Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rossz epilátor

Kittiiiii
Létrehozva: 2017. március 11. 16:20

Sziasztok! 





2 éve vettem egy epilátort, ami sajnos mára használhatatlanná vált. Működik, bekapcsol, de a szőrt nem szedi ki.





Ilyen indokkal visszavihetem, vagy nem? Májusig garanciás, szóval sok időm nincsen.





Mondjam azt, hogy az a baja, hogy nem húzza ki a szőrszálat? Vagy mit tudok vele csinálni, hogy egyáltalán ne kapcsoljon be?





Egyszer már vissza kellett, hogy vigyem az előzőt, mert annak ugyanez volt a baja, csak annyi különbséggel, hogy az be sem kapcsolt.

  1. 2017. március 14. 16:286.

    De, rendszeresen használom. Ennek ellenére nekem cseppet sem "kopik" a szőröm. 

    előzmény:
    Nikita 666 (4)
    2017-03-11  21:24
  2. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. március 11. 22:505.

    Semmit nem kell reszletezned, nem tolti be a funkciojat es garancias. Ki kell, hogy csereljek szo nelkul.


     

  3. 2017. március 11. 21:244.

    A legtöbb nőnek Braun van. Az enyém más.


    9 év alatt már ki kell hogy kopjon a szőr, nem használod rendszeresen?

    előzmény:
    November5 (3)
    2017-03-11  21:09
  4. 2017. március 11. 21:093.

    Természetesen visszaviheted, hiszen pont az a funkció nem működik rajta, amiért megvásároltad. Érdemes egy valóban jó gépbe beruháznod legközelebb. Egy epilátornak ennél sokkal több időt kellene kibírnia meghibásodás nélkül. Az enyém konkrétan Braun és 9. éve tökéletesen működik. 

  5. 2017. március 11. 21:012.

    Vidd vissza.


    De mondjuk nem mindegy hogy milyen márkát használsz.


     

Címlap

top