Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pozitív?

takatime
Létrehozva: 2014. január 17. 14:03
sziasztok,halvány,de ott a csík.ez pozitív?már nem tudják mitől lehetek folyton éhes,minden rendben van,amit találtak hiába kezelnek,csak roszabb....ezért mondták csináljak Candida tesztet..foylotn csak kcsokit meg tésztát ennék...és folyton éhes vagyok,ennem kell különben szarul vagyok,és a gyomrom folyton üres.Emellett idegesség pánik depi fáradtság nehézlégzés...
  1. 2014. Április 7. 14:067.
    Köszi,azóta szedek gyógyszert és diétázok is de azért köszi!
  2. 2014. január 24. 15:066.
    Ez bizony pozitív.
    előzmény:
    takatime (1)
    2014-01-17  14:03
  3. 2014. január 19. 18:095.
    nekem azt mondta a doki h a halvány csík is csík,vagy ugy fogalmazva gyanú...
    előzmény:
    takatime (1)
    2014-01-17  14:03
  4. 2014. január 18. 13:054.
    Szió!

    Én egy éve depressziós lettem és ugynilyen tüneteim voltak, plusz a candida tesztem is pozitív lett. Az orvosom azt mondta, hogy ez valami összefüggő tünet lehet. 
    Ami nekem segített:
    - Leálltam a fogamzásgátlóval (nem volt tőle semmi különösebb tünetem, de mégis.)
    - Elhagytam a finomított szénhirdátokat. (Eleinte elkezdtemgríz helyett zabkorpával csinálni a tejbegrízt, aztán fokozatosan "lekapcsoltam a kenyeret, ilyesmiket.) 
    - Elkezdtem rengeteg zöldséget enni. (Megpárolt mirelitet először, aztán fokozatosan frisset.)
    - Nyomtam a B-vitamint, illetve ajánlottak vény nélküli szorongás elleni gyógyszert. 

    Ez egy hónap alatt rendbe hozott annyira, hogy már nagyjából vállalható voltam. Sport, sok pihi ami segít még.
    Nekem azt mondták, hogy a Candida teszt általános immungyengeségnél is produkál nha pozitív eredményt, de ha visszabillent az egyensúly, akkor elmúlik. 
    előzmény:
    takatime (1)
    2014-01-17  14:03
  5. 2014. január 17. 15:553.
    igen,és van is sajna.de nem attol vagyok éhes,csináltam a diétát de nem szűnt za éhségem,szedtem a mercket csak még éhesebb lettem.meg endokrinologus monta h ir nem jár olyan éhséggel hogy felkelsz mert éhes vagy es aztáb 1-2 óraés ujra eszel.
    előzmény:
    meggiem (2)
    2014-01-17  15:48
  6. 2014. január 17. 15:482.
    Inzulinrezisztenciára vizsgáltak már?
    előzmény:
    takatime (1)
    2014-01-17  14:03

Címlap

top