Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ezüst kolloid?

B. Ági
Létrehozva: 2017. augusztus 20. 02:01

Van e tapasztalatotok az ezüst kolloiddal?


Aki használja az hogyan használja és mire használja?

  1. 2018. január 25. 07:4941.

    LEHET FIKÁZNI TÉVHITNEK AZ EZÜST KOLLOID HATÁSÁT annak aki NINCS RÁSZORULVA = bértollnokoknak! Az ókorban és a középkori járványokban az ezüst evőeszközök bizonyítottak! Az a legjobb, aki védett egy betegség ellen, de ezüst evőeszközökkel sok családban többen maradtak életben! 650 mikróba ellen hatásos, nálunk törvényt hoztak a használata korlátozására. Misztikus fém allargiára hivatkoznak ami ezüst és arany esetében nem létezik.A kékvérűség a mindennapos nagytételű és nagyszemcsés étel-ital fogyasztáskor csak a fehérbőrű népségnél volt látható, ezt a gazdagság jeleként ismerték, ellentétben az ólom és higany mérgezésekkel!
    Nem mindenre jó az ezüst kolloid, én prosztata baj ellen vettem, arra tökmagolaj+brokkoli kell. A 20ppm Ag kolloid 2 évig maradt a polcon 2 deci teljes hatásossággal. Azután kiderült utólag, hogy Fruktóz evése okozott ugrásokat a nyirokvezeték duzzanatánál. Ebből tévesen más rákválfajt véltek felismerni, pedig az öregedéssel járó mell növekedésben érzett fájdalmak és a PET-CT azonos jelzést adott. Az operáló orvos a mellből jövő nyirokvezetéket ott hagyta, 4 hónap múlva annak végénél indult a következő rák csomó, + még egy helyen.
    Amikor az 1. biopszia történt én álomkórt véltem felismerni az evések után növekedő (már 3 órás) idejű kóma okaként. Erre vettem elő, és 1 dl/nap szájba spriccelése azonnal elmulasztotta a kómát, és éjjel is tudtam végre aludni, csak nagyon fáradt voltam. félévig az 1 operációig egyre jobban éreztem magam, azonban túlértékeltem az ezüst kolloid képességeit: Nem tud a rákos csomókra összegyűlni, ezért 4 hónappal az operáció után éppen Fruktózzal édesített paradicsom pürét követően indult be az új rák növekedése! Mert a Fruktózt képes a rák azonnali osztódásra felhasználni, illetve a glikogén vérkoncentrációval arányosan gyorsul a rák terjedése! FÉKEZNI A RÁK növekedését fruktózmentes és alacsonyan tartott glikogén értékkel lehet! Ez Éhezéses keton-diéta jellegű tartósan nehezen fenntartható fogyókúrás eljárás. DE gyengíti a szervezetet!

    idézet:
    Hapo (35)
    2018-01-23 07:38:07

    ..
    ket nap mulva


    Hapo

     


    2018. január 25. 07:11358.

    Vettem csomagküldéssel "Egészség Market" 20ppm ezüst kolloidot a tavalyi elfogytával, most nehezebben mozgok.
    Valami furcsa mérgező hatást érzékeltem, extra alacsonyra zuhant vérnyomást okozva (90/56), Az ezüst kolloid szájspréj szórópalackot (50ml) magamnál tartva ingzsebben 1 nap után gusztustalan vegyszer íze volt. Mivel a lenyelést nem lehet elkerülni teljesen, ezért fura az a kitétel a termék leírásánál, hogy szájöblögetés után alaposan öblögessünk (mivel is? tiszta vízzel? deszt vízzel? Abból volna.). EZ ELKÉPESZTŐ az összetétel elvben deszt víz+kolloid ezüst (ami kolloid= 1mikrométernél kisebb szemcseméret, kiváló minőségnél 15nanométernél is kisebb)! Tisztább iható folyadék kevés akadna. Nincs más lehetőség, mint idegen vegyszert tettek a vízbe. Máshol és tavaly vett ugyanezen gyártó terméknél mindet lenyelhettem, csak a hasznos bélmikróbákat kellett visszapótolnom. A jó és tiszta ezüst kolloid egyéb bajt nem okozhatna! Ez komoly hányingert is okozott, plusz aluszékonyságot, elhagyva 2. nap éberen ébredtem, nincs aluszékonyság sem.

    előzmény:
    Hapo (35)
    2018-01-23  07:38
  2. 2018. január 25. 07:4740.

    Na ugye , hogy nem szabad nyakalni az ezustkolloidot?
    Itt talalhato kovetkezo tanuskodasod :lemasolom , mert tanulsagos


    jan 25-en lett irva :


    Hapo

     


    2018. január 25. 07:11358.

    Vettem csomagküldéssel "Egészség Market" 20ppm ezüst kolloidot a tavalyi elfogytával, most nehezebben mozgok.
    Valami furcsa mérgező hatást érzékeltem, extra alacsonyra zuhant vérnyomást okozva (90/56), Az ezüst kolloid szájspréj szórópalackot (50ml) magamnál tartva ingzsebben 1 nap után gusztustalan vegyszer íze volt. Mivel a lenyelést nem lehet elkerülni teljesen, ezért fura az a kitétel a termék leírásánál, hogy szájöblögetés után alaposan öblögessünk (mivel is? tiszta vízzel? deszt vízzel? Abból volna.). EZ ELKÉPESZTŐ az összetétel elvben deszt víz+kolloid ezüst (ami kolloid= 1mikrométernél kisebb szemcseméret, kiváló minőségnél 15nanométernél is kisebb)! Tisztább iható folyadék kevés akadna. Nincs más lehetőség, mint idegen vegyszert tettek a vízbe. Máshol és tavaly vett ugyanezen gyártó terméknél mindet lenyelhettem, csak a hasznos bélmikróbákat kellett visszapótolnom. A jó és tiszta ezüst kolloid egyéb bajt nem okozhatna! Ez komoly hányingert is okozott, plusz aluszékonyságot, elhagyva 2. nap éberen ébredtem, nincs aluszékonyság sem.

    előzmény:
    Hapo (35)
    2018-01-23  07:38
  3. 2018. január 23. 12:2839.

    .

  4. 2018. január 23. 10:0638.

    "...Nem mindenre jó az ezüst kolloid, én prosztata baj ellen vettem, arra tökmagolaj+brokkoli kell...."


    Marha.
    Es ez osztja itt  a tudomanyt...

    előzmény:
    Hapo (35)
    2018-01-23  07:38
  5. 2018. január 23. 09:2437.

    Bocsanat = nem kodeinos , hanem LIDOKAINOS szurkalasrol beszelek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (36)
    2018-01-23  09:13
  6. 2018. január 23. 09:1336.

    LEHET FIKÁZNI TÉVHITNEK AZ EZÜST KOLLOID HATÁSÁT annak aki NINCS RÁSZORULVA = bértollnokoknak! Az ókorban és a középkori járványokban az ezüst evőeszközök bizonyítottak!


    Ez tenyleg erdekel.
    Kinek volt ezust eszcajgja az okorban , kozepkorban ?
    "Raszoruloknak" okorban es kozepkori jarvanyokban nem volt ezustjuk , egyetlen  szaros gatyaban eltek s pusztultak el , tehat az uvoltott elso mondatodat , valaminek a bizonyitasa helyett , fenekbelovod a masodik buta mondatoddal.

    Klinikai vizsgalatok bizonyitjak, hogy a laboratoriumi kistalkaba helyezett cuccokat valoban elpusztitja  az ezustkolloid , de élő testben nem olyan okos az ezustkolloid : MINDENT  elpusztit , meg a hasznos belflorat is .
    Nem intelligens az ezustkolloid s nem valogat élö szervezetben a jo es a rossz kozott : nagytakarit.
    Elpusztitja a mas karan nem okulo hulyegyerekeket .
    Nem ürül ki a szervezetbol , tudtad ? : lerakodik.
    Itt-ott amott : pl a böröd lesz szep ezustszinu.
    De ez semmi , a bör , csak ronda es visszacsinalhatatlan : a szerveidet is elpusztithatja , attol fuggoen , hova rakodik le ...
    Nyakaljad nyugodtan s viseld a butasagod kovetkezmenyeit .

    // En csak azt nem ertem , hogy miert nem fustjelekkel kommunikalsz/telefonalsz ma és ITT ?
    Miert hasznalod ma inkabb azt , -->az okostelefont es a Net-et , amive fejlodott az okori-kozepkori tabortuz es a fustot darabraszaggato pokroc ?
    Ha a tudomany kifejlesztette telefont/Netet problema nelkul elfogadod , miert nem bizol a tudomanyban , aki az egeszsegadas terén is mérfoldnyire jutott az okortol es a kozepkortol?
    Bizonyitottan : 20-30 evesen halt meg az emberek tobbsege az altalad dicsoitett sotetkorokban , de meg bizony a 50-es 60-as  evekben is 65 ev volt a szuleteskor varhato atlageletkor , s lam: 80-90 evesen halunk meg  a modern gyogyaszat es a penicillin kitalalasa ota ...
    Ha a marhasagod igaz lenne , akkor a berakott statisztika ugy nezne ki , hogy az okorban ATLAGOSAN! 90 evesen doglottunk volna masszivan , es ma 30 evesen... ugye ?

    Ma az  az alternativ altudomanyos szerek tobbet hoznak a "hazhoz"  mint az allitolagosan gonosz csalo  tudomanybol elo "gyogyszeripar"...
    Ma mar nem lehet azt mondani : van  ,mert mindig volt ,  alternativ ösi csodaszer   s a valoban gyogyito szer csak azert letezik , mert a "gyogyszeripar , az orvos " ebbol él ... bla bla bla.

    Ma ujra felbukkannak  olyan betegsegek , a sulthulyeseg es hiszekenyseg miatt , amik az okortol/kozepkortol  maig fejlodott,  "bizonyitott" orvoslas kovetkezteben "eltuntek " ...
    Ciki az unokam jovoje
    S ez a hozzad hasonszoru Net-en uvoltozo , magabol kikelt , illuminalt buta idegbetegeknek koszonheto...

    Nezz be a ma nyilt topikba : sirdogal a hulyegyerek, mert a termeszetgyogyasz asitozva legombolja rola a gubat ...
    Jol teszi a doki : ha van vevo : miert ne? Olaszhonban ugyanez a doki es kolleginaja orok fiatalsagot arult... most meg Mo-n ,kodeinos tuvel szurkalja az "osi kinai"  energiapontokat... nana , hogy erez valtozast a szenvedo a letezo legjobb , nem alternativ , erzestelenito hatasara ... a migrent mintha elvagtak volna....


     

    előzmény:
    Hapo (35)
    2018-01-23  07:38
  7. 2018. január 23. 07:3835.

    LEHET FIKÁZNI TÉVHITNEK AZ EZÜST KOLLOID HATÁSÁT annak aki NINCS RÁSZORULVA = bértollnokoknak! Az ókorban és a középkori járványokban az ezüst evőeszközök bizonyítottak! Az a legjobb, aki védett egy betegség ellen, de ezüst evőeszközökkel sok családban többen maradtak életben! 650 mikróba ellen hatásos, nálunk törvényt hoztak a használata korlátozására. Misztikus fém allargiára hivatkoznak ami ezüst és arany esetében nem létezik.A kékvérűség a mindennapos nagytételű és nagyszemcsés étel-ital fogyasztáskor csak a fehérbőrű népségnél volt látható, ezt a gazdagság jeleként ismerték, ellentétben az ólom és higany mérgezésekkel!
    Nem mindenre jó az ezüst kolloid, én prosztata baj ellen vettem, arra tökmagolaj+brokkoli kell. A 20ppm Ag kolloid 2 évig maradt a polcon 2 deci teljes hatásossággal. Azután kiderült utólag, hogy Fruktóz evése okozott ugrásokat a nyirokvezeték duzzanatánál. Ebből tévesen más rákválfajt véltek felismerni, pedig az öregedéssel járó mell növekedésben érzett fájdalmak és a PET-CT azonos jelzést adott. Az operáló orvos a mellből jövő nyirokvezetéket ott hagyta, 4 hónap múlva annak végénél indult a következő rák csomó, + még egy helyen.
    Amikor az 1. biopszia történt én álomkórt véltem felismerni az evések után növekedő (már 3 órás) idejű kóma okaként. Erre vettem elő, és 1 dl/nap szájba spriccelése azonnal elmulasztotta a kómát, és éjjel is tudtam végre aludni, csak nagyon fáradt voltam. félévig az 1 operációig egyre jobban éreztem magam, azonban túlértékeltem az ezüst kolloid képességeit: Nem tud a rákos csomókra összegyűlni, ezért 4 hónappal az operáció után éppen Fruktózzal édesített paradicsom pürét követően indult be az új rák növekedése! Mert a Fruktózt képes a rák azonnali osztódásra felhasználni, illetve a glikogén vérkoncentrációval arányosan gyorsul a rák terjedése! FÉKEZNI A RÁK növekedését fruktózmentes és alacsonyan tartott glikogén értékkel lehet! Ez Éhezéses keton-diéta jellegű tartósan nehezen fenntartható fogyókúrás eljárás. DE gyengíti a szervezetet!

  8. 2017. augusztus 31. 10:1834.

    A Domestosnak kifejezetten örülnek a környezetvédők mi?


    Kevésbé káros a környezetre.

    előzmény:
    terdszelikatica (26)
    2017-08-26  14:11
  9. 2017. augusztus 27. 11:4333.

    sirogorcsot fogok kapni  en is csak akkor szolalok meg ha veszesen tombol a tajekozatlansag , a veszelyes hulyeseg.  Mindenestre kar volt szerintem a foglakozasodat kozolni velunk  lehet hogy nyomateknak szantad , de  ami engem illet igencsak foldhoz vagott 

    előzmény:
    szineskarika (31)
    2017-08-27  04:44
  10. 2017. augusztus 27. 11:3932.

    a svedek olyan naivak. Azt mondjak a magasabb intelligencia sokat segit  a tevhitek , altudomanyok  el ill el nem fogadasban , a kommunikacioban . Szerintem ha ide beneznenek rajohetnenek hogy tevdetek. /?/




    Psykobabblarna

    Vetenskapsradion granskar sĺ kallad kommunikologi – en pseudovetenskaplig lära som utlovar bĺde högre intelligens, bättre hälsa och bättre kommunikation mellan människor.






    Dela

    http://sverigesradio.se/sida/gruppsida.aspx?programid=406&grupp=22658


     


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (30)
    2017-08-26  16:47
  11. 2017. augusztus 27. 04:4431.

    Látom, az elmúlt években semmit nem változott az NLC-n a fórumozók színvonala


    Nyugi van kedveskéim, nem jövök többet, faljátok fel egymást


    Jahh és ...világbéke...

    előzmény:
    terdszelikatica (29)
    2017-08-26  14:24
  12. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. augusztus 26. 16:4730.

    Hidd el, hogy érdemes lenne megfontolni amit mond!!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    szineskarika (25)
    2017-08-26  12:06
  13. 2017. augusztus 26. 14:2429.

    Ezek kozott a hos felhasznalok kozott talalhatok az ezustkolloid aldozatai.


    Kulonben a nem "hig agyu " nem tudna bizonyitottan , hogy minek teszi ki magat.... ..... "


    en mindig mondtam hogy nagy baj lehet a magyar termeszettudomanyos oktatassal.. Kepzeld el a hozzaszolo gyerekekkel foglakozik. 


    Irgalom atyja ne hagyj el !!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (24)
    2017-08-26  08:42
  14. 2017. augusztus 26. 14:1528.

    + majd veseelegtelenseg eseten terheni a magyar egeszsegellato rendszert .

    előzmény:
    eda-1952 (23)
    2017-08-25  17:41
  15. 2017. augusztus 26. 14:1327.

    Egeszsegedre !!!! Emeld meg az adagot ! Ugy jobban hat !Mindenesetre igencsak alacsony szintu lehet az a kepzes amit vegeztel.

    előzmény:
    szineskarika (25)
    2017-08-26  12:06
  16. 2017. augusztus 26. 14:1126.
    " Az antibakteriális hatása miatt felmosóvízbe, WC-be szoktam önteni ..."

    hogy ennek mennyire orulhetnek a viztisztito muvek es a kornyezetvedok 

    előzmény:
    cabron (17)
    2017-08-20  18:28
  17. 2017. augusztus 26. 12:0625.

    Gondolj amit akarsz, olvass amit akarsz, szuverén jogod, de nekem is.A topikindító arra kérdezett rá, hogy szed-e valkai ilyet stb., erre válaszoltam.


    És köszönöm krédésed jól vagyok, nem vagyok még hupikék törpe, nincsenek epilepsziás rohamaim, de..... a gyomrom 1 éve nem NEM fáj!!!! :)


     


    A szintetikus gyógyszereknek irtózatos mellékhatásai vannak.

    Például, hogy csak egyet említsünk az antibiotikum és a női gombásodás. Az ezüstkolloid azonban mindenféle mellékhatás nélküli szer. A kollodiális arany is eltűnt a gyógyszertárakból, pedig régen az ízületes betegeket ezzel kezelték igen hatásosan. Régen, amikor még nem volt hűtési lehetőség a tejet például ezüstérmével tartósították. Fertőtlenítő, sterilizáló hatású.


    Bár biztos nagyon fiatalka vagy még és nem volt lehetőséged "régen" tejet inni.


    De egyébként meg az tény, hogy nem mindegy milyxen fajtát veszünk, iszunk és meddig. Csak és kizárólag kúraszerűen szabad használni!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (24)
    2017-08-26  08:42
  18. 2017. augusztus 26. 08:4224.

    Nem vagyok hülye, híg agyú, utána is olvastam, és IGEN, én kúraszerűen használom a téli időszakban. Megbízható helyről (30 éve odajárok) gyógynövényes boltban veszem. Olyan november közepén kezdtem, napi 1 kávéskanál vízben, reggel megiszom. December végére elfogy a kisüveggel, januárban szünet, majd februárban újabb üveg vásárlás, ami kitart március végig (kb.) és ennyi.


    A bélrendszerem tisztítására kezdem el inni, illetve a gyomorfekélyemre, orvosi ajánlásra, mivel nem hatott már semmilyen gyógyszer. Gyxomorproblémám (fásjások, puffadás, görcsök) megszüntek, és észrevettem magamon, hogy az elmúlt télen egyszer sem voltam beteg, náthás, influenzás - és ez most nem vicc - óvónő vagyok, körülttem mindenki megfertőződött én egy percet sem voltam beteg.


    Ezért idén újra veszek, kicsi adagban - ahogy elő van írva - iszom, és ha idén sem leszek beteg, akkor elmondhatom, hogy IGEN, hatásos .

    idézet:
    szineskarika (21)
    2017-08-25 08:23:39

    Kell ilyen is , mint Te.
    Ezek kozott a hos felhasznalok kozott talalhatok az ezustkolloid aldozatai.
    Kulonben a nem "hig agyu " nem tudna bizonyitottan , hogy minek teszi ki magat....

    Figyelmeztetoul :
    "...Az emberi szervezetbe beépülve ezüstmérgezést, úgynevezett argyriát okoz, amely a bőr, belső szervek, köröm, fogíny kékes-szürkés elszíneződésében mutatkozik meg, ami nem kezelhető, állandósult állapot.

    Mindemellett


    neurológiai tünetek,


    epilepsziás rohamok,


    vesekárosodás,


    gyomorpanaszok,


    fáradtság,


    bőrirritáció


    jelenhet meg..."

    előzmény:
    szineskarika (21)
    2017-08-25  08:23
  19. 2017. augusztus 25. 17:4123.

    Aha, szóval a gyógyszergyárak is a kitérdekel kategória... Bizony, mert ők is profitból élnek. És szeretnék, ha a több éves munka amit egy gyógyszer kifejlesztésére fordítanak, valahol megtérülne nekik.


    Szóbanforgó szer vizsgálati eredménye  -itt is beidézte valaki- kb az volt, hogy nem kéne meginni. Sokáig iszod, minden nap, kicsi adag ide vagy oda, olyan leszel,  mint Törpilla. Illetve valaki tett fel egy valódi képet... ő sem literszám itta.

    előzmény:
    B. Ági (10)
    2017-08-20  13:46
  20. 2017. augusztus 25. 17:3522.

    Ha csak  a véleményünk érdekel, akkor miért vagy agresszív mindenkivel szemben, aki azt tanácsolja, hogy NE?

    előzmény:
    B. Ági (4)
    2017-08-20  12:15
  21. 2017. augusztus 25. 08:2321.

    Nem vagyok hülye, híg agyú, utána is olvastam, és IGEN, én kúraszerűen használom a téli időszakban. Megbízható helyről (30 éve odajárok) gyógynövényes boltban veszem. Olyan november közepén kezdtem, napi 1 kávéskanál vízben, reggel megiszom. December végére elfogy a kisüveggel, januárban szünet, majd februárban újabb üveg vásárlás, ami kitart március végig (kb.) és ennyi.


    A bélrendszerem tisztítására kezdem el inni, illetve a gyomorfekélyemre, orvosi ajánlásra, mivel nem hatott már semmilyen gyógyszer. Gyxomorproblémám (fásjások, puffadás, görcsök) megszüntek, és észrevettem magamon, hogy az elmúlt télen egyszer sem voltam beteg, náthás, influenzás - és ez most nem vicc - óvónő vagyok, körülttem mindenki megfertőződött én egy percet sem voltam beteg.


    Ezért idén újra veszek, kicsi adagban - ahogy elő van írva - iszom, és ha idén sem leszek beteg, akkor elmondhatom, hogy IGEN, hatásos .

  22. 2017. augusztus 21. 07:0120.

    Akik a kérdésemre válaszolva a tapasztalataikat írták le, azokat köszönöm, de a rosszindulatú, primitív, személyeskedő szövegekre nem vagyok kiváncsi. Agyő! 

    idézet:
    B. Ági (19)
    2017-08-21 06:13:41

    Felhivom a figyelmedet arra , hogy ez az egyetlen olyan hozzaszolas , ami primitiv , szemelyeskedo es rosszindulatu.
    Egeszsegrol van szo , nagyon is helyenvalo , hogy errol az embereletre veszelyes szerrol igy reagalnak forumozok.
    A "jo" ebben a tortenetben az , aki a masik egeszseget VÉDI es a "rossz" az az , aki a masik egeszseget VESZELYEZTETi.
    Ennyi.

    előzmény:
    B. Ági (19)
    2017-08-21  06:13
  23. 2017. augusztus 21. 06:1319.

    Akik a kérdésemre válaszolva a tapasztalataikat írták le, azokat köszönöm, de a rosszindulatú, primitív, személyeskedő szövegekre nem vagyok kiváncsi. Agyő! 

  24. 2017. augusztus 20. 19:3518.

    Még hogy nem hirdeted:))))

    előzmény:
    B. Ági (10)
    2017-08-20  13:46

Címlap

top