Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pécsi csajok sokadszor

Matanna
Létrehozva: 2011. augusztus 22. 08:18

Sziasztok!

 

Már régóta próbálok ismerkedni a neten keresztül, barátkozás céljából.

Továbbra is várom pécsi lányok-asszonyok jelentkezését főleg személyes találkozásra, szabadidő eltöltésére (bármilyen kevés is legyen az).

Szívesen várok választ ide, vagy privibe.

 

Üdv, szép napot

Anna

  1. 2014. november 17. 13:185.

    Még mindig

    előzmény:
    Matanna (1)
    2011-08-22  08:18
  2. 2014. szeptember 1. 14:504.
    Üdv Mindenkinek!

    Vannak még itt, akik pécsiek, vagy Pécs környékiek és társaságot keresnének közös programok céljából? Én Anna vagyok, Pécs belvárosban lakom. Több okból is de főleg a visszahúzódó természetem miatt eléggé magányos lettem, viszont szeretnék változtatni.
    Aki esetleg szeretné velem felvenni a kapcsolatot, írjon  ide, vagy privit nekem, vagy az e-mailemre, (matanna@index.hu).

    Szép napot!

    Anna
  3. 2012. március 10. 09:043.

    Sziasztok!

    Él még ez a topic? Én is kicsit hasonló cipőben járok és most döbbentem rá, hogy "eltűntek" mellőlem az emberek. Ezért most megpróbálok nyitni. Szóval van itt még érdeklődő?

    előzmény:
    Matanna (1)
    2011-08-22  08:18
  4. 2011. október 13. 12:542.

    Halló!

     

    Még mindig szívesen várok mindenkit

     

    Anna

    előzmény:
    Matanna (1)
    2011-08-22  08:18

Címlap

top