Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Végre péntek :-) Jó 7végét

Szedna80
Létrehozva: 2017. július 28. 12:17

Én ezzel szeretnék most jó hétvégét kívánni, úgy gondoltam, másokat is jó, vagy még jobb kedvre hangol ez a cikk:


http://www.nosalty.hu/ajanlo/ez-fiatal-no-ugy-dontott-fel hagy-testepito-eletevel-ilyen-elotte-utana-fotot-meg-biztosa n-nem


"a boldogságot nem lehet beárazni. Én úgy érzem megtaláltam önmagam, felismertem, hogy sokkal több szépség van az életben, minthogy egy szenvedélyre koncentráljunk"


"Az én értékem a barátaimmal és a mosolyommal mérhető"


És ha már fórum: Neked mi kell ahhoz, hogy az élet Napos(sabb) oldalát éld?

  1. 2017. augusztus 8. 12:1610.

    Azt, hogy rossz a példa, csak te mondod...


    Embereket motiválni én nem akarok, azonban érdekel, kit mi motivál...


    A többség negatív hozzáállása itt az nlc-n a topikokat olvasgatva tény és nem vélemény...


    A kérdésemre válasz nem érkezett tőled sem, de köszi, hogy leírtad a véleményed...


    "Bocsi,ma még csak kedd van,de én akkor is boldog és elégedett vagyok,soha nem kell a "7végéig" várnom." Hát legyen, megbocsátom ;-)


    "Ha szerencséjük van "megvilágosodnak" ,majd (mint a példádban) világgá kürtölik elismerést várva,példát statuálva másoknak,hogy mekkora hülyék (voltak)."


    Nem tudom, hogy elismerést várnak-e, nekem a csajszi elnyerte a szimpátiámat, mert be tudta ismerni, hogy hibázott...


    Örülök, hogy Neked jó a kedved, és sok dologban, amit írsz egyet is értek ;-)


     


    További szép napot!

    előzmény:
    Lédienn (9)
    2017-08-08  07:39
  2. 2017. augusztus 8. 07:399.

    Rossz példát hoztál,rossz példával akarsz embereket motiválni,ezért a "sok negatív" komment.


    Nem biztos,hogy a többségi véleménnyel van a probléma. 


    Bocsi,ma még csak kedd van,de én akkor is boldog és elégedett vagyok,soha nem kell a "7végéig" várnom.


    Szóval soha életemben nem érdekelt,semmiben nem befolyásolt,hogy ki,mit mond,miként vélekedik. Mindig elsősorban önmagamnak akartam megfelelni,mindig "mertem" a saját életemet élni. Meghallgatok másokat,de döntéseimet mindig önmagam hozom és mindig vállalom a felelősséget,a következményeket is. Saját életemet mindig önmagam irányítom,nem érdekel,hogy mások mit csinálnak,vagy nem csinálnak,soha nem másoknak,nem az aktuális trendnek akarok,akartam megfelelni.


    Közhely,de igaz: Ha tucatnyi ember ugrik a kútba és ott egymást taposva fuldoklanak,attól még nekem nem kell követnem,nem fogom követni őket. 


    Egészséges személyiségű valóban felnőtt(!) emberek akik stabil,reális énképpel,megfelelő önismerettel,tudással,erkölcsi tartással rendelkeznek,ritkán befolyásolhatók negatív irányba. 


    Csak a kialakulatlan személyiségű emberek utánoznak másokat és akarnak mindig elsősorban másoknak,a trendnek megfelelni,csak ők befolyásolhatók mások által,ezért nem képesek a saját életüket élni és boldogtalanok. Ha szerencséjük van "megvilágosodnak" ,majd (mint a példádban) világgá kürtölik elismerést várva,példát statuálva másoknak,hogy mekkora hülyék (voltak).


     

    előzmény:
    Szedna80 (8)
    2017-08-03  08:22
  3. 2017. augusztus 3. 08:228.

    Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a korábbi test másképp volt egészségtelen, megkockáztatom, hogy adott módszerekkel még egészségtelenebb is, mint a mostani. Ráadásul ez csak a Te véleményed, na pont ez az, ami nem hiszem, hogy nagyon kizökkentené a hozzá hasonló embereket.


    Valóban kérdés, hogy mi lesz a testépítés helyett. Mi lesz, mi lesz...Mi lesz...Mi lesz... Újra péntek lesz holnap ;-)


    Számomra az nagyon informatív, hogy egy alapvetően pozitív topic indítás inkább negatívumokat vált ki :-) ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (7)
    2017-08-02  23:02
  4. 2017. augusztus 2. 23:027.

    Itt inkabb az a kerdes h mit csinal helyette? 


    Abban az idoben amit edzesre forditana mit csinal?? Mi az ami annyira profitabilis,hosszu tavon is , azaz nagyobb boldogsaggal kecsegtet?


    Tvt nez? Penzt keres? Csak doglik az agyon? Vagy mit? Egyaltalan nem mindegy h mit ,mert ettol fugg h bolcs dontes volt e abbahagyni az edzest vagy sem.


    Mert a dogles is boldogit , rovid tavon ez a csapda, csakhat a teste meg szemlatomast egeszsegtelenebb lett. Hosszutavon meg semmifele sikerelmenye nincs a doglessel

  5. 2017. augusztus 2. 16:056.

    Ja igen, ilyen értelemben igazad van.  Itt az "utána "kép egy sokkal vonzóbb nőt mutat. 

    előzmény:
    Szedna80 (5)
    2017-08-02  08:33
  6. 2017. augusztus 2. 08:335.

    Mindenki, aki magát a színpadra teszi és azért küzd, hogy a nézők/zsűri kegyeit elnyerje, másoknak akar megfelelni. (Persze saját magának is, de akkor nem versenyezne, hanem otthon a tükörben örömködne az izmainak)


    Igen, valóban sok férfinek nem vonzó... De lehet, hogy a hölgy nem a pasiknak akart tetszeni.


    Én abból gondoltam, hogy a másoknak történő megfelelési kényszert sikerült levetnie, mert erről ír... Asszem ez így elég 1értelmű, nem akartam a sorok közt olvasni...

    előzmény:
    etilany (4)
    2017-08-01  17:32
  7. 2017. augusztus 1. 17:324.

    Szerintem egy testépítő sem éppen aza  kategória, aki másoknak akar megfelelni. Egy testépítő nőt általában senki nem tart nőiesnek, vonzónak.

    előzmény:
    Szedna80 (3)
    2017-07-31  12:47
  8. 2017. július 31. 12:473.

    "még hízik néhány kilót" igen, biztos így fog történni :-)))


    Vagy nem...és marad így ahogy van...


    A cikk üzenete számomra, hogy valaki úgy érte el az örömteli, boldog állapotot, hogy nem másoknak akart megfelelni, hanem szakított ezzel, és önmagát helyezte önmaga fókuszába. Engem ez motivál(t). És az is, hogy másképpen gondolkodom, mint azok, akik a negatívumot látják és vetítik előre.


    Persze mindenkinek más az "üzenet", és nem vagyunk egyformák. (szerencsére)

    előzmény:
    Lédienn (2)
    2017-07-28  14:29
  9. 2017. július 28. 14:292.

    Ha ez a volt testépítő hölgy még hízik néhány kilót a "felszabadult boldogság jegyében",akkor biztosan beteg lesz (testépítőként is az volt!) és akkor már kevésbé lesz felszabadultan boldog. Saját testébe zárva ismét kényszerből kell majd fogynia,diétáznia. Nem hiszem,hogy ez jó példa és motiváció a felszabadult,életigenlő boldogsághoz.


    Ismét péntek,szuper az idő és hurrá,nyaralunk!  


     

Címlap

top