti primitívségetek miatt!


    Elnézést ha túl őszinte voltam!


    Szép napot nektek.

    előzmény:
    andernalin (1)
    2008-08-26  10:35
  3. 2008. augusztus 26. 12:375.

    Kétféle HEPA szűrő van benne: egy mosható, és egy moshatatlan.

    Előtte 1600W-os Samsungos volt, sima porzsákos, az betyár jó volt, de szénkefés lett, és leégett a motorja

    A szülinapomra kaptam tesóméktól ezt a porszívót, nagyon örültem is neki, de hát sokat bosszankodok vele, sajnos.

    Megnéztem a cég honlapját, ott azért a leírás szerint az egekbe marasztalják, hogy pont a nagy teljesítményre lett kifejlesztve.

     

    Enyhén szólva is mérgelődöm, hogy ennyi pénzért, ilyet....

    Kíváncsi vagyok, mennyibe kerül bele egy új szűrő!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_201765
    Torolt_felhasznalo_201765
    2008. augusztus 26. 11:164.
    Én is csak ilyeneket hallok ezekről a gépekről. Ezért vásárlás előtt mindenkit igyekszem lebeszélni róla. Ha meg ajándékba kapja az ember... csak beletörődni lehet. Anyósom inkább kidobta és vett egy hagyományosat helyette.
    előzmény:
    andernalin (1)
    2008-08-26  10:35
  5. 2008. augusztus 26. 11:003.

    Szia, nekem is ilyen gépem van. Ugyanezzel a problémával hívtam fel a szervízt, és ott egy  nagyon helyes srác mondta, hogy a HEPA szűrőt max 2-3- szor lehet mosni, utána  újat kell venni.(egyébként a  használati  útmutatóban nekem az van, hgoy  nem lehet mosni, cserélni kell)   mosás után   48 óráig hagyni kell száradni, és felhívta a figyelmemet, hogy ezt tartsam be.

     

    Remélem segítettem. Jaja

    előzmény:
    andernalin (1)
    2008-08-26  10:35
  6. 2008. augusztus 26. 10:482.

    Szia!

     

     

    Mi májusban vettünk egy 2200W-os Hyundai porszívót,porzsák nélkülit. Azóta kétszer volt szervízbe,holnap hozzuk épp haza. Nekünk is ugyanez a bajunk,hogy nem szív. De úgy nagyon nem. Az ezer éves porszívónk sokkal jobban szív,mint ez a vacak. Ráadásul kb egy perc alatt felforrósodik. Én minden használat előtt kipucolom,de nem érek el vele semmit.  Szóval szerintem itt az a baj,hogy az a pici szűrője eltömődik,és akkor hiába üres a portartója,ha nem tud átmenni,azon a szűrön a por. 

    Nem tudom mit lehetne vele csinálni,én is várom az ötleteket,hátha vmit én csinálok rosszul.

    Üdv

    előzmény:
    andernalin (1)
    2008-08-26  10:35

Címlap

top