Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bio piac Marcibányi téren

Torolt_felhasznalo_547259
Torolt_felhasznalo_547259
Létrehozva: 2004. augusztus 31. 17:54
Sziasztok!
A tapasztalatotokra lennék kíváncsi ezzel a piaccal kapcsolatban. Érdekelnének az árak, hogy kihez érdemes menni, stb. Biztos van közületek olyan, aki rendszeresen jár és már van kedvenc eladója, jókora tapasztalata.

Köszönöm a segítségeteket.
  1. 2004. szeptember 9. 11:309.
    Szia mindenki! Én gyakran járok a Marczibányira, főként jó zöldségért. Nyáron és kora ősszel még nem veszélyesek az árak, de télen meglehetősen borsos, gondolom a raktározást is fizetni kell, na meg főként az importot, de azért minden szezonban érdemes kimenni, sokkal jobb, mint az FMH, mert jóval szélesebb a választék. Gódor Antalnak tényleg jók a zöldségei és korrektek az árai. Ki ismeri az újpesti biopiacot?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. szeptember 1. 09:238.
    Szia Berkenye!
    Én is vásároltam már néhányszor a Marcibányi téri biopiacon. Mint mindenütt, az árak magasabbak a normál termékeknél, terményeknél, de nem annyira, mint a reformboltokban.
    Én zöldséget, sajtot, meg mangalica kolbászt szoktam ott venni. Eddig minden jó volt, tetszett a választék.
    Üdv. : Villő
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_547259 (1)
     
  3. Torolt_felhasznalo_482242
    Torolt_felhasznalo_482242
    2004. augusztus 31. 21:447.
    sziasztok, mi bioval foglalkozunk, járunk a Marcibányira. ( nem árulni, venni :-)))
    A XI. kerületi az péntek délután van,
    A Marcibányi tér szerda és szombat délelött. Mi érdekel? AZ Eta finom sütiket árul( fehér ruhás néni) A Piszke pék jó kenyereket, én szeretem a Németh István , és a Gódor Antal zöldségeit, A Kovács Laci (?) nagyon finom leveket és lekvárokat csinál, kint van a Biopont, az Ökoszervíz, szóval mindenki ( majdnem :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_547259 (6)
     
  4. Torolt_felhasznalo_547259
    Torolt_felhasznalo_547259
    2004. augusztus 31. 20:116.
    Azt tudod, hogy milyen napokon van az FMH-ban a piac?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_288302
    Torolt_felhasznalo_288302
    2004. augusztus 31. 18:465.
    Igen. Régen, és most is FMH. :D
    Én nem messze lakom, így még nem jutottam el a Marczibányira, csak ide. Kíváncsi lennék, hogy ott mi van, és mennyivel másabb. :)
    előzmény:
    tittipetti (4)
     
  6. 2004. augusztus 31. 18:394.
    Melyik műv. ház? a régi FMH? (főv. műv. ház?)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_288302 (3)
     
  7. Torolt_felhasznalo_288302
    Torolt_felhasznalo_288302
    2004. augusztus 31. 18:283.
    Sziasztok!
    Én a Marczibányin még nem voltam, de van a Xl. kerületben egy műv. ház udvarán is - ott már voltam.
    Főleg Gergics Antal árul - láttam kiírva a nevét -, és vannak Sába kozmetikumok, tönkölypárnák, és néha jön egy ember, aki nagyon finom bio-gyümölcsteákat árul, valamint egy hölgy, akinél üvegben lehet kapni pokoli jó dolgokat. Vettem egy üveg tengeri sóban tartósított, vágott medvehagymát, amit túróval, sajtkrémmel, vajjal kikeverve használtam kenyérre. Szuper volt. :)
    Lehetett kapni könyveket a témával kapcsolatban, és volt bioptron lámpás is.
    Nagyon szeretek oda menni. A pék jelenleg nem jár, de Antinak(a zöldségesnek) adja a pékárúból legjobban fogyó cikkeket - Ő árulja neki. :)
    A Marczibányin a felsorolt dolgokon kívül mást is lehet kapni? Engem is érdekel minden, ami bio. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_547259 (1)
     
  8. Torolt_felhasznalo_563394
    Torolt_felhasznalo_563394
    2004. augusztus 31. 18:062.
    fúúú vannak nagyon fincsi biósütik:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_547259 (1)
     

Címlap

top