Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kanape Bp-n hol?

sie
sie
Létrehozva: 2007. január 9. 12:45

Sziasztok!

Nekem kellene egy nagyon szuper kanape. Az a helyzet, hogy ami szep, az nem tul strapabiro, nem cserelhetö a huzata es draga persze. Az IKEA-sok közül nehany förtelmes. Egyet talaltam, aminek jo ara van, cserelhetö a huzata, csak eppen mintas.

Szoval, tud vki vmit?

 

  1. 2017. október 14. 12:3012.

    Nagyon jó webshop, ahol kapható kényelmes ágy, strapabíró ágykeret, valamint minőségi matrac is. Érdemes benézni mindenkinek ide.

  2. 2017. szeptember 28. 16:4211.

    Mi párommal nem rég vettünk új kanapét - az árral úgy voltunk, hogy kanapét az ember nem 1-2 évre vesz, ezért aztán a minőség nagyon számít. Jól mondod, a nagy áruházak kanapéi szörnyen néznek ki, tök ciki, hogy egy IKEA vagy KIKA nem tud igényes ülőgarnitúrát összerakni, mikor a bútoraik annyira népszerűek... Szóval mi megnéztük az ID Design-t, a BoConceptet, de nem voltunk lenyűgözve. Hasonló kategóriában keresgéltünk, valami trendi, dizájner alkalmatosságot és akkor találtunk rá a Vamosi Milano-ra. Bár a bútorok egy része nem kifejezetten tetszett, nem szeretem a gombolt huzatot, végül itt találtuk meg a számításunkat - és mivel állandóan vannak kiemelt akcióik, így szuperjó áron sikerült kifogni egy gyönyörű kanapét. Én jó szívvel ajánlom őket, korábban nem is hallottunk róluk, de nem bántuk meg, hogy nem vettünk egy IKEA-s akármilyen bútort végül


  3. 2011. június 29. 14:1710.
    Sziasztok! Találkoztam ma a Lurdy-házban, az Euro Kanapéban egy fantasztikus újdonsággal! Farmer anyagból készült "Buffalo" ülőgarntúrákkal. Beleszerettem! De azért még este átgondolom. Könnyen tisztítható. egyed, strapabíró, fiatalos. A www.eurokanape.hu oldalon képek is vannak. Valaki esetleg tapasztalat vagy vélemény??
    előzmény:
    sie (1)
    2007-01-09  12:45
  4. Torolt_felhasznalo_237607
    Torolt_felhasznalo_237607
    2010. október 2. 12:599.

    Az biztos, hogy jól néz ki a bőr, de használhatatlan. Nyáron beleragadsz, télen pedig megfagysz, ha ráülsz.

     

    Aki használni is szeretné, nem csak nézegetni és dicsekedni vele a vendégek előtt, az ne vegyen bőrt. 

     

    Az enyém le van takarva plédden állandóan. Alig várom, hogy le tudjuk cserélni egy normális szövetűre. 

    előzmény:
    Magyarana (8)
    2010-10-02  12:25
  5. 2010. október 2. 12:258.

    Sziasztok!

     

    Nemégiben tesómék is kanapé vásárlása előtt álltak, és ők is jó néhány kört mentek, mire megtalálták a nekik megfelelőt.

     

    Szövet anyagban szerettek volna vásárolni, de persze állandó probléma  a tisztítás. Végül elhatározták, mi lenne ha bőrt vennének, mert azt lehet tisztítani, és néhány akciós darabot is találtak, melyek már szinte ugyanabban az árfekvésben vannak, mint az ikeás kanapék, amik szövettel vannak bevonva.

     

    Úgyhogy gondoljátok át, hogy nem-e szeretnétek bőrt, most már nagyon jó áron lehet beszerezni mutatós darabokat.

     

    Tesómék egyébként végül a Lurdy házban vették meg a kanapéjukat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_750922 (0)
     
  6. sie
    sie
    2007. január 10. 12:097.
    Azert gond, mert amire le lehet cserelni, az is mintasban van csak. Legalabbis en ezt allapitottam meg magamtol, mert eppen nem volt se egy illetekes neni, se egy bacsi arrafele, akitöl ugye ezt meg lehetett volna kerdezni.
    előzmény:
    agieca (3)
    2007-01-09  13:10
  7. sie
    sie
    2007. január 10. 12:076.

    egy agysebeszre csak hallgat az ember.

    előzmény:
    agysebész (4)
    2007-01-09  13:18
  8. dal
    dal
    2007. január 9. 13:225.

    én műbőr ággyá nyitható kanapét keresek Bp-en megfizethető áron.

    nem muszáj rettentő tartós legyen, mert csak vendégágynak használnánk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2007. január 9. 13:184.
    Szia! Próbáld meg a cardo.hu-t!
    előzmény:
    sie (1)
    2007-01-09  12:45
  10. 2007. január 9. 13:103.
    szia!

    Bocsi, de ha cserélhető a huzata, akkor miért gond, hogy mintás?
    Nekem spec. IKEA-s van, valóban van közte néhány gáz, de pl. az Ektorpok szerintem jók, mag a Backa is. Persze nem mindegy milyen a lakásod stílusa...
    előzmény:
    sie (1)
    2007-01-09  12:45
  11. 2007. január 9. 13:092.

    Szia!

    Ikea, Klippan kanapé! Most kb. 34000 Ft-ért lehet venni, van hozzá sokféle mosható huzat, nagyon olcsón is(2900 Ft, ennyiért az anyagot sem veszed meg!)!. És amiért ajánlom: nekünk 15 éve van egy, a gyerekek össze-vissza ugráltak és ugrálnak rajta, naponta használjuk, és csak egy kicsit megpuhult, de semmi baja! Nem akar szétesni, nem nyikorog stb. Egy új huzattal pedig mindig megújítható. A miénk most "nyűvi" a negyedik garnitúra huzatot!

    Sok szerencsét: Astra12

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top