Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Zene sportoláshoz

szornyike
Létrehozva: 2004. október 24. 19:54
Sziasztok!
Rászántam magam, hogy napi 20 percet szobabicizem. De! Dinamikus, jó zenéket keresek, hogy közben tudjam hallgatni, különben nem megy a dolog, mert unalmas. Tudtok ilyen zenéket ajánlani?

Köszi előre is
  1. 2004. október 25. 09:2811.
    Sziasztok!

    Köszi a sok jó ötletet és tanácsot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. október 25. 00:2210.
    Bocs, rosszul irtam: www. sunshinefm. hu
    előzmény:
    cleo (9)
     
  3. 2004. október 25. 00:229.
    En minden masnap (neha minden nap) 1 orat szobabicajozok. Radiot szoktam kozben hallgatni: www. sunshine. fm, itt este 9-tol folyamatos mix van ejfelig. Masik: www. radio88. hu. Neten foghatok.

    Regebben TV elott bicajoztam, akkor rendszerint National Geographicot vagy Discovery-t neztem :).
    előzmény:
    szornyike (1)
     
  4. 2004. október 24. 21:438.
    Ajánlom az aerobik CD-ket! Megveheted őket, igaz, elég drágák, nem hiszem, hogy ilyesmire gondoltál volna (ha mégis, itt egy cím: www. move-ya. com), szerintem egyszerűbb, ha elkéred valakitől "kölcsönbe". . . :-)
    Esetleg mondjuk a Juventus mixek (meg biztos van más hasonló is, pl. Bulissimo. . . ) is tartalmaznak gyorsabb számokat. Nem tudom, milyen a zenei stílusod.
    előzmény:
    szornyike (1)
     
  5. 2004. október 24. 21:167.
    Én szinte mindig mást teszek be, de általában valami gyorsat-pörgőset. Pl. trance-féléket. Aztán most az előbb például a Lord of the Dance zenéjére kondiztam.
    Van, amikor filmet nézek közben.
    Ja, és 20 perc az elején oké, de fokozatosan - téényleg fokozatosan - emeld a mennyiséget.
    Én minden másnap 40 percet szoktam. Most estem neki emelni a mennyiséget 40 fölé. Jelenleg 41-42 percre. Szépen eljutok 45-ig, s aztán megint tartom azt egy ideig.
    Egyszer nekiestem egyből 50 percnek, s az immunrendszerem beadta a taccsot. . . (Volt sok pszichikai teher is akkoriban, persze. De én azt gondoltam, hogy a sok torna segít. Hát a fokozatosság fontos. )
    előzmény:
    szornyike (1)
     
  6. Torolt_felhasznalo_252292
    Torolt_felhasznalo_252292
    2004. október 24. 21:166.
    . . . melyeket egybemixeltek. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252292 (5)
     
  7. Torolt_felhasznalo_252292
    Torolt_felhasznalo_252292
    2004. október 24. 21:155.
    És hogy segítsek is kicsit: megjelentek különböző válogatás cd-k, melyeket egybe van mixelve sok ismert szám. Gyors és ritmusos, pl keresd a BMG kiadótól a Nagy házibuli lemezt!
    előzmény:
    szornyike (1)
     
  8. Torolt_felhasznalo_252292
    Torolt_felhasznalo_252292
    2004. október 24. 21:134.
    Szia!
    Kicsit off, de egy ötlet: azt hallottam hozzáértő emberkéktől, hogy másnaponta kell edzeni, mert egy pihenőnap kell az izmoknak. Egyébként pedig kevés a 20 perc alkalmanként, mert kb akkor indul be a zsírégetés, amikor épp abbahagyod 20 perc körül. Addig csak az aznap elfogyasztott szénhidrátot használja fel a szervezet. Amúgy gratula az elhatározásodhoz!!! Bár nekem is megjönne már az ihlet. . . :)))
    előzmény:
    szornyike (1)
     
  9. 2004. október 24. 20:543.
    én taposni szoktam ált. a music tv-t nézem közben. . .
    előzmény:
    szornyike (1)
     
  10. Torolt_felhasznalo_115916
    Torolt_felhasznalo_115916
    2004. október 24. 20:232.
    SZio!
    gratulalok a sikeres motivaciodhoz!
    Tudnam azt ajanlani neked, hogy izlesednek megfelelöen a netröl tölts le zeneket, vagy szerezd meg barataidtol es ird fel egy cd-re->es azokat barmikor halgathatod, nem csak sportolas közben.
    En fitnesz-klubba jarok a PAsimmal es bar radio megy, es mindig kiprobalunk ujfajta gepeket, sosem nevezhetö unalmasnak!
    Jo "izzadast"!(:
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top