Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Konyhabútor asztalos

Torolt_felhasznalo_835091
Torolt_felhasznalo_835091
Létrehozva: 2008. január 28. 11:06

Sziasztok!

Konyhabútort szeretnék csináltatni szépet, jó minőségűt, elfogadható áron.

Láttam a Kálcsics konyhabútor stúdiót a neten. Van valakinek közvetlen tapasztalata velük? Vagy tudtok más asztalost-készítőt, aki határidőre dolgozik?

Köszönöm előre is.

 

  1. 2016. június 7. 23:179.

    Én senkinek nem ajánlom a Hermert! Meg sem tudom már számolni, hányszor voltak itt javítani a konyhabútort és a fürdőszobát. Most már nem is jönnek, pedig hiba még van. Először a legviccesebb az volt, mikor a szerelő a fürdőben nem a tükrös szekrény fölé tette fel az alulról spotlámpás felsőszekrényt, hanem a sima fehér ajtó fölé :-D. Na ez milyen?! A tükör amit felraktak, már 3 hónap után kopott. Egyszerűen lejött a foncsor. A vasalat pedig már kb fél év után rozsdásodott, amit felraktak!


    A konyhabútor oldalán pedig látszó csavarozás van (amivel a polcok rögzítve vannak), ami a konyha kellős közepén az ablak mellett közvetlenül egyszerűen ronda! Képesek voltak lematricázni, mintha úgy nem lenne ugyanolyan ronda. Egy ilyen dolgot szerintem feltétlenül meg kellene beszélni gyártás előtt, hogy mit gondol róla a megrendelő. Bár szerintem egyértelmű, hogy botrányos! 


    A konyhánál olyan lábazatot tettek fel, ami azóta is lötyög! Nem beszélve arról, hogy kinyitom a mosogatógépet, minden alkalommal azt kell néznem, hogy úgy vágták el a műanyag lábazatot, hogy totál fogas, mintha egér rágta volna meg!


    Készült egy olyan hosszú felső-szekrény, amit nem merevítettek meg kellőképpen, az azóta is hasas, nem bírja a terhelést!


    Olyan fogantyúkat javasoltak, amelyeknél helyszíni szerelés során derült ki, hogy kinyitva felkarcolják a mellettük lévő ajtófrontot (fóliás MDF), ezért le kellett vágni belőlük. Persze így sem tökéletes.


    Az ajtófrontokat a szerelő képtelen volt szépen beállítani. Összevissza hézagok voltak az ajtók között. Ehhez utólag egy külön asztalost hívtam, aki lelkiismeretesen beállítgatta nekem.


    Van olyan ajtófront a konyhában, ami már pár hónap után leesett, mert az asztalos többször átfúrta a vasalatot az első szerelésnél, így annak helye túl nagy lett. Első körben időnként lógott az ajtó, húztunk rajta egyet, majd megadta magát és leesett.


    Hát köszönöm szépen a Hermernek a gyönyörű munkát, nagyon bánom, hogy őket választottam 2010-ben!

    előzmény:
    Cserép (4)
    2008-01-28  12:19
  2. 2009. január 23. 08:598.

    És így néz ki:

     

    Én nagyon imádom!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
    2008-09-10  21:11
  3. Torolt_felhasznalo_133566
    Torolt_felhasznalo_133566
    2008. február 7. 22:257.
    Szia Suzie40!
    Nagyon jól néz ki ez a konyha, ez tényleg profi asztalos munkának néz ki.
    Csinál ez az asztalos más bútort is?
    Nekem gyerekszoba bútor, meg gardrób kellene. Szerinted vállal azt is.
    tudnál segíteni? Van neki esetleg internetes elérhetősége?
    köszi
    Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_270262 (6)
    2008-01-29  22:48
  4. Torolt_felhasznalo_270262
    Torolt_felhasznalo_270262
    2008. január 29. 22:486.

    Szia!

    rendszeresen olvasom a otthonteremtős oldalakat, mert épp most teremtjük a párommal álmaink otthonát. azt hiszem hosszú keresgélés után megtaláltuk a számunkra legjobb bútorasztalost. tudom milyen nehéz, a kezdés, mi már beleestünk sok csapdába, volt olyan ahol csak, fix méretű bútorokat adnak, ez nekünk nem volt jó, mert szerettem volna minden kis helyet kihasználni, volt aki csak igérgetett, még ki is jöttek felmérni, de a gyártásból nem lett semmi, pedig karácsonyra igérték, de még a telefont sem veszi fel a tisztelt Kft. volt aki olyan árat mondott, hogy nem jutottam szóhoz. ezt az asztalost, egy kollegám ajánlotta, neki valami tolóajtós gardróbot csináltak, de bútorral kapcsolatban bármivel lehet hozzájuk fordulni. végül is nekem ők csinálták a konyhámat, nagyon kicsit ugyan késtek, de megérte. imádjuk a konyhánkat, a miénk kicsit mediterrános, de minimált is láttam tőlük, mert persze kértem referenciát. már nem bízom senkiben csak úgy habokra.

    Ha érdekel priviben elküldöm a telefonszámot!

    sok sikert a keresésnél

    zsuzsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. január 29. 08:095.
    Mi most csináltatunk, egy ismerős ajánlotta az asztalost. Náluk már háromszor is dolgozott, mindíg időben elkészült. Nálunk 11.-ig kell elkészülnie. Ingyenes helyszíni felmérést csinál, majd pár nap múlva mond egy árat, és ha megfelelő, mégegyszer elmegy pontosítani az adatokat és előleget is kért. Innen lesznek az anyagok: www.nettfront.hu  Ha elkészült, majd referálok, hogy milyen lett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_835091 (1)
    2008-01-28  11:06
  6. 2008. január 28. 12:194.
    Szia!

    Tiszta szívemből ajánlom őket, nagyon elégedett voltam eddig minden munkájukkal!
    (3 konyhabútor, 2 szekrénysor, 2 kamaszszoba kompletten) és most készül a 4. konyhám. (sokat költöztem az utóbbi 5 évben)

    Nagyon szépen dolgoznak, és az áraik is elfogadhatóak szereintem. MIndenesetre kérj árajánlatot több cégtől, és utána dönts. Az biztos, hogy semmiféle kifogásom nem volt eddig a munkájukat illetően, és szerintem ez nagyon fontos.
    Sok sikert, és szép konyhát kívánok: Cserép
    http://www.hermer.hu/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_835091 (1)
    2008-01-28  11:06
  7. 2008. január 28. 11:303.
    Én nemrég készítettem velük konyhabútort és beépített szekrényeket. Szépen dolgoznak, de ha érzékeny vagy a határidőre, akkor nem ajánlom. Erős idegzetűeknek megéri  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_835091 (1)
    2008-01-28  11:06
  8. 2008. január 28. 11:212.

    Szia!

    A bememen van egy honlap,ajánlom figyelmedbe persze függ attól,hol laktok 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_835091 (1)
    2008-01-28  11:06

Címlap

top