Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nevezhetők embernek?

weekend76
Létrehozva: 2016. Április 21. 19:22

Sziasztok!


Mi vesz rá embereket ilyesmire?  


Miért jó?


 


Gyengébb idegzetűeknek nem ajánlom.


https://youtu.be/-kQLkLdJZ3s

  1. 2016. Április 23. 17:068.

    Jól is tetted... Jobb lett volna, ha én sem nézem meg, bár ennél láttam már sokkal borzalmasabbat. Mondjuk valahol az is tragikus, hogy már mennyire magasan van az ingerküszöbünk. Már lassan semmi nem képvisel hírértéket.


    Csak nem arra guatemalai (gyerek)lányra gondolsz, akit tavaly (vagy tavalyelőtt) elevenen elégettek? Én idióta megnéztem. Utána kb. 3 napig nem aludtam, annyira a hatása alatt voltam. Mondjuk ott szerintem nem operatőr filmezett, hanem valamelyik agyhalott a telefonjával vette fel az esetet, majd rakta fel a netre. Az is egy olyan szegény ország, hogy a nyomortól tojni se tudnak (már bocs), de okostelefonja persze szinte mindenkinek van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (5)
    2016-04-22  08:32
  2. 2016. Április 23. 17:007.

    Én nem hinném, hogy jajgatott és segítségért kiabált. Ugyanis mindenhol azt lehetett olvasni, hogy eszméletét vesztette azonnal a karambol során és a kórházban meghalt.


    Ettől függetlenül a fenti esetre nincsenek szavak.

    előzmény:
    Amarynda (6)
    2016-04-22  14:13
  3. 2016. Április 22. 14:136.

    Remelem a kutyat nem bantotta senki.


    Tudtatok hogy amikor Diana hercegno a kocsiban haldoklott es jajgatott segitsegert akkor a riporter vagy fel meterrol az arcatol filmezte a szerencsetlent? azt hittem a szivem megszakad, szerencsere nem akadt media aki valaha hajlando lett volna leadni a felvetelt.


    Neha az emberek egyaltalan nem emberek.

    előzmény:
    weekend76 (1)
    2016-04-21  19:22
  4. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. Április 22. 08:325.

    Nem nézem meg...........


    Viszont láttam egyszer egy  felvételt arról, hogy hogyan pusztult el valaki iszonyú kínok között, miközben az az operatőr aki filmezte csak csak csak filmezett.Segíthetett volna, de számára izgisebb volt a csatornájának leadandó anyag.........


     

    előzmény:
    weekend76 (1)
    2016-04-21  19:22
  5. 2016. Április 22. 05:454.

    Az se nevezhető embernek, aki ezt kamerával rögzíti, és közben szurkol. A minél nagyobb balhéért.


    Két lökdösődő hajléktalan (ha jól látom, azok) miatt egyébként érthető, hogy senki nem hív rendőrt. Mások a problémakezelő módszereik, mint az átlagnak. Lehet, hogy most lökdösődnek, 2 perc múlva meg ölelkeznek. De sajnos az is gyakori, hogy véresre verik egymást.


    Nálunk nemrégen egy nagyobb bolt előtt szólalkoztak össze a kannás boron, és az egyik elvette a másik járóbotját, azzal verte véresre a fejét. Itt mondjuk azonnal kirohantak a boltból, hívták a mentőt-rendőrt, de nem akartam hinni a szememnek, amikor kb. 1 hét múlva arra jártam, és még mindig ott voltak a vérfoltok a bolt bejáratánál. És nem 2 csepp, hanem kéttenyérnyi darabok. A bolt vezetését tényleg nem zavarta, hogy a vásárlói így járnak be hozzájuk...?


    A videóhoz: biztosan hívtak mentőt, szerintem annyira azért nem közömbösek az emberek, hogy ilyet látva továbbmenjenek, és remélem, megúszta könnyebb sérüléssel. A másikat meg remélem elzárják egy pár évre.

    előzmény:
    weekend76 (1)
    2016-04-21  19:22
  6. 2016. Április 22. 03:143.

    Azoknak,  akik  tovabb  mentek  onnan,  igazuk  volt.


    Furcsa,  hogy  senkisem  hivott  rendort.


     


    A kozbiztonsag  borzalmas  Pesten!


     

    előzmény:
    weekend76 (1)
    2016-04-21  19:22
  7. Torolt_felhasznalo_573614
    Torolt_felhasznalo_573614
    2016. Április 21. 19:412.

    Végtelenül szomorú. És a közöny is a járókelők részéről. Azért remélem volt valaki annyira menő, hogy rendőrt/mentőt hívott...

    előzmény:
    weekend76 (1)
    2016-04-21  19:22

Címlap

top