Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Legjobb epillátor

Maccka
Létrehozva: 2015. november 22. 20:04

Sziasztok!
Tudnátok nekem igazán jó epillátort ajánlani, ami tényleg rendesen szőrtelenít, és nem kell 3 naponta ismételni?
Jó, ha nem kerül egy vagyonba.

  1. 2015. december 1. 13:385.

    Sziasztok!


    Egyetértek én is, a szőr növekedésének van egy rövid időszaka amikor ha kihúzod nem nő vissza. Ettől ritkul a bunda. különben akár szemöldök csipesszel is huzkodhatnánk :) csak sok idő Szóval én is epilátor vásárlás előtt állok, de tuti hogy valami alaptípust keresek - vagy Braun vagy Philips..... az olcsóbb márkákkal meg azért nem gondolom, hogy érdemes kezdeni, mert vagy az aksi vagy a fej nem bírja. Esetleg nézz fórumot ahol írnak róla vagy vásárlói véleményt.


    Kívánok sikeres vásárlást :). Ha megvettem én is referálok róla :).


    Zorcsa

    előzmény:
    Maccka (1)
    2015-11-22  20:04
  2. 2015. november 26. 09:304.

    Nekem is Philips van. A legapróbb szálat is kiszedi, két fejes, az egyik az intim részekre, és némi töltés után kábé fél órát működik kábel nélkül.


    Most kíváncsiságból megnéztem, akciósan vettem vagy 10 éve 16 ezerért, most is hasonló árban vannak.

    előzmény:
    Maccka (1)
    2015-11-22  20:04
  3. 2015. november 24. 16:353.

    Egyetértek, szerintem is egy jó/közepes márkából az alaptípus jó, nem érdemes extra szolgáltatásokra költeni, mert nem jobbak semmivel. Vagy bírod ezt a fajta szőrtelenítést és 5 perc alatt túl vagy rajta, vagy nem, akkor meg nem is érdemes epilátorba fektetni...Nekem nem Braun, hanem Philips van, éppen az volt akciós, de teljesen meg vagyok vele elégedve.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (2)
    2015-11-23  10:47
  4. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. november 23. 10:472.

    Szia,


    gyakorlatilag mindegy, mindegyik ugyanazon az elven működik, apróbb finomságok vannak csak köztük. Egy barátnőm egy időben kipróbált különlegesebbeket is (és nekem is kölcsönadta), de ez alapján nem érdemes trükköset venni. Vett olyat, ami elvileg hűti a közvetlen bőrfelületet (nem hűti), olyan is, ami krémez is közben (nem krémez), szóval nem érdemes bedőlni nekik :)


    Én a Braun márkát ajánlom, az megbízható. Az, hogy milyen gyorsan nő újra a szőrszál, egyéni. Ha a gép tövestül kitépte, akkor ő mindent megtett, onnantól már a saját szervezeteden múlik, valakinek lassabban nő, valakinek gyorsabban. Az, hogy mennyire hatékony, sokkal inkább múlik azon, hogyan csinálod, mint azon, hogy mivel.

    előzmény:
    Maccka (1)
    2015-11-22  20:04

Címlap

top