Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyasztó masszázs

Almanac
Létrehozva: 2004. szeptember 10. 12:58
Sziasztok!
Milyen tapasztalataitok vannak fogyasztó masszázs ügyileg?
Van eredménye? Érdemes belevágni?
Esetleg tudnátok ajánlani valakit?
Előre is köszönöm:
Almanac
  1. 2004. szeptember 14. 08:0310.
    Köszönöm mindenkinek a választ :)

    Azt hiszem, hogy marad a mozgás: úszás, futás / gyaloglás és a jóga + természetesen egy kis diéta.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. szeptember 10. 14:409.
    Igen, én is így gondolom. . . Az első, közvetlenül, miután megveszi az ember a méregdrága bérletet, hogy közlik, ha nem tartja be a diétát, akkor ugrik a kezelés. De feltehetően a diéta a kezelés nélkül is tökéletes.
    Amúgy a masszázs nagyon kellemes tud lenni. De nem ennyiért!
    előzmény:
    icdyth (7)
     
  3. 2004. szeptember 10. 14:278.
    Szia! Az én masszőröm azt mondta, hogy nem ér semmit a fogyasztó masszázs, mert csak a vizet nyomja ki belőled, nem zsirt éget!
    előzmény:
    Almanac (1)
     
  4. 2004. szeptember 10. 14:257.
    Ha tartod a diétát, akkor már mindegy. . . nem? :o)

    Én egyébként vállalok fogyasztó masszázst. . . ;o))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. szeptember 10. 13:436.
    Szió!
    Állítólag ha tudod tartani mellette a diétát akkor jó és használ. . . bizti nem olcsó. . . Camponába a barátnőm csinál, ha gondolod megadom a számát?!
    Üdv:wusty
    előzmény:
    Almanac (1)
     
  6. 2004. szeptember 10. 13:365.
    Szia!
    Én is jártam fogyasztó masszázsra, de nekem jó tapasztalatom volt. 3 hónapig jártam, heti 3 alkalommal. Nem olcsó mulatság, mert egy alkalom 3500. - Ft volt, ráadásul másfél éve, úgyhogy azóta biztosan drágább.
    DE! Én fogytam tőle. Persze normálisan kell enni mellette, hogy ne nagyon pótold a zsírvesztést :o)
    Igazából a súlyom nem sokat változott, alig 2-3 kiló ment le, de az alakomon döbbenetes volt a változás! :o)
    előzmény:
    Almanac (1)
     
  7. Torolt_felhasznalo_225121
    Torolt_felhasznalo_225121
    2004. szeptember 10. 13:314.
    szia, tényleg fogy tőle valami, csak az az ember pénztárcája, u. is kb. 1-1, 5 évvel ezelőtt volt hozzá szerencséje egy barátnőmnek, 1 bérlet 40-valahány ezer Ft volt (10 alk. ) a Nagyvárad-téren, de az ég világon SEMMI nem látszott 2 bérlet(!) után se! És előre kellett neki fizetni. Amúgy állítólag kellemes h. az ember combjait és hátsóját simogatják (nem messzírozzák!) v. mi enyhén mentol-illatú krémmel 1 órán keresztül, de azonkivül sehol máshol. . . tehát tényleg nem egy jó kis frissitő masszázsról van szó. . . és az a fránya narancsbőr persze ettől meg se nyekkent. .
    előzmény:
    Almanac (1)
     
  8. Torolt_felhasznalo_521625
    Torolt_felhasznalo_521625
    2004. szeptember 10. 13:283.
    (:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_541604 (2)
     
  9. Torolt_felhasznalo_541604
    Torolt_felhasznalo_541604
    2004. szeptember 10. 13:162.
    A jó hír az, hogy szuperül lehet fogyni tőle.
    A rossz, hogy az fogy, aki masszíroz. :((
    Sajnos a kevesebb kaja - több mozgás módszernek semmi alternatívája nincs.
    előzmény:
    Almanac (1)
     

Címlap

top