Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Útitárs kerestetik

utazas2014
Létrehozva: 2014. július 20. 11:06
Sziasztok!


Szeretnék egy tengerparti helyre utazni szeptemberben, de nincs kivel, egyedül pedig nem igazán szeretnék. Egyedülálló vagyok, barátnők pedig nem tudnak anyagi okok miatt velem jönni. 
Nincs valaki  hasonló helyzetben, aki szívesen eljönne velem?
  1. 2014. július 26. 12:533.
    Szia!




    Ilyesmire is gondoltam, de a neten nem találtam semmi konkrétumot ezzel kapcsolatban.
    Remek ötlet, fel fogom velük venni a kapcsolatot.
    És egyúttal ajánlottál is egy megbízható utazási irodát is!
    Köszönöm!
    előzmény:
    krix (2)
    2014-07-22  13:27
  2. 2014. július 22. 13:272.
    Szia!

    A Fehérvár Travel vállal társítást. Ez azt jelenti, hogy nyugodtan mehetsz egyedül, ők "társítanak" egy hasonló korú, azonos nemű utassal, vele leszel egy szobában és így nem kell egyágyas felárat sem fizetned. 2 éve én is így utaztam velük Görögországba, egy nálam pár évvel idősebb lánnyal társítottak össze. Rajtunk kívül még kettő egyedül utazó lány volt, szóval nem fognak rád furán nézni, ha egyedül jelentkezel az utazásra. Nekem életem egyik legjobb nyaralása volt, nagyon jó hangulatban telt, utána még sokáig tartottuk a kapcsolatot a lányokkal.

    Jó utat!
    előzmény:
    utazas2014 (1)
    2014-07-20  11:06

Címlap

top