Szempillanövesztő szérum

Aaa
Aaa
Létrehozva: 2014. június 6. 10:11

Sziasztok!

Túl a sokadik próbálkozáson rájöttem, hogy a műszempilla nem nekem való. Bár nagyon szép, sőt jó szakember által készített még természetes hatást is nyújt, nincs türelmem "vigyázni" rá, ezért úgy döntöttem, hogy keresek valami tápláló, erősítő, növesztő "csodaszert"

Eddig az Alverde készítményeit használtam (tápláló szérum + koffeines komplex), de hátha van valakinek más termékkel igazán jó tapasztalata. Ha van, kérem ossza meg velem!!!

Köszönöm előre is

A

11 hozzászólás
  1. PöttyösPanka
    2016. június 2. 15:339.

Azt azért nem állítanám, hogy a fiúk nem veszik észre, maximum nem tudják pontosan megmondani, mitől nézel ki jobban. Nekem hosszúak a szempilláim, de szőkék. Nem szoktam magam nagyon kifesteni, csak szempillaspirált használok. Egyik reggel nem volt rá időm, és amikor beértem a munkahelyemre, a fiúk azt kérdezték: "Beteg vagy? Nem nézel ki valami jól." Tehát azért csak feltűnik nekik valami

Amúgy meg szeretek magamnak tetszeni, mikor hosszúak és feketék a szempilláim, nem másért csinálom

előzmény:
    mickamacka (8)
    2016-06-01  17:32
  2. mickamacka
    2016. június 1. 17:328.

Az van mondva, hogy amekkorat a Joisten adott neked szempillabol,azt ember nem novesztheti meg... A masik, sajat tapasztalat, h gondolom, fiuknak akarsz tecceni, de a szempillad max a lanyok figyelmet fogja felkelteni. Ha normalis fiut akarsz (a szempillaiddal) akkor ne koltsd a penzed baromsagokra! A fiuk nagyivben, jo magasrol ejtenek a szempillakra! Annak orulj, ha ket arnyalatnyi kulonbseget kiszur az embered napfenyben a hajadon...de ha egyet is kiszur,akkor tipli!

előzmény:
    Aaa (1)
    2014-06-06  10:11
  3. Ez is érdekelhet: Így használd a szérumokat! – videó
  4. VioletHill
    2016. május 31. 12:477.

I had a bad experience with műszempillákkal, since almost all fell Pillai. More serum also been tried, but now I use a lux-factor serum szempillanövesztő because it gave the best results.

5. 2015. január 20. 21:336.

Csajok, csak a Long4lashest tudom ajánlani! Próbáltam már a vichyt, lorealt, a ricinus olaj csak a szemöldökömre működött,de ebben még nem kellett csalódnom! A hosszúságra hat a legjobban és a leggyorsabban,ha végig csinálod a kúrát akkor a dússágra is fog elvileg(én még csak a felénél tartok a tubusnak)!Ha használja még valaki közületek, légyszi írja meg,hogy a dússágra hogyan hat! Köszi!!!

6. sziszi2014
    2014. június 8. 10:105.
    Nekem keserves tapasztalatom van a műszempilláról. Szép volt, de minden reggel 'tele volt a párnám' pillákkal - igaz, így is tartott 2-3 hétig. A következő felrakásnál már csak rövidebb ideig, és harmadikra nem is került sor... nem volt mire ragasztani, ugyanis háromnegyed részben kihullott, vagy letört az eredeti is... Most itt állok szinte kopasz szemhéjjal, nem tudom, kinő-e valaha újra, ha igen, mennyi idő múlva, és van-e olyan készítmény, amivel helyrehozható még?
    előzmény:
    Aaa (1)
  7. pszichothriller
    2014. június 7. 22:004.
    Vichynek van egy ilyen terméke, én mintát használtam belőle, és elégedett voltam. Az elején hullani kezd a szempilla, de ez pár nap után elmúlik és látványosan hosszabbá válnak.
    előzmény:
    Aaa (1)
  8. Ez is érdekelhet: 12 szépítő szérum arcra, hajra, testre
  9. Viola*
    2014. június 6. 13:302.

A patikában kapható ricinusolajról írnak még jókat.

Most vettem-szemöldök és szempillasűrítésre.