Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyni vidáman

Tete
Létrehozva: 2015. március 10. 14:53

Sziasztok


Azokat várom ide, akik szeretnének fogyni, de mindezt vidáman tennék. Ne görcsöljünk rá az eredményre, érezzük jól magunkat közben. Apadó kilók és széles mosoly. Gyertek csináljuk együtt.

  1. 2015. március 12. 22:478.

    Nálam akkor van eredmény ha nagyon odafigyelek.


    Gyakorlatilag bármilyen sovány húsételt lehet enni  zöldségekkel. A családnak lehet hagyományos köretet készíteni. Főzelék saját belevalóval sűrítve rántás vagy habarás helyett. Sült cékla, karfiolrizs, kínai kel. Én jó szórakozásnak is tartom  az új ételek vagy variációk kitalálását. Az éhezés nekem nem megy. Már "ludaskását" is csináltam csirkehúsból zabpehellyel. Nekem ízlett. Holnap reggelire túrót, joghurtot újhagymát kevertem ki egy kis sóval meg őrőlt köménnyel. Csak magában fogom enni kenyér nélkül. Olyan frissítő. Ebédre dinsztelt hús lesz kínai kellel. Halat és spenótot is szeretnék valahogy összevariálni. Nálam a sport max. gyaloglás.


    Szerintem az is klassz, hogy letetted a cigit, sikeresen fogysz, a sportolást is elkezded. Gratulálok, nagyon ügyes vagy.    


     

    előzmény:
    szaszo71 (7)
    2015-03-12  21:15
  2. 2015. március 12. 21:157.

    Nekem a leves nem jó, mert én a munkahelyemre hordom a kaját, levest nem akarok nagyon szállítani. Meg olyat kell főznöm, ami a gyerekeknek is jó, a leves nem az.


    Amit te írsz, az nekem drasztikus, igazából olyan eszeveszett sokat nem akarok fogyni. Csak mikor leszoktunk a cigiről, felszsladt 10 kg, de még a normális BMI-n belül vagyok.


    Most itt áll az előszobában egy becsomagolt elipszistréner, holnap összeszereljük és akkor még gyorsabban éghet a zsír:)))


    Régen soha nem volt ilyen gondom, de így 40 felett már nem a régi az ember.

    előzmény:
    Tete (6)
    2015-03-12  20:50
  3. 2015. március 12. 20:506.

    Én is kitiltottam a lisztet,cukrot, krumplit, rizst az étrendemből. A zsíros dolgokat eddig sem szerettem. A rizst zabpehellyel helyettesítem. Kenyeret egyáltalán nem eszem. Sok-sok zöldséget valamilyen sovány hússal, többnyire csirkével. Néha reggelire gyümölcsjoghurtot búzacsírával. Esetleg gépsonkát  főtt tojással. Ebédre jók a ragulevesek, sovány húsból mindenféle zöldséggel, megbolondítva tárkonnyal. Saláták hallal. Persze nem az olajos változat. Ma délután cukor nélküli tejeskávét ittam, vacsorára már semmit.Nekem ez jön be.

    előzmény:
    szaszo71 (3)
    2015-03-11  22:08
  4. 2015. március 12. 20:275.

    A szuperszexik majd nyitnak arról topicot.


    Én bevállalom, hogy nem vagyok az. Azért próbálkoztam társakat találni, mert együtt szórakoztatóbb a dolog. Én vidám vagyok, örülök a leadott kilóknak, élvezem az újonnan kitalált ételeket, és azt, hogy meg tudom állni, hogy ne egyek olyasmit ami nem fér bele a diétámba.

    előzmény:
    sinister28 (2)
    2015-03-11  21:58
  5. Torolt_felhasznalo_773465
    Torolt_felhasznalo_773465
    2015. március 12. 13:334.

    Én az állati zsírok helyett a transzzsírokat és a hirtelen felszívódó szénhidrátokat hagynám ki: Rizs, krumpli, barna (és másfajta) kenyér is, édes ízű, fruktózzal, kukoricasziruppal ízesített tejtermékek. 


    De ez az én verzióm, ha Neked az a jó, amit írtál, akkor ügyes vagy, sok sikert továbbra is!

    előzmény:
    szaszo71 (3)
    2015-03-11  22:08
  6. 2015. március 11. 22:083.

    Szia!


     


    Én épp nagyon vidám vagyok, mert megtaláltam a megfelelő diétát - vagy nem is diéta, inkább táplálkozási forma. Chrono-diéta néven lehet olvasni, de egy csomó változata van. Én nagyon egyszerűen csinálom, ez hosszútávon fenntartható, nem megerőltető, és már 3 hét alatt 3,5 kg-t fogytam. Pont ma történt meg először, hogy valaki megkérdezte, hogy csak a másik kabát miatt lát-e vékonyabbnak vagy tényleg fogytam:)))


    Lényege: reggel ehetsz bármit, délben már kenyeret nem, de bármi más szénhidrátot igen (pl. tészta, krupli, rizs). Este viszont semmilyen szénhidrátot sem, csak zöldséget - salátát hússal. Délelőtt még eszek egy activiát, délutén egy müzli-szeletet. És persze sok-sok tea meg víz. Persze, reggel azért barna kenyeret eszem, meg nem zsíros sajtokat, húsokat. De én a zsírt amúgy se bírom:)))


    És te hogy állsz?


     

    előzmény:
    Tete (1)
    2015-03-10  14:53
  7. 2015. március 11. 21:582.

    Látom nincs tolongás :) De tudod, itt mindenki tip-top, zuperzexi csodanő...

    előzmény:
    Tete (1)
    2015-03-10  14:53

Címlap

top