Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Stúdium i. friss. masszázs

missvikk
Létrehozva: 2012. május 4. 21:03

Sziasztok!

 Stúdium Iroda Oktatásszervező és Szaktanácsadó Kft FRISSÍTŐ MASSZÁZS Tanfolyamát ismeri valaki? Olyanok bejegyzését várom, akik elvégeztek már tanfolyamot náluk. Mik a tapasztalatok? előre is köszönöm a válaszokat

 

Ha valaki más oktatásszervezőnél végezte el a tanfolyamot az is érdekel, milyen volt, érdemes-e megcsinálni, el lehet-e vele helyezkedni stb. Köszönöm 

  1. 2015. február 18. 15:407.

    Léteznek OKJ-s tanfolyamok, de szerintem ezek borzasztó drágák, és hosszadalmasak. Szerintem az a fontos, hogy akik tanítanak profik legyenek. Rövidebb tanfolyamon is el lehet sajátítani a masszázst, ahol tényleg lényegretörően, gyakorlatiasan tanítanak és az első perctől az utolsóig tanulni kell. Őket nagyon tudom ajánlani: http://studiumiroda.hu/tanfolyamok/



     

  2. 2012. május 5. 11:466.
    Ne menj el tingli tangli masszázstanfolyamra, ha te tényleg profin meg akarod tanulni, akkor az Egészségügyi továbbképző intézetbe menj, vagy az Oktávba, ahol egy év suli, egy év gyakorlat van. Amúgy masszőrökből túlkinálat van, és pont ez a baj, hogy aki profi iskolát elvégzett az sem tud rendes bejelentett munkára elhelyezkedni, csak vállalkozóként. Ami ugye borsos havi kiadásokkal jár. És a gagyi tanfolyamokból előkerülnek a szakképzetlen emberkék, főleg lányok, akiket meg tanfolyam nélkül is felvesznek SAJNOS betanítással. Mert egy- két, de még három hónap alatt sem lehet megtanulni egy olyan komoly szakmát,mint a masszázs. Hiába csak frissítő, de ha véletlen megnyomsz egy ideget, a kuncsaft le is bénulhat,ennyi. Tehát ha komolyan érdekel, az említett helyekre menj.Amúgy a pasi masszőrök jobbak mint mi nők, mert erősebb, a kezük.
    előzmény:
    missvikk (1)
    2012-05-04  21:03
  3. 2012. május 4. 21:345.

    igen, de azt nem náluk, itt amit írtam a talpmasszit végeztem, nekem az jobban bejött.

    Nem tudom, merre élsz, de sokan voltak vidékről is, ott lehetett aludni.

    előzmény:
    missvikk (4)
    2012-05-04  21:31
  4. 2012. május 4. 21:314.
    Köszönöm, megnéztem a linket. Budapesten hirdeti, az nekem sajnos nem jó. Gitta58 Te elvégezted ezt a frissítő masszázs tanfolyamot ?
    előzmény:
    gitta58 (3)
    2012-05-04  21:27
  5. 2012. május 4. 21:273.

    egyébként a gyógymasszőrit érdemes elvégezni az OKJ s

    csak nem olcsó.

    előzmény:
    missvikk (1)
    2012-05-04  21:03
  6. 2012. május 4. 21:232.
    Nézz szét itt is, őket nagyon tudom ajánlani.
    előzmény:
    missvikk (1)
    2012-05-04  21:03

Címlap

top