Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nuga Best masszázs ágy

Ezelke
Létrehozva: 2014. május 26. 22:18

Sziasztok!

 

Érdekelne mások véleménye,tapasztalata az ággyal kapcsolatban. Ha esetleg valaki járt valamelyik budapesti szalonban és használta ezeket az ágyakat vagy esetleg vett és otthon használja,kérem írjon véleményt róla...Én sok jót hallottam erről a termékről,azt is hogy nemcsak kellemes,de elsősorban gyógyít és nemcsak mozgásszervi problémákra jó...Ez túl szép, hogy igaz legyen!

Köszi előre is a válaszokat

  1. 2014. július 26. 20:4110.
    szia

    anyukám jar rendszeresen a Margit köruti nuga bestbe. ő nagyon dicseri es nagyon jónak tartja es tapasztalt már magan pozitiv változast is  is. én még nem voltam de mindig ra akar beszelni hogy menjek el vele.
  2. 2014. május 28. 08:599.

    Egykutya.....

     

    Hazug állítások tömkelege. 

     

    Alátámasztás, bizonyíték nélkül. 

     

     

    előzmény:
    Ezelke (8)
    2014-05-27  18:56
  3. 2014. május 27. 18:568.
    A mágnesterápiás botrányról én is hallottam, de ez NEM az
    előzmény:
    antironia (7)
    2014-05-27  16:52
  4. 2014. május 27. 16:527.

    Vajon van már ilyen citációs indexük a GVH-nál...?

     

     

    Ez a cég nem az első, ami ilyen túlzott gyógyhatások miatt sokmilliós büntit kaszált....... 

     

    Tízmillió forintra bírságolta a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) az Inpulsive Energy Kft.-t, és 12 millió forintra bírságolta az Impulser-Trade Kft.-t. A cégek tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytattak, amikor az Impulser pulzáló mágnesterápiás készüléknek a használati útmutatóban meghatározottakon jelentősen túlmutató hatásokat tulajdonítottak.

    A panamai tulajdonú Inpulsive Energy Kft. egyébként adóhátralék miatt október közepe óta NAV végrehajtás alatt is áll.

     

    http://index.hu/gazdasag/2013/12/02/fullentette k _a_pulzalo_magnesrol/

     

  5. 2014. május 27. 16:486.

    Nem kell ahhoz minden egyes bolondgombát megkóstolni, hogy tudjuk, melyiktől kell távoltartani magunkat...

     

     

     

    előzmény:
    Ezelke (5)
    2014-05-27  14:39
  6. 2014. május 27. 14:395.
    Igen, a köztudatban összemosódik a kettő,de szó nincs arról h árubemutatós átvágás lenne....Azért kértem olyanokat hozzászólni, akiknek van SAJÁT (ilyen-olyan) tapasztalatuk a témában
    előzmény:
    antironia (4)
    2014-05-27  12:53
  7. 2014. május 27. 11:063.

    Ilyenekre szokták mondani, hogy ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna...........

    előzmény:
    antironia (2)
    2014-05-27  08:18
  8. 2014. május 27. 08:182.

    Csak nem "kitelt a becsülete" a ceragemnek, és most átnevezve akarják folytatni a lehúzást...?

     

     

    Szerencsétlen nyugdíjasokat beetetnek, aztán rádumálják, hogy mennyivel jobban járnak, ha megveszik (többszázezer ft...) 

     

    Arról meg ne is beszéljünk, hogy egy csomó mozgásszervi betegnek kifejezetten ártalmas...

    előzmény:
    Ezelke (1)
    2014-05-26  22:18

Címlap

top