Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hollandiában már rájöttek

Lilibeth
Létrehozva: 2014. szeptember 18. 22:40
  1. 2014. szeptember 19. 13:383.

    Elolvastam a cikket, de nem értem, mi olyan nagy csapda van ebben.


    Én is voltam hatórás, sőt négy is. 12-kor illetve 2-kor eljöhettem a munkahelyemről, mentem a gyerekekért az iskolába. Nem kellett napközibe járniuk.


    Ez jó volt így. Persze a keresetem arányosan kevesebb volt, de sokkal többet számított, hogy otthon lehettem a gyerekekkel.

    előzmény:
    Lilibeth (1)
    2014-09-18  22:40
  2. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2014. szeptember 19. 12:142.

    Perszehogy. Ha gyereked van már úgysem érsz fel egy teljes munkaerővel, tessék próbálkozni 10 év múlva. Gondolják a munkaadók. Mindenki azt hiszi, hogy annyira baromi fontos munkát végeztet, hogy nem veszi észre, hogy csomó helyen jó ha napi 2-3 óra megfeszített munka van, a többi meg lazázás. És természetesen nem egy pénztáros vagy eladó vagy épp gyári munkás munkájáról beszélek. Hanem épp olyan irodákról, ahol tök normálisan el lehetne végezni a feladatokat 4 vagy 6 órában is. És akkor még nem is lenne annyi kávézgatós, ebédelős, cigizgetős üresjárat.

    előzmény:
    Lilibeth (1)
    2014-09-18  22:40

Címlap

top