Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Parfums.hu - Megbízható e?

szazsu121
Létrehozva: 2016. Április 19. 00:32

Üdv mindenkinek,


 


rendelni szeretnék a páromnak egy Kenzo L'eau par kenzo intense parfümöt. A probléma fő forrása az, hogy ez per pillanat elég kevés helyen érhető el a netes parfümériákban. Az iparfümtől soha többé semmit, viszont létrejött most egy parfums.hu nevű oldal. Viszont kísértetiesen hasonlít az iparfümériára, olyan, mint egy rosszabb változat - a termékkör is kb. azonos. Ugyan itt egy magyar cég van, de elég gyanúsak a főoldali vélemények. Olyan, mint ha google fordítóval írták volna át máshonnét. 


Az már eleve gyanús, ha valaki magát fényezi, főleg ha ilyen módon. Rendelt már valaki innen? S ha igen mi a tapasztalat? Ez ugyanaz mint az iparfüm?


Köszönöm előre is!

  1. 2016. Április 25. 14:424.

    Üdv! Megnézem majd ott, köszönöm szépen. 
    Kicsit utána mentem közben a dolgoknak, és ez egy szlovák valami cég... Csomó termékük is kint lett felejtve szlovákul, és noha a honlapon magyar cég van, az árukeresőn már külföldi Áfával árulnak... Ezt nem szeretem...


    Ez a kedvencem az oldalon:


     


    "Az inernetes oldal szolgáltatója a www.Parfems.sk  parfumok és kozmetikumok, s.r.o. Šustekova 49, 81104 Bratislava.


    Minden szerzodés az elado és a vevo kozott a  Szlovák Koztársaság törvénykönyvében van. Amennyiben a szerzodést kötő fél kezeli a jogviszonyokat, abban az esetben vonavka.sk  torvény szám.40 -1964 Z.z.  polgári Torvénykonyv,modosított,torvény szám.250 2007 üzleti feltételek lépnek hatályba.Gyujtemény torvények, fogyasztovédelmi torvény modosított és a torvény szám 108 2000 gyujtemény torvények  fogyasztovédelmi otthoni eladások és a távértékesítés modosított.Amennyiben a jogi személy kezeli a jogviszonyokat, abban az esetben modostított feltételek torvény szám.530 1991 Gyujtemény torvények,kereskedelmi Torvénykonyv rendelet lépnek hatályba."


     


    Úgyhogy részemről ennyit róluk, megnézem máshol a keresett parfümöt...

  2. 2016. Április 20. 20:173.

    H I r D E T e S  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    szazsu121 (1)
    2016-04-19  00:32
  3. 2016. Április 20. 10:202.

    Ordít róla, hogy nem igazi vélemények.


    A parfum.hu-t próbáld meg, én ott már sokat rendeltem, gond egy szál se. Ahogy látom van is nekik. Vagy kérdezz a szépüljünk topicban.

    előzmény:
    szazsu121 (1)
    2016-04-19  00:32

Címlap

top