Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esztétikai fogászat

Torolt_felhasznalo_612670
Torolt_felhasznalo_612670
Létrehozva: 2005. június 29. 09:49
Sziasztok!
Tegnap letört egy darab az első metszőfogamból, nem olyan vészes, de persze azért látszik, és szeretném megcsináltatni. Igazából nem tudok olyan fogorvost, aki ilyesmit is szépen és tartósan meg tud oldani, ezért az Esztétikai Fogászat rendelőjébe jelentkeztem be, Dr. Volom Andráshoz (az interneten akadtam rájuk, www.esztetikaifogaszat.hu) Járt már valaki nála, és tud esetleg tapasztalattal segíteni, hogy ne féljek annyira? De ha nem jó a tapasztalat, akkor is írjatok, légyszi! Az is segítség lenne, ha valaki tudna ajánlani olyan fogorvost, aki ilyesmire (tehát esztétikai pótlásokra) szakosodott, és meg van elégedve a munkájával!
Nagyon szépen köszönöm, örülnék, ha tudnátok segíteni!
  1. 2016. június 26. 11:5212.

    Szaisztok!


     


    Én Dr. Szab Beátát ajánlom, a Homeodent rendelőben. Nagyon aranyos a doktornő, és nagyon szépen dolgozik. Mindenféle esztétikai beavatkozásokat csinál, én az esküvőmre rakattam nála fel fogékszert, nagyon szép lett! 

    előzmény:
    vikkancs (2)
    2005-06-29  11:02
  2. 2013. június 24. 17:2011.

    Szabálytalanul növő fogaimat gyerekkoromban szüleim nem szabályoztatták, ez engem nagyon zavart, ezért döntöttem úgy, hogy valamilyen megoldást keresek. Az interneten találtam rá az Arsmed Mosolyközpontra. Nagyon szimpatikus volt a weboldal, így felkerestem őket. Rövid egyeztetés után kaptam egy időpontot. A Doktor úr nagyon szimpatikus volt, látszott, hogy szeretettel és szakértelemmel áll a munkájához. Több féle megoldást vázolt fel, nekem a cirkon héj volt a legszimpatikusabb, mert minél hamarabb szerettem volna szép fogakat. A héjak a legkevesebb foganyag elvételével készülnek,  olyan mint ha a saját fogam lenne, ennél nem kell félni, hogy a fém fog kilátszani, irritálva az ínyt, ami begyulladhat. Azóta, hogy fogaimat cirkon héjakkal szabályossá tették  bátrabban mosolygok és magabiztosabb vagyok. Nagyon szép munkát adtak át, nem bántam meg, hogy őket választottam!

  3. Torolt_felhasznalo_876668
    Torolt_felhasznalo_876668
    2005. július 30. 18:3210.
    Szia!
    Engem érdekelne, hogy hol találtad! Pesten? A dentalcoopnál? Az a helyzet, hogy én már kb 5 fogorvost végigjártam, és úgy sz@r a fogazatom, ahogy van. nekik az volt a lényeg, hogy a sok gyógytömésre beszedjék a pénzt. Most ott tartok, hogy van egy elszúrt hidam, amivel nem tudok rágni, bal oldalon meg az elkezelt fog maradványa. Így már lassan nem is merek elmenni fogorvoshoz, mert az lesz az első szava, hogy hogy elhanyagolom magam, de már nem bízom meg egyikükben sem. De ha ez ilyen jól csinálja, akkor lehet, hogy most már elszánom magam.
    Sokba kerül?
    Köszi előre is: Sunny
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_612670 (8)
     
  4. 2005. július 27. 21:419.
    Jaj, de jó hogy rábukkantam erre a topikra. Én is most találtam a neten őket, de így már bátran bejelentkezem. Nekem egy hátsó fogamat kellene pótolni meg egyéb esztétikai dolgokat (Fogkő, fehérítés stb. . ) De eléggé félős vagyok. Holnap én is felhívom Őket. Valaki még esetleg nem járt náluk?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_612670 (8)
     
  5. Torolt_felhasznalo_612670
    Torolt_felhasznalo_612670
    2005. július 4. 21:188.
    Sziasztok, hátha még olvassa valaki.
    Szóval ma túlestem a "beavatkozáson", szerintem nagyon szép lett, pedig tényleg kritikus vagyok, de még egész közelről is alig látható, hogy pótlás. . . a doktornőt Szűcs Orsolyának hívják, először kicsit megijedtem, mert annyira fiatal(nak tűnik?), de nagyon ügyes! Valószínűleg hozzá fogok járni máskor is! Na sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_612670
    Torolt_felhasznalo_612670
    2005. június 29. 18:447.
    Sziasztok!
    Na, hát igazából csak megnézte a doki, és péntekre kaptam időpontot, nem is hozzá, hanem az egyik doktornőhöz. Megnézte a fogamat, és gondolom, az alapján döntötte el, hogy kihez írjon be (azt mondta, hogy jó kezekben leszek, a tanítványa volt a doktornő). Egyébként mindösszesen ez valóban 27 ezer forint lesz. . . :O( de remélem, hogy legalább olyan jó is lesz, mint amennyibe kerül. . . egyébként nagyon szimpatikus, kedves doktor "bácsi" volt, és azt mondta, hogy sajnálja, amiért ő nem tudja megcsinálni (szeptemberig nincs hozzá időpont), mert szereti az ilyen "kihívásokat". . . (mármint többféle színből kell ugye megcsinálni stb. ) Na majd beszámolok, ha túl vagyok rajta, hogy milyen lett! SZiasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_612670
    Torolt_felhasznalo_612670
    2005. június 29. 12:276.
    Hát igazából én sem értek nagyon hozzá, ma délután majd okosabb leszek, de egy ilyen metszőfog pótlásos dolgot 27 ezerért láttam a honlapjukon. . . engem már az sem érdekel, csak szép legyen és leginkább tartós. . . majd megírom, hogy mi volt. Sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981734 (4)
     
  8. 2005. június 29. 11:535.
    Szaktekintélyként hallottam emlegetni Dr. Volom Andrást, én nyugodtam mennék a helyedben, mert jó kezekben leszel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_612670 (1)
     
  9. Torolt_felhasznalo_981734
    Torolt_felhasznalo_981734
    2005. június 29. 11:534.
    Nem tudjátok, h milyen áron mozog a porcelánhéjas megoldás. Illetve, hogy azt fogfehérítés gyanánt alkalmazzák-e, vagy csak a csúnya hibákat lehet vele eltüntetni???
    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_612670 (1)
     
  10. Torolt_felhasznalo_612670
    Torolt_felhasznalo_612670
    2005. június 29. 11:163.
    Köszi szépen! Te már jártál itt, azért javasoltad őket?
    előzmény:
    vikkancs (2)
     
  11. 2005. június 29. 11:022.
    Nézd meg ezt az oldalt: www. dentalcoop. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_612670 (1)
     

Címlap

top