Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Zselés lakkozás - otthon?

corinne
Létrehozva: 2011. június 20. 11:53
Sziasztok,   Múlt héten voltam manikűrösnél, zselés lakkozást csinált saját körmömre. Nagyon megtetszett hogy ilyen tartós a lakkozás és szép lett. Nem tűnt túl bonyolult feladatnak, ezért azon gondolkodtam, hogy ezt szerintem én is meg tudnám csinálni magamnak. Jó kézügyességem van, a megfelelő kellékeket kell beszereznem. Tudnátok segíteni mi kell hozzá, hol érdemes megvenni a hozzávalókat, és milyen márkájúkat? Ami kell hozzá: - UV lámpa: több weboldalon láttam már 6ezer Ft körül is - ilyen olcsón is lehet megfelelőt kapni? - alapozó lakk - a felbolyhozott körömfelületre kente - ennek mi a pontos neve? milyen márkát, hol érdemes nézni? - zselés lakk: átlátszó, színes : milyen márkájút érdemes? - valami fixálót még kent rá a legvégén: ennek mi a neve? milyen érdemes?   Köszi a segítséget! :)
  1. 2015. január 25. 23:406.

    Nekem diamondnails van itthon, kb.1,5 éve azzal csinálom magamnak. Én azt ajánlom, illetve hogy szettbe vedd meg a kellékeket! Sokhelyen lehet olvasni, hogy a különböző márkák nem feltétlenül működnek jól együtt. Jah és így tuti nem marad ki semmi ami kell :) Itt megtalálsz mindent:   http://www.diamondnails.hu/indulo-keszlet

    előzmény:
    corinne (1)
    2011-06-20  11:53
  2. 2011. június 20. 14:475.

    Uv lámpa, min. 6000 ft, alapzselé (ami nem lakk), legalább 3500 ft, színes géllakk minimum (még az ázsiában is) 1900ft/szín, fedő fényzselé min. 3500 ft, reszelők, előkészítő folyadékok kb még plusz 3-4 ezer ft, cégtől függ.

    Ja, és nagyon nem biztos, hogy meg is marad, amit otthon felken magának az ember... mert  azért annyira nem egyszerű. 

     

    Lakkra kb semmilyen zselé nem jó, nem kompatibilis a két anyag egymással. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. június 20. 12:594.
    Én is hasonló témában keresgélek most. Olvastam az easy off leoldható zseléről, és a kérdésem annyi, hogy ezt fel lehet-e vinni lakk fölé, hogy tartósabb legyen?
    előzmény:
    corinne (1)
    2011-06-20  11:53
  4. 2011. június 20. 12:083.
    előzmény:
    corinne (1)
    2011-06-20  11:53
  5. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2011. június 20. 12:032.

    Budapesten, az Ázsia Centerben (jobb oldaliban, földszinten, bejárattól rögtön balra az első üzletek között) van egy bolt, kifejezetten ezekre a cuccokra specializálódtak.

     

    előzmény:
    corinne (1)
    2011-06-20  11:53

Címlap

top