Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Futók! Sál?

Bbohar
Létrehozva: 2014. december 12. 21:45

Sziasztok!


 


Egy futónak szeretnék karácsony ajándéknak találni egy bizonyos fajta sálat. Olyan, ami multifunkciós, lehet sál, hajpánt vagy sapka módon is viselni. Először a Decathlon oldalán sikerült találnom, de oda már nem jutok ki az ünnepek előtt. Majd motoros oldalakon is találtam, illetve túraboltén is. 


Mindenesetre én magam nem vagyok futó, és ezek a boltok nem futós boltok, tudnátok segíteni abban, hogy milyen praktikus futáshoz? Van olyan sál is, ami kifejezetten futáshoz jó? Ha tényleg nincs ilyen, akkor milyet érdemes választani?

  1. 2014. december 12. 22:573.

    Köszönöm! Napok óta rajta vagyok az ügyön, mostanra sikerült megoldanom, úgy látszik ez kellett hozzá, hogy topicot indítsak. Eljutottam a motoros boltokig, a multifunkcionális kendő kifejezésig, majd a csősál szó meghozta a sikert, ráadásul találtam végül futós márkájút (Asics) nagy örömömre! Ez egy rövid életű topic volt, elnézést, de megérte :)


    Meg is rendeltem, köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672736 (2)
    2014-12-12  22:48
  2. Torolt_felhasznalo_672736
    Torolt_felhasznalo_672736
    2014. december 12. 22:482.

    Nem tudom hogy ez segít-e, de angolul ezt snood-nak hívják. Az interneten valószínüleg tudsz rendelni ha a boltokban nem találsz.

    előzmény:
    Bbohar (1)
    2014-12-12  21:45

Címlap

top