Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Személyi edző Debrecenben

andy88
Létrehozva: 2006. Április 24. 19:05

Sziasztok!

Nagyon szeretnék 1-2 dologgal kapcsolatban konzultálni egy személyi edzővel, illetve eligazítást kérni az edzéstervem és az étrendem összeállításával kapcsolatban. Valakinek van esetleg tapasztalata, hogy itt, Debrecenben ki az, aki komolyan veszi, és szakszerűen, alaposan végzi a munkáját, és emellett persze kedves és segítőkész? Ha igen, ki az, és hol dolgozik, mik az elérhetőségei? Vagy kihez ne forduljak semmi esetre sem?

Olyanra gondolok, aki tényleg részletes és komoly állapotfelmérést, illetve beszélgetést követően állítja össze a személyre szabott tervet, nem pedig egy általános valamit osztogat, amit akár a netről is letölthet bárki.

Előre is köszi a segítséget! Üdv Mindenkinek!  

  1. 2017. július 25. 08:549.

    Szia, En a Suba Krisztina - t ajanlom Debrecenben! Rugalmas, talpraesett es dinamikus szemelyisege abszolult megjelenik a munkaja soran is. Nem azt kapja az ember, mint szamos helyenken, hogy ebbol meg abbol a gyakorlatbol csinalj meg X Y mennyiseget, hanem hatterinfokat is elmondja. Mit, miert es hogyan edzunk, es miert az adott modszerrel, melyik izomcsoportot megdolgozva. Semmi ertelme kondizni jarni, ha nem a megfelelo technikaval es odafigyelessel csinalod a gyakorlatokat, de Krisztina  segitsegevel latvanyos lesz az eredmeny. Nagyon sokan jarnak hozza, mivel kivalo szakember (kismamak, fiatalok, terhesseg utani holgyek, versenyre indulok, idosebbek, leserult sportolok stb) ha erdekel bovebben itt megtalalod: Suba Krisztina - Kikka Fitness

  2. 2006. Április 27. 19:348.
    Aha, télleg nem rossz terem, jártam oda még a felújítás előtt, csak sajna az is elég messze van. Edzőket onnan mondjuk nem igazán ismerek, mert a terembe jártam, nem aerobicra... Ahol voltam már, az még a Jimmy's Gym (aerobicon), a Pesti utcán a Judy Gym, meg a Csapó utcán a T-Forma. Egyik sincs túl közel, de ha lenne egy igazán megbízható személyi tréner valahol, akkor azért havonta 1-2-szer (szükség szerint többször is) mindenképpen nagyon szívesen elmennék bármelyikbe konzultációra, vagy 1-2 edzésre... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686662 (7)
    2006-04-26  17:52
  3. Torolt_felhasznalo_686662
    Torolt_felhasznalo_686662
    2006. Április 26. 17:527.
    Hát ha a vezér nem tetszik, akkor talán a Corpus amiről elég sok jót hallottam. Próbáld meg lehet, hogy szimpatikusabb lesz ott a hely, meg az edzők
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. Április 25. 22:156.

    Köszi a tippeket! )

    Csak manapság tényleg sok a kontárkodó, önjelölt személyi edző, aki nem teljesen úgy foglalkozik az emberekkel, ahogy az elvárható lenne. Pontosabban, aki csak a pénzre hajt. Ezért is kérdeztem, hogy van-e vki, akinek vannak egyéni tapasztalatai, mely alapján ajánl, vagy nem ajánl vkit. A Vezér Fitnessről egyébként én is sok jót hallottam, és már terveztem is elmenni oda kipróbálni a stepaerobicot, de 1-2 alkalmon kívül nem tudnék oda járni, mivel sajna a város másik felén van. Ráadásul, attól, hogy jó egy edzőterem, nem biztos, hogy az ott dolgozó személyi edzők is megbízhatóak, szakmailag kellően felkészültek, segítőkészek, kedvesek stb. Lehet, hogy ez már kekeckedésnek tűnik, illetve "luxusigényeknek", de sztem a (nem kis) pénzemért ennyit van jogom elvárni... A legújabb pesti termekhez képest egyébként valóban elbújhat a debreceni kínálat, de ha már itt lakok... :D Ráadásul - szerintem - egyre jobb lesz, szal van remény! =))

    Továbbra is várom tippjeiteket! Légyszi, írjatok minél többen! Köszi! Üdv! =))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_686662
    Torolt_felhasznalo_686662
    2006. Április 25. 17:315.
    hát nem tudom ,miféle luxus helyet szeretnél, de nagyon sokan járnak oda, és még senkit sem hallottam panaszkodni. Sajnálom ,hogy nem felel meg az igényeidnek, és bízom benne ,hogy találsz olyat ami eléri a mércéd.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_608790
    Torolt_felhasznalo_608790
    2006. Április 24. 22:324.
    Az Aktív sportcentrumban a Malompark II-ben vannak személyi edzők.
    előzmény:
    andy88 (1)
    2006-04-24  19:05
  7. 2006. Április 24. 21:343.

    Sehol senki egy jó ajánlással!

    Engem is érdekelne a dolog, de az említett honlap nem túlságosan nyerte el a tetszésemet. Illetve a honlap még csak hagyján, de a kínálattal van problémám.

    előzmény:
    andy88 (1)
    2006-04-24  19:05
  8. Torolt_felhasznalo_686662
    Torolt_felhasznalo_686662
    2006. Április 24. 20:412.
    Szia,

    a Vezér fitness-t ajánlom. http://www.vezerfitness.hu/ címen megtalálsz róla minden infot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top