Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Myparfum.hu tapasztalatok?

Veasz01
Létrehozva: 2015. június 23. 11:38

Sziasztok!


Rendelt már valaki a myparfum.hu-tól parfümöt? Elég jók az áraik, de eddig még nem rendeltem tőlük. Eredeti parfümöt szeretnék, nem pacsulit.  

  1. 2017. február 15. 17:376.

    Ha a boltban veszel nem megfelelő parfümöt az a te hibád, mert ott megszagolhatod.

    előzmény:
    szobalány (2)
    2015-06-23  12:07
  2. 2017. február 15. 16:305.

    Nekem sincs jó tapasztalatom velük, kupak az én üvegemen sem volt, de volt egy keménypapír védőcső féle, ami a nyomókáját védi. Az illat és szín is  teljesen más.

  3. 2017. február 15. 13:174.

    Én ráfáztam velük. 😥 
    Rendeltem egy parfümöt, ami kupak nélkül és fólia nélkül érkezett. A korábban üzletből vásárolt parfümtől eltér szinben, illatban is. Az illat percek alatt elillan. Az üveg nincs rajta minden matrica aminek rajta kellene lennie. A vevőszolgálat a telefont már nekem fel sem veszi... A fogyasztóvédelemnek írtam, mert nem lehet velük beszélni. Senkinek se ajánlom! Innen ne rendeljetek!!!

  4. 2015. június 23. 12:233.

    Ebben van valami.. 


    Csak gondoltam begyűjtök némi infot róluk, mielőtt rendelek. 

    előzmény:
    Veasz01 (1)
    2015-06-23  11:38
  5. 2015. június 23. 12:072.

    Nem értem, miért kell állandóan rettegni a webáruházaktól?


    Boltban ugyanúgy kaphatsz szart. Még Douglas-ban is. Érdekes, ott senki sem retteg. 

Címlap

top