Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lépcső gyártás hol, kivel?

babbara
Létrehozva: 2007. február 4. 13:45

Sziasztok!

Fa szerkezetű lépcsőt szeretnék valahol venni/gyártatni. Sok helyen keresgéltem már az interneten, vannak persze a profi lépcsőgyártók, elég magas áron. Áruházakban lehet ugyan kapni lépcsőfokokat, korlátokat, de magát a szerkezetet, azt nem. Egy szimmetrikusan "L" alakú lépcsőről van szó, 17 lépcsőkkal jutnánk fel a felső szintre, úgy, hogy 5 lépcsőfok egyben a forduló is.

Ha tud esetleg valaki egy megbízható asztalost (Budapest, és környéke a pesti oldalon Gödöllő fel&eacute, vagy gyártót nem túl drágán, kérem írjon.

Tapasztalatok is érdekelnének minőség-ár tekintetében, kinek-mi-mennyiből jött ki! Előre is köszönöm!

Babbara

  1. 2016. Április 25. 09:154.

    Szia,


    Nem tudom mennyire aktuális még, lehet már újra aktuális.
    De talán annak még segítség lehet annak aki most téved ide.


    Ha lépcsőkorlátot szeretnél a lépcsődre javaslom az üveg lépcsőkorlátokat.


    Megbízhatóak, biztonságosak és nem utolsó sorba gyönyörűek.


    Én őket ajánlom.


    http://clearglass.hu/


    Ha bármi kérdésed lenne bátran lépj kapcsolatba velük, amiben tudnak segítenek. :)

  2. 2007. február 7. 10:133.
    Köszönöm! Megnézem a honlapokat!
    előzmény:
    tiduj76 (2)
    2007-02-04  14:35
  3. 2007. február 4. 14:352.
    Küldtem privit,de ide is kiírom ,hátha másnak is tetszik

    www.fatamas.van.hu

    Ő a sógorom.Gödöllőn laknak.Igazi mesterművész.A honlapján ugyan nincs lépcső,de többször csinált már.


    www.galler.hu

    Ők ugyan dunántúliak,de CSAK lépcsőkkel foglalkoznak.Lehet,hogy az áraik miatt érdemesebb inkább a vidékieket hívni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top