Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ingyen jóga Gödöllőn

dryka
Létrehozva: 2016. október 7. 16:12

Sziasztok!


Végzett jógaoktató vagyok. Mivel az óraadásokat még nem kezdtem el, ezért, hogy tapasztalatot szerezzek, úgy gondoltam, ingyen órákat szeretnék tartani, ahol csak a terembérlés díját kellene fizetni (ez létszámtól függően kb. 500 Ft körül lenne, de lehet, h. még kevesebb).


Lenne esetleg, akiket érdekelne ez a lehetőség?

  1. 2016. december 5. 14:316.

    Sziasztok!


    Sajnos több minden közbejött, így idén már biztos nem sikerül ezt elindítani. :( De jövőre teljes erőbedobással rajta leszek az ügyön!

  2. 2016. október 12. 08:375.

    Rendben. Várjuk az infokat 

    előzmény:
    dryka (4)
    2016-10-11  11:39
  3. 2016. október 11. 11:394.

    De szuper, hogy írtatok!


    Ha tudtok, szóljatok barátoknak, barátnőknek. Jó lenne, ha 5 ember legalább összejönne. Köszi!


    Utánaérdeklődök helyszíneknek, és amint megvan, szólok. Időpontban én rugalmas vagyok, tehát részemről, ami mindenkinek a legjobb, de nagyban függ a teremtől is, hogy mikor szabad.

  4. 2016. október 10. 19:303.

    Szia,


    engem is érdekelne a lehetőség.


    várom a fejleményeket :-)

  5. 2016. október 8. 08:592.

    Szia :)


    Igen, érdeklődés az lenne. Megkérhetnélek, hogy szólj, miután már biztosan megvan a helyszín, az időpontok és a bérlési díj. Köszönöm a visszajelzést. :) 

Címlap

top