Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nőgyógyász Szegeden

Torolt_felhasznalo_239166
Torolt_felhasznalo_239166
Létrehozva: 2006. január 2. 18:34
Sziasztok,

Tudna valaki lelkiismeretes szegedi nőgyógyászt ajánlani?
Nagyon megköszönném, mert már elegem van az állandó bakteriális fertőzésből, amit eddig egyik orvos sem tudott megszüntetni.
  1. 2017. október 3. 13:48117.

    Sziasztok!


     


    Dr Szabó János szegedi professzorról szeretnék megosztani veletek egy történetet,hogy ne járjatok ti is így,ne vesszen kárba 20.000 forintotok.


    Egy teljes kivizsgálás,vérvétel után mentem hozzá,ugyanis inzulinrezisztenciát állapítottak meg nálam,valamint emiatt pco szindrómát. Azt hallottam nagyon profi genetikus és segít a nőknek teherbe esni. 


    Amikor odaértem szerettem volna megmutatni a leleteimet,amire nem volt kiváncsi,két mondatban elmondatta velem mi bajom van,majd ultrahanggal elkezdett vizsgálni. Amikor ezt befejezte közölte velem,hogy zsírmájam van és tiszta üledékes a vese,mit ettem én életem során? Hozzáteszem,hogy egy 25 éves 162 centis 55 kilós,teljesen normál testalkatú lány vagyok aki évek óta egészségen táplálkozik és sportol. 


    Mikor befejezte az uh-t elkezdte mondani a szerinte számomra megfelelő diétát. Szerinte a húst teljesen ki kell zárni,mert az méreg az emberi szervezet számára(fanatikus vegetáriánus a doki)


    Ezenkívül egyek minél több édes gyümölcsöt,pl banánt. Mondtam neki,hogy az nem jó egy inzulinrezisztenciásnak,mire jött az összeesküvés elmélete,hogy az összes orvos szándékosan beteggé teszi a cukorbetegeket mert hazudnak. 


    Azt mondta,férjek bele napi 8 órába az evessel,tehát 10-től este 7-ig,holott reggeltől dolgozom és ha ezt elfogadtam volna,akkor lettem volna igazán cukorbeteg csak. 


     


    Ezenkívül engedélyezett havi 1 "csalónapot",azzal a feltétellel,hogy utána 40 órán át SEMMIT nem ehetek. Ir-eskent?!


     


    Továbbá megengedte,hogy egyek babot,zabot,hajdinat,lencsét és gyümölcsöt. Csak nyers ételt. A hús,a Liszt minden formában,még a zöldségek nagyresze čs a tejtermékek is kizáró voltak nála. 


     


    Mondanom sem kell,hogy nem fogadtam meg a tanácsait,nem leszek vegetáriánus egy orvos kedvéért,valamint nem hiszem el,hogy az orvosok 99%-a téved azzal kapcsolatban,hogy és mit kell enni egy ir-s embernek. 


    Van valakinek vele hasonló tapasztalata?


    Aki nem volt még nála nem ajánlom,hogy menjen,mert egy nagy lehúzás az egész,de aki esetleg szót fogadna neki,hamarosan tényleg kettes típusú cukorbetegségben szenvedne ilyen feltételek mellett. 


     


    Remélem hasznos volt,köszönöm ha végig olvastad.


     


     


     


     


     

  2. 2016. március 17. 08:51116.

    Sziasztok!


     


    Segítséget szeretnék kérni. Szegeden tud-e valaki információt adni nekem Dr. Sári Tamás és Dr. Németh Gábor nőgyászászokról?? Esetleg tarifát is ha tudtok.


     


    Köszönöm a segítséget!

  3. 2011. február 23. 13:10115.

    Sziasztok!

     

    Mi is babát szeretnénk az idén, és információra lenne szükségem. Több fórumon is pozitív dolgokat olvastam dr. Varga-Tóth Andreáról. Tud valaki információt adni a doktornőről, a tarifájáról? 

    Előre is köszönöm! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2010. december 13. 18:13114.

    Sziasztok!

    Néhányan említettétek, s dícsértétek Vincze Emőkét is. Bővebb információt szeretnék róla megtudakolni: hol rendel , hogyan lehet hozzá bejelentkezi, vállal-e szülést. ill az ár  is érdekelne.

    Előre is köszi a segítséget!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2010. augusztus 23. 19:59113.
    Én is Atifhoz járok, bár szerencsémre ált. csak az éves szúrővizsgálatra, Most felfáztam + a rákszűrést is megcsinálta és 12 000-t kért. Eléggé kiakadtam, a 10 sem kevés, ráadásul a gyógyszer is ezrekbe került
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  6. 2010. augusztus 12. 17:13112.

    sziasztok!

     

    Én azt szeretném kérdezni hogy mostanában szült e valaki Sikovanyecz doktornál és mi a tapasztalata? Mennyit kér egy szülésért? Ez is érdekelne.

     

    Köszönöm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  7. 2010. június 13. 21:03111.

    Sziasztok!

     

    A segítségeteket szeretném kérni egy emberrel kapcsolatban!

    Szerintetek milyen ember valójában Dr. Czank Zoltán, mert én kapcsolatba is kerültem vele. Nem betegeként, de foggalmam sincs, hogy ez az ember hogy mehetett egyáltalán orvosnak!

    Iszonyat önző, zsugori, bunkónak tartom, és ezt a tapasztalat mondatja velem!!!

     

    Nem tudom ha az életbe ilyen, milyen orvosként?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  8. 2010. május 18. 13:53110.

    Sziasztok!

     

    Tavaly én is ezen a fórumon keresten nőgyógyászt, mert terhes lettem és tanácstalan voltam, kihez forduljak. Az első elképzelésem az volt, hogy nő legyen. Így Nyirati Ildikót választottam. Először a MediCenterben voltam nála (ez fizetős - 8000 ft volt), majd hol Ruzsán, hol a Máv rendelőben találkoztunk. Ő kísérte végig a terhességemet. Figyelmes és kedves volt. Bár a Máv rendelőben futószalagon mennek a dolgok, nincs idő millióegy kérdést feltenni, és arra sincs lehetőség, hogy az ember párja bemenjen és videózza az ultrahangokat, stb. Mi többek között ezért (is) mentünk Ruzsára, mert ott nyugodtabbak voltak a rendelései (nem fizetős!).

    Mivel szülni nem lehet nála, így keresnem kellett egy orvost, aki dr. Szabó Kornél lett. Fiatal, jófej doki. És annak ellenére, hogy nem hozzá jártam terhesgondozásra, figyelt rám és iszonyú segítőkész volt. 

     

    A második babámnál (idén) már kifejezetten hozzá mentem, és nem csalódtam. Volt, hogy késő este hívtam, vagy hétvégén (komplikált terhesség volt), és soha nem volt egy rossz szava sem. Bárkinek szívből ajánlom! A magánrendelője is tiszta, és jól felszerelt és "apukás". 

    A magánrendelés 7000 ft/ alkalom (havi egyszer), a szülés tavaly is, idén is 60.000 ft volt.

     

    Remélem, tudtam segíteni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  9. 2010. május 18. 10:17109.

    Köszönöm a válaszod! Időközben felhívtam, voltam is nála, sajnos már kétszer is. Mindössze arra lettem volna kíváncsi, hogy milyen véleménnyel vagy róla.

    Én nem régóta járok hozzá, de lelkiismeretesebbnek találom, mint sok más nőgyógyászt.

     

    Szép napot!

    előzmény:
    zstnoemi (108)
    2010-05-16  13:00
  10. 2010. május 16. 13:00108.

    Kecskeméti dr tavaly így rendelt: kedd:14-16, szerda:11-13, csütörtök:18-20, péntek:17-18.

     

    Tavaly nála szültem a kisfiamat. Az egész terhességet ő kísérte végig. Mire vagy kíváncsi vele kapcsolatban?                             

    előzmény:
    NapraforgóM (107)
    2010-05-10  08:53
  11. 2010. május 10. 08:53107.

    Sziasztok!

     

    Látom, Kecskeméti doktor neve nem szerepelt az utóbbi hozzászólásokban, de szeretném kérdezni, hogy őt ismeritek-e. Ha igen, milyen véleménnyel vagytok róla, ill. valaki közületek tudja-e, mikor rendel a Kálvárián?

     

    Előre is köszönöm!

     

     

    előzmény:
    csillike222 (106)
    2010-05-08  10:51
  12. 2010. május 8. 10:51106.
    Igen. Szabó Kornél tényleg jó doki. Az ember biztonságban érzi magát nála..
    előzmény:
    xaran (99)
    2010-02-13  20:59
  13. 2010. május 8. 10:50105.
    Próbáld elérni Szabó Kornélt a női klinikán, de van magánrendelője is. Fiatal, jófej doki. Csak ajánlani tudom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224736 (102)
    2010-04-15  16:17
  14. 2010. május 8. 10:47104.

    Dr. Szabó János egy végtelen kedves személy. Nála szültem, és hozzá járok. Nagyon sok nőnek/párnak segített baba fogantatás terén. A szülésnél végig bent volt, és velem volt..

    Maximalista, és az egészséges életmód, táplálkozás nagykövete. Óriási tapasztalattal rendelkezik.

    Csak ajánlani tudom mindenkinek.   

    Mivel régi topik, jelezd ha még kell az elérhetősége. 

    előzmény:
    notimoni (88)
    2008-08-22  17:37
  15. Torolt_felhasznalo_717447
    Torolt_felhasznalo_717447
    2010. Április 23. 16:57103.

    Sziaztok! Megtudná valaki mondani hol rendel Dr. Molnár G. Béla nőgyógyász? Tapasztalatok vele kapcsolatban-szülés stb.? Vagy Dr. Kormányos Zsoltról esetleg? a betegekhez hogyan áll hozzá?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_224736
    Torolt_felhasznalo_224736
    2010. Április 15. 16:17102.
    Sziasztok!Valaki tudna nekem ajánlani egy nőgyógyászt,aki fiatalokat is megnéz?Szegeden kellene.Gondolkoztam a vasas pál utcai rendelőn,hogy majd ott keresek szóval ott lenne a legjobb ha tudnátok ajánlani vkit.Sűrgős lenne.Kérlek írjatok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_862213
    Torolt_felhasznalo_862213
    2010. Április 1. 13:53101.

    Sziasztok!

     

    Szegeden élek már 6 éve, és most találtam meg azt a nőgyógyászt, aki megoldást talál a problémáimra.

    Mikor még 18 alatt voltam, járhattam a Női klinikára, a tini ambulanciára. Ott nagyon rendes volt mindenki, mindig segítettek, több-kevesebb sikerrel. Ezután megtaláltam életem párját, elkezdődött a fogamzásgátló mizéria.  Vasas-szent P. utcai intézet--Nyirati Ildikó. Nagyon aranyos, segítőkész. Mentem volna hozzá kb 2 hónap múlva, semmi elérhetőség, hogy hol lehet megtalálni, mert már nem rendel ott.

    Újra Női klinika, de már nem Tini ambulancia, felnőtt nőgyógyászat, 19 évesen.

    Nagy szerencsémre olyan dokihoz kerültem, aki ennyit mondott nekem, miután közöltem vele hogy folyásom van, fáj, ég, viszket: " Használjon intim lemosót, el fog múlni, viszlát!!" 

    Itt jutottam el arra a pontra hogy magándoki.

    Találtam is egyet: Hodoniczki László. Nagyon rendes, elmond mindent, segítőkész és nem is kér sokat (5000)

    A héten nem tudtam elmenni hozzá, este 7-ig dolgoztam. 

    Nagyon sürgős volt az eset, hát akkor adok még egy esélyt a Női klinikának, hátha.....

    Kár volt. Behívtak, megkérdezték mi bajom, elmondtam, azt is külön kiemeltem hogy nagyon fáj, és ég....

    Erre a doki úgy megvizsgált, hogy kicsordult a könnyem a fájdalomtól. Elintézett egy Klion kúppal, azt mondta 1 hét múlva menjek vissza. Lett volna pár kérdésem hozzá... (Pl. a párom elkaphatta-e, mit tehetnék annak érdekében hogy ne forduljon elő ilyen...)

    Épp kezdtem volna kérdezni, mikor a doki elkezdett mással beszélni, majd annyit mondott: "Viszlát". 

    És arról nem is beszélve, hogy szerettem volna kettesben beszélni a dokival a problémáimról, de bent volt a rendelőben kb 3 asszisztens, és pont akkor még átszaladt 2 doki. Így hogy mondjam el nézőközönség előtt a bajaimat???

     

    Úgyhogy jövő héten már tudok menni a magándokihoz...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  18. 2010. március 14. 18:23100.

    Most már állíthatom, hogy a legjobb nőgyógyász Szegeden Atif. A magánrendelőjében volt anyukám, igaz, egy vizsgálat 10 000 Forint, de megérte, mert olyan dolgokat is észrevett nála amit más nem (és itt most nem nevesítenék). Rettentő nagy szaktudása van,bár ezt nyilván meg is kell fizetni.

    Pussz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  19. 2010. február 13. 20:5999.

    Nyugodt szívvel ajánlom neked Szegeden Dr. Szabó Kornélt.

    A Klinikán is dolgozik és van magán rendelője is (ami árban is elfogadható).

    Ha érdekel vedd fel velem a kapcsolatot és megadom a telefonszámát. 

    Bármikor bármi problémád van nyugodtan hívhatod.

     

    üdv xaran

     

    email: xaran@freemail.hu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_239166 (1)
    2006-01-02  18:34
  20. Torolt_felhasznalo_282476
    Torolt_felhasznalo_282476
    2010. január 16. 19:0698.

    Szia!

     

    Én dr Vincze Emőkét ajánlom mindenkinek. Nagyon rendes és kedves, csak jót hallani róla. Az Aranyklinikán rendel. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101009 (97)
    2009-10-09  19:40
  21. Torolt_felhasznalo_101009
    Torolt_felhasznalo_101009
    2009. október 9. 19:4097.

    Szia!

     

    Lehet hogy Szegedre fogok költözni. Nőgyógyászt keresek aki nagyon tapasztalt, fiatal(os) és lehetőleg Nő. Ki kit ajánl?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_765740
    Torolt_felhasznalo_765740
    2009. június 19. 11:1196.

    szia!

     

    Én úgy tudom, azért nem vezethet le Szegeden szülést, mert preferálja a homeopátiás módszereket, HA ez igaz (hallomás), akkor elképzelhető, hogy más városban igen. 

    Miért nem őt magát kérdezed meg?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_762519 (94)
    2009-06-12  13:38
  23. Torolt_felhasznalo_918012
    Torolt_felhasznalo_918012
    2009. június 19. 10:5695.

    Sziasztok!

     

    Nekem nagyon összetett problémám van. Már 9. hónapja hólyaggyulladással küzdök, de csak most jutott odáig az urológusom, hogy azt mondta, szerinte ezt a hüvelyi fertőzéseim okozzák. A hüvelykenetben mindig találtak baktériumot, a vizeletben eddig soha.

     

    Ezért nagyon nagy szükségem lenne egy olyan szegedi nőgyógyászra, aki nem csak a szülésre és műtétekre specializálódott, hanem képes foglalkozni egy ilyen bonyolult bakteriális fertőzéssel is. Több helyen olvastam a Nyirati doktornőről a neten. Volt valakinek hasonló problémája, amit ő vagy valaki más ki tudott kezelni? Vagy az itt ajánlott orvosok is inkább csak a szüléssel és a műtétekkel foglalkoznak?

     

    Előre is köszönöm.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_762519 (94)
    2009-06-12  13:38
  24. Torolt_felhasznalo_762519
    Torolt_felhasznalo_762519
    2009. június 12. 13:3894.

    Sziasztok!

    Én is jó szívvel ajánlom Nyirati Ildikó doktornőt, csak aza bőkkenő, hogy egyáltalán nem vezet le már szülést. Sem más városban sem szegeden. Én évek óta hozzá járok, és eddig még nem hallottam, hogy szülést vezetne le bárhol is. Szerintem szuper dokinő, de a szüléshez másik nődokit kell keresni. Sajnos nekem is ezt kellett tennem. (nem szívesen váltam meg az Ildikótól) De a mostani nőgyógyászom is nagyon rendes. Dr. Atif Iskander-nek hívják.

     fruskacsa!

    Te hol halottad, hogy más városban lehet a Nyirati Ildikónál szülni? Melyik városban?

     

    22 hetes kismama

     

    előzmény:
    fruskacsa (92)
    2009-04-07  18:37

Címlap

top