Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lehet hogy tetszem neki?

daisyreydley
Létrehozva: 2017. január 5. 22:06

Van egy fiu a vilag masik felerol, 14 eves, de nagyon intelligens es okos. Honapok ota beszelgetunk naponta, szinte egesz nap, es csak az idoeltolodas vet gatat olykor :) isteni a baratsagunk, igaz netes, de tenyleg ritka kedves es elozekeny srac, imadom, mint baratot. Mar ezerszer kielemeztuk, hogy egyszer mindenkepp talalkoznunk kell es nem egyszer kaptam mar tole hosszu es kedves leveleket, epp ezert fogalmazodott meg bennem a kerdes. Nem egyszer hivott mar gyonyorunek, hogy nagyon szivesen lenne itt velem es olelne meg (altalaban ezt akkor, mikor rossz a kedvem, de tenyleg mindig o az elso, akinek elujsagolok mindent es forditva), hogy en vagyok az elso, akit reggel megkeres es aki eszebe jut, nagyon sokszor kialvatlan miattam csak hogy beszeljunk es.. egyszeruen csak nagyon kedves. Eszem agaban sincs tobbet belelatni ebbe, nem az a tipikus hulyegyerek, sot, de benne lehet a pakliban?  

  1. 2017. január 7. 17:539.

    Lattad mar ? A nok tobbsegenek imponalo ha ok az "egyetlenek .Melyik reszen lakik a vilagnak ? Eltero kulturak szokasrendszerei igencsak tudnak meglepeteseket okozni .Indiai, pakisztani, saud arabiai , algariai netes tarsaim olyan hangnemet engednek maguknak, amit sajat kulturajukban nem engedhetnenek meg a noknek. 


    Kulonbozo doggy style kepeket kuldtek . es nem 14 evesek voltak egyetemet vegzett felnottek, akik nem koedukalt intezmenyekben tanultak.


    En kiserleti jelleggel bele is mentem a "jatszmaba " nem egyszer .Gondoltam engem nem tudtok zavarna hozni csak Ti alljatok a sarat.


    Vegul lenyugodtak es azota normalis a levelezesunk.   Beszelj vele!  

  2. 2017. január 7. 06:448.

    Inkább az van a pakliban, hogy egy felnőtt nő vagy férfi az , akivel levelezel. Ha ez szórakoztat , írd meg neki és levelezzetek tiszta lappal .

  3. 2017. január 6. 22:577.

    A  beteg agyabol,meg a lehellete sem igaz......

    előzmény:
    évi* (5)
    2017-01-06  10:41
  4. 2017. január 6. 13:386.

    Hogy ki az aberralt, arrol most ne inditsunk vitat. Hogy azok-e akik segiteni probalnak egy eszementnek, vagy az, aki kiskoruval kezd ki? Vagy esetleg kapaszkodik egy idiota szelhamos gatyaszaraba, annak ellenere, hogy az mar szamtalanszor megalazta ot???

    előzmény:
    daisyreydley (4)
    2017-01-05  23:48
  5. 2017. január 6. 10:415.

    Nem lehet, hogy Te vagy ostoba? Csak egy felvetés...


    Lehet a Te 14 éves "jóbarátod" egy 40-es perverz is akár, vagy bárki, de peeersze, tetszel neki. Tuti. Honnan kukázod ezeket a csávókat?

    előzmény:
    daisyreydley (4)
    2017-01-05  23:48
  6. 2017. január 5. 23:484.

    XDDDD ostobak. dehogy o. az a gyerek magyar volt es 19 eves, o meg 14 es sosem kezdenek ki vele, mert nem is tetszik es csak egy jo barat. esku aberraltak vagytok.

  7. 2017. január 5. 22:553.

    Ezt ugy kell, ahogy anyadtol tanultad. Kiskoruval, altalanos iskolassal kell kikezdeni.


    Meg szerencse, hogy olyan jo messze van szegeny gyerek, igy nem vetheted ra magadat. Tenyleg lehet, hogy tetszel neki, a nagynenikeje, de ezt inkabb tole kerdezd meg. A is lehet, hogy nem.

  8. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. január 5. 22:282.

    Aha.



    Kérjetek anyátoktól egy egy cuclit és jól elbeszélgettek ajd a bilin......


    Szóval ez a gyerek lenne az a világvégén lévő  2 alkalommal látott barát?!Na, gyerekem, egy seggrepacsit kéne kapnod valamelyik szülődtől, mert a végén tényleg vissza kell iratni téged a bölcsibe.


    Voltaképpen hány éves vagy? Ja, nem érdekel.

Címlap

top