Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen parfüm?

Estellaaa
Létrehozva: 2016. Április 26. 13:12

Háromszori sikertelen parfümériás szagolgatás után sem találtam meg a nekem tetsző parfümöt. Mindegyiket nehéznek, "pacsulaisnak" érzek.


 


Szeretnék egy vidám, friss, virágos parfümöt, de mintha nem is létezne ilyen.


 


A Versace Brigth crystal közel áll az ízlésemhez, de nem tartós. Nagyon szerettem a Clinique Happyt, de úgy érzem kinőttem.


 


Ami számomra tökéletes parfüm volt, az az Estée Lauder Sheer, már nem kapható.


 


Sajnos az eladók sem nagyon tudtak segíteni.


 


 


 


Ti milyen parfümöt ajánlanátok nekem?

  1. 2016. május 7. 09:2010.

    Vegigneztuk majdnem mindet meg is talaltuk, meg 2 kimaradt, de mar nem tudtunk szagolni, de egyik sem jott be az alanynak. (nem is tudom letezik-e olyan illat, ami neki tetszik). Olyat keres, ami teljesen egyszeru. Csak egy illat, nem kavalkad, nem tul eros, nem erezni a kemikaliat, hanem mintha termeszetes lenne. Ugye az yves rochernak vannak ilyen gyumolcs illatai, de azok hamar elillannak. 

    előzmény:
    Dáridóri (7)
    2016-05-06  03:05
  2. 2016. május 7. 09:179.

    Talan a Trussardi donna

    előzmény:
    Tete (3)
    2016-04-26  13:55
  3. 2016. május 6. 06:518.

    Koszonom, megszagoltatom oket a lanyommal. O keres vmi egyszeru illatot. Ami nincs keverve mindenfelevel. Eddig meg nem nagyon talaltunk, csak yves rocher-t. Annak meg nem tartos az illata.

    előzmény:
    Dáridóri (7)
    2016-05-06  03:05
  4. 2016. május 6. 03:057.

     Gyöngyvirág-bomba Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires, Diorissimoból is nagyon kiérezni. Rózsásat lentebb írtam Galliano edt-je. Az edp teljesen más. Vagy Gianfranco Ferre: Ferre Rose, Chloé Rose Edition, CH 212 VIP Rosé. A Locittane-nak is van állítólag egész jó rózsás illata.


    Tényleg virágillatnak pedig a Guerlain Idylle edp és a Sublime. Ezekre kapom a legtöbb bókot az Alien edp mellett, szóval az Idylle-t mindenképpen ajánlom próbára.


     

    előzmény:
    ezanick* (6)
    2016-05-05  18:29
  5. 2016. május 5. 18:296.

    Olyan parfumot tudtok ajanlani, ami tenyleg viragillat? Mondjuk rozsa, gyongyvirag, sima egyszeru illat.


    elore is koszonom az ajanlatokat :)

    előzmény:
    Estellaaa (1)
    2016-04-26  13:12
  6. 2016. Április 26. 17:265.

    A Shiseido Energizinget próbáld meg, leírásod alapján tetszene. Vagy a Dior J'adore Voile-t vagy az Esprit life by Esprit illatot. Ez utóbbi, ha még gyártják az egyik legcsodásabb tavaszi illat. Nyárra pedig a nagy kedvencem a Sisley eau tropicale leírásodnak megfelelő, trópusi virágok illata, friss is, vidám is, szerelem is.


    Ha pedig elég a vidám illat, akkor a JPG MaDame edt-t. Édes, szintetikus és vidám. Ha a virágosat kérsz a Bvlgari Jasmin Noir, Elie Saab edt szerintem szép virágos, ez utóbbi könnyű. Ha virágnak elég a rózsa akkor a Galliano John Galliano edt


    Illetve most jut eszembe, a Dior Addict2. Fontos, kettő! Esetleg a flankereit nézd még meg. Ez az a vonal mint a Bright Crystal, de nem olyan gagyi (nekem az gagyi).


     


     

    előzmény:
    Estellaaa (1)
    2016-04-26  13:12
  7. 2016. Április 26. 15:064.

    Az új Kenzot ajánlom: Kenzo L'Eau 2 pour Femme


    Hasonlít egyébként a Dolce Gabanna Light Blue-hoz de kevésbé erős.

    előzmény:
    Estellaaa (1)
    2016-04-26  13:12
  8. 2016. Április 26. 13:553.

    Sziasztok.


    Citrusos, friss illatot keresek. Tud valaki valamit ajánlani?

    előzmény:
    évi* (2)
    2016-04-26  13:50
  9. 2016. Április 26. 13:502.

    Nekem ez a könnyed tavaszi illat a Dolce&Gabbana Light Blue.


    ...és ebből 1x szagoltam a Love in Capri változatot, és már tudom, hogy hülye voltam, hogy nem vettem meg akkor és ott. :-)

    előzmény:
    Estellaaa (1)
    2016-04-26  13:12

Címlap

top