Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

RÉZLEPEDŐ

Torolt_felhasznalo_238197
Torolt_felhasznalo_238197
Létrehozva: 2006. január 4. 16:39
Van vkinek a fent említett termékről tapasztalata?
  1. 2014. július 17. 15:5023.
    Sziasztok,
    utána akartam olvasni a rézlepedőnek, és akkor dobta ki ezt a fórumot.
    Én ezt a terméket találtam, magyar gyártmány. Egész megbízhatónak tűnik.


    http://www.gyogyvilag.hu/rezlepedo_elektroszmog_e llen_100cmx200cm


    Szerintetek??? 

  2. Torolt_felhasznalo_649460
    Torolt_felhasznalo_649460
    2008. december 23. 19:2422.
    Valóban van a réznek gyógyító hatása. Én pont ott melózom, ahol ezt  gyártják.  Az ágyneműtartóba terítve                     megszűri az ágy alatt haladó káros sugarakat.  De van már réz derékalj is vagy réz-póló is, ami melegen tartja a hátat.  Vagy réz-fejpánt. Az én tapasztalatom, hogy erősfrontnál                fáj a fejem és   amíg a gyógyszer hat          kb fél óra, addig  valamennyire elviselhetőbb a fájdalom  rész rongyal   betekerve a fejem.
    előzmény:
    fortinbras (17)
    2006-01-04  18:45
  3. 2006. január 5. 21:1021.
    Igen a moderátor néni jegelte, de biztos mi kapunk érte a pofánkra. Pedig az igazság: ez is a férgek világméretű összeesküvésének műve 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_527908 (20)
    2006-01-05  09:15
  4. Torolt_felhasznalo_527908
    Torolt_felhasznalo_527908
    2006. január 5. 09:1520.
    hát ha hat, akkor végül is mindegy, azért egy rézlap a lepedőm alatt közel sem olyan veszélyes, mint a féreghajtó ;

    apropó, kedvenc topikunk eltűnt...törölték
    előzmény:
    fortinbras (19)
    2006-01-05  06:09
  5. 2006. január 5. 06:0919.

    Pontosan ezt nem értem én sem, hogy mit és hogyan árnyékol. Valaki értelmes fizikusféle megszólalhatna végre itt a fórumban 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_527908 (18)
    2006-01-04  23:15
  6. Torolt_felhasznalo_527908
    Torolt_felhasznalo_527908
    2006. január 4. 23:1518.
    hát lehetséges, de tudományos magyarázattal nem hihető, hogy árnyékol, ha alattad van  
    előzmény:
    fortinbras (17)
    2006-01-04  18:45
  7. 2006. január 4. 18:4517.

    Szia, Sitingbull!

    Már megint összefutottunk! Nevetni fogsz, a rézlepedő működik. A fene se tudja hogy, és nem tudom, olyan mindenható csodaszer-e mint a "kedvenc kukacirtónk", de egy tény, h a férjem ezen alszik, pontosabban a párnája alatt van egy kis darab, és nem fáj annyira a dereka, pedig elég hülye gerincbetegsége van - a természetes görbületei "kiegyenesedtek", és elég vacak a háta. Ami nagyon fontos: egy ismerőse (üzletfele) hozta ide, aki évek óta mindenféle mágneses csodával, meg földmágnesség-szabályzóval, meg mindenféle urigeller-kütyükkel bizniszel, a férjem pedig jól kiröhögi a cuccaival egyetemben, és erre is azt mondta, h nagy baromság, de úgy volt vele, h egy pár napot kibír, max kihajítja. Tehát placebohatás kicsukva. Tudod, mi a véleményem a mindenható csodaszerekről, de ezt én sem értem...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_527908 (16)
    2006-01-04  18:02
  8. Torolt_felhasznalo_527908
    Torolt_felhasznalo_527908
    2006. január 4. 18:0216.
    húha, ez hasonló ,mint a féregirtó?

    csak mert ha ez igaz : "Ajánljuk mindazoknak, akik számítógépek, mobiltelefonok erdejében dogoznak, vagy távközlési adótornyok és nagyfeszültségű távvezetékek árnyékában élnek."

    és lepedőként kell használni, akkor hogy a fenébe árnyékolja a felettem levő távvezetéket???
    előzmény:
    exe2 (7)
    2006-01-04  17:46
  9. 2006. január 4. 17:5915.
    Küldj egy e-mail címet és megküldöm mind a kettő leírását. Valamiért még szakaszosan sem tudom bemásolni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238197 (1)
    2006-01-04  16:39
  10. Torolt_felhasznalo_527908
    Torolt_felhasznalo_527908
    2006. január 4. 17:5914.
    és ez is átlátszó fémből van, mint a drótkerítés?
    előzmény:
    zakuszka (3)
    2006-01-04  17:04
  11. 2006. január 4. 17:5613.

    Speciális gyógyító jelek a mágneses mezőn keresztül:

    -          Fejfájás és migrén: Erős fájdalmak esetén is nemcsak a fájdalmat csökkenti, hanem annak okait is megszünteti. Migrén esetén a mágneses mező csökkenti az esetek gyakoriságát.

    -          Gerincoszlopi panaszok és más akut vagy krónikus fájdalom a támasztó és mozgásrendszerben, pl. izületi gyulladás, vállfájdalmak és nyaktáji fájdalmak, izomláz, izomgörcs, reumatikus fájdalmak, lágyékreuma, teniszkönyök, egyéb sportproblémáknál, ficamnál, rándulásnál, szakadásnál tapasztalhat enyhülést a mágneses terápia tudatos alkalmazásával.

    -          Belső szervek megbetegedése: mágneses mezővel kezelhetjük, ha a szerv kívűlről nem kezelhető, pl. gyomor, bélpanaszok, epehólyag, húgyhólyag, prosztata panaszok, légúti panaszok, asztma.

    -         

    előzmény:
    exe2 (10)
    2006-01-04  17:51
  12. Torolt_felhasznalo_238197
    Torolt_felhasznalo_238197
    2006. január 4. 17:5512.
    Én úgy tudtam, hogy a mágneses izé az más... Mi a különbség a mágneses derékalj és a rézlepedő között????
    előzmény:
    exe2 (10)
    2006-01-04  17:51
  13. 2006. január 4. 17:5411.

    Hát ezt nem tudom bemásolni  

     

    Én mágneses lepedőt használok. Nekem használt fejfájásra, lumbágóra. Hogy még mire? nem tudom, mert nem vagyok beteges.

    előzmény:
    exe2 (10)
    2006-01-04  17:51
  14. 2006. január 4. 17:5110.

     

    Ajánlás a mágneses lepedőhöz

     

    A mágneses mező áthatol a bőrön és a szövetek melegedését eredményezi. Ez örvényáramlást okoz, amely úgy viselkedik, hogy eközben a fájdalomblokádokat feloldja. Vagyis az eredmény egy jelentősen jobb vérkeringés, hőfejlesztés során. A mágneses fóliacsíkok nem öregszenek el.

     

    A mágnesesmező-terápia gyógyító jelei:

    Az általános hatás a mágneses mezőn keresztül ér el:

          -     Vitalitást a test és a lélek számára.

    -          Életfunkciók harmonizálását.

    -          Az általános közérzet javulását és teljesítménynövekedését.

    A mágnesesmező-terápia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238197 (8)
    2006-01-04  17:48
  15. 2006. január 4. 17:499.
    Ettől eltérő módon csak az orvos vagy a természetgyógyász javaslatára alkalmazza! A rézlepedő tisztítása A rézlepedő káros sugárzások ellen védő hatását egy szűrő működéséhez hasonlíthatjuk. Mint minden szűrő, ez is időnként tisztításra szorul. Itt azonban energetikai értelemben vett tisztításra gondolunk, aminek a gyakorisága attól függ, mennyi káros sugárzás éri védő-eszközünket. A 2-3 havonként történő tisztítás általában elegendő, és újra tökéletes védelmet nyújt. Az energetikai tisztítás legegyszerűbb módja, ha a rézlepedőt a kád fölé tartva, mindkét oldalát 1-1 percen át hideg vízzel lezuhanyozzuk. Napon szárítsuk meg. Így a víz és a napfény tisztító és megújító hatását egyaránt kihasználjuk. A rézlepedő felületén nem telepednek meg kórokozók. Árnyékoló hatását csak a gyűrögetés csökkenti. Ha természetgyógyásza javaslatára vagy más okból mosni kívánja, akkor azt a következők szerint tegye: más textíliáktól elkülönítve, semleges kémhatású gyapjúmo-sószerrel (pl.: Ultra wool, Perwoll), kézmeleg vízben kézzel mossa, kiterítve szárítsa. Ne mossa mosógépben, ne centrifugálja, ne vasalja! Kisebb mértékű elszíneződés (barnulás) természetes jelenség, ez az árnyékoló tulajdonságot nem befolyásolja. Ne próbálja a megbarnult részeket fémtisztítókkal kifényesíteni! Javaslatok a nyugodt alváshoz A rézlepedő nyugtató hatása citromfű-, esetleg kamillatartalmú gyógyteákkal fokozható. Akik nehezen alszanak el vagy nyugtalanul alszanak, azoknak még a következő módszert javasoljuk: lehetőleg este 7 óra után már ne együnk semmit. Lefeküdve kezdjük végiggondolni a napunkat visszafelé (!) (Pl. lefeküdtem, átöltöztem, fogat mostam, tv-t néztem.) Ha valami félbemaradt (munka, beszélgetés), azt gondolatban zárjuk le, és tegyünk mellé időpontot (pl. holnap délben), amikor folytatni akarjuk. Legtöbben ebbe a pár perces gyakorlatba már a felénél belealszanak. Ez normális. A rézlepedő és ez a gyakorlat már több embernek segített leszokni az altatók használatáról. Egyéb információk a rézlepedőről A rézlepedő összetétele: réz, poliamid, segédanyagok. A textilréz gyártása során semmiféle rákkeltő és egyéb, egészségre különösen veszélyes anyagot nem használunk. Mit csinálhat a rézlepedővel, ha évek múlva összegyűrődés stb. miatt újra cseréli? Ne dobja ki! Kisebb darabjait felhasználhatja kutyája kedvenc helyének kialakításához. Tegye szőnyege vagy a kutyaház alá! Megfigyelt jelenség, hogy a macskák a rézlepedővel védet ágyakban ritkán tartózkodnak, a kutyák viszont kimondottan szeretik a rézlepedővel védett területeket. Ezt az állatbarátok figyelmébe ajánljuk. Összegyűrt darabjait dobja az esővízgyűjtő hordóba, ezzel csökkentheti a víz poshadását! Használhatjuk uszodák vizének csírátlanításához is. Hatása mindaddig megmarad, míg teljesen ki nem fehéredik. Fontos! A rézlepedő vezeti az elektromos áramot, ezért tilos összekötni elektromos hálózattal!
    előzmény:
    exe2 (7)
    2006-01-04  17:46
  16. Torolt_felhasznalo_238197
    Torolt_felhasznalo_238197
    2006. január 4. 17:488.
    Hú!!! Köszi! Esetleg van valami személyes tapasztalatod is?
    előzmény:
    exe2 (7)
    2006-01-04  17:46
  17. 2006. január 4. 17:467.
    A textilréz termékek, így a rézlepedő legfontosabb hatása, hogy oldja az izom- és érgörcsöt, valamint árnyékolja a nagyfrekvenciás sugárzást. Ajánljuk mindazoknak, akik számítógépek, mobiltelefonok erdejében dogoznak, vagy távközlési adótornyok és nagyfeszültségű távvezetékek árnyékában élnek. Javasoljuk azoknak is, akik feszülten alszanak. A rézlepedő segíti a nyugodt alvást, használatával kipihenten, frissen ébredünk. Előfordulhat az is, hogy többször álmodunk, ami azt jelzi, hogy felszabadultabban, görcsök nélkül pihenünk. A napi gondok álmaink formájában feloldódnak, megnyitva a kaput a tudat és a tudatalatti között. A rézlepedő praktikus, mivel bárhová magával viheti, így állandó védelmet nyújthat. Lakása átrendezésekor a szoba bármely helye leárnyékolható vele.

    A rézlepedő használata A rézlepedőt a testünktől 0,5-40 cm távolságban célszerű elhelyezni. Ideális elhelyezés: gyapjú derékalj alatt vagy abba beépítve. Ennek hiányában a normál lepedő alá tegyünk még egy pokrócot, és csak az alá tegyük a rézlepedőt. Elhelyezhetjük a matrac alá, ágyneműtartóba is. Használatbavételkor fokozatosan helyezzük egyre nagyobb testfelület alá. A lábnál kezdve térdig, combig, derékig, szívig kinyitva használjuk és csak 9-10 nap múlva terítsük ki teljesen! Így egyre nagyobb testfelület kerül védelem alá, testünk fokozatosan szabadul fel a káros geopatikus terhelés alól, harmonikusan tud adaptálódni az egyensúlyi szinthez. Azonnal kiterítve, erős stresszoldó hatása miatt rémálmokat, erőteljes verejtékezést, szívdobogásérzést eredményezhet. Kerülje a műszálas ágynemű, hálóruha használatát, mert ezek rontják az árnyékoló hatást! A rézlepedő – a réz elem vénuszi jellege miatt – erőteljesen yin hatású, ami azt jelenti, hogy elsősorban a yin-szervek (szív, szívburok, máj, vese, lép, tüdő) működésére hat ösztönzően, egyben a női jelleghez tartozó vonásokat erősíti fel. Használata azonban nőknek és férfiaknak egyaránt javasolt, hiszen időben megnyújtja és fokozza az alvásnak a mély alvásra jellemző, gyors szemmozgásos, úgynevezett REM-fázisát. Így a rézlepedőt alkalmazó ember mélyebben alszik és kipihentebben ébred, megszabadul a nap folyamán felgyülemlett stressztől. Terápiás célra, becsípődött derék, influenza esetén közvetlenül is ráfeküdhetünk, betakarózhatunk vele. Ez esetben azonban számolnunk kell a rézlepedő gyors elhasználódásával. Ilyen közvetlen érintkezéses terápiát azonban Wilson-kór, rézallergia és heveny gyulladás esetében soha ne használjunk! Elfojtott stresszű emberek, szívbetegek az alkalmazás kezdetén kérjék ki természetgyógyász, reflexológus, kineziológus tanácsát. Protézissel, szívritmus-szabályozóval, keringési zavarral élők is használhatják, sőt számukra különösen ajánlott! A rézlepedőt használhatja munkahelyén is, pl. a padlószőnyeg alá helyezve. Ettől eltérő m

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238197 (1)
    2006-01-04  16:39
  18. 2006. január 4. 17:116.
           
    előzmény:
    zakuszka (3)
    2006-01-04  17:04
  19. Torolt_felhasznalo_238197
    Torolt_felhasznalo_238197
    2006. január 4. 17:095.
    Az elektromágneses sugárzást tompítja, állítólag nyugodtabb alvást biztosít.... 
    előzmény:
    ardian (2)
    2006-01-04  16:59
  20. Torolt_felhasznalo_238197
    Torolt_felhasznalo_238197
    2006. január 4. 17:074.
       
    előzmény:
    zakuszka (3)
    2006-01-04  17:04
  21. 2006. január 4. 17:043.
    A vasfüggönyhöz hasonló anyagból csinálják...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238197 (1)
    2006-01-04  16:39
  22. 2006. január 4. 16:592.
    vmi középkori kínzóeszköz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238197 (1)
    2006-01-04  16:39

Címlap

top