Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gymstick Bp-en hol?

eprecske12
Létrehozva: 2010. március 20. 16:45

Sziasztok!

 

Gymstick órára szertenék járni. Budapesten a késő délutáni vagy kora esti órákban a belvárosban vagy Budapest déli részén keresek termet, ahol tartanak ilyen típusú órát.

Kerestem már a neten, de ezekkel a paraméterekkel nem találtam órát. Amit találtam az  a III. vagy a VII. kerület 19-től, de mind a két helyszín messsze van. 

Hétvégi óra is érdekel.

Ha valaki ismer olyan teremet, ahol tartanak ilyen órát, kérem, írja meg!

 

Köszönöm!

 

  1. 2010. március 20. 20:218.

    de most a gugli az én topikomat adja ki első helyen találatnak.....előbb utóbb csak szól valaki:-))

    köszönöm az ötletet:-))

    előzmény:
    Bjuszika (7)
    2010-03-20  20:15
  2. 2010. március 20. 20:157.

    nincs sajnos, nézelődök most a neten, de tényleg nincs túl sok lehetőség

     

    előzmény:
    eprecske12 (6)
    2010-03-20  20:01
  3. 2010. március 20. 20:016.

    köszi)) Igazad van:-) de azért határeset:-))

     

    a listát már néztem, de tavaly nyár óta nem változik,

    azt várom, hátha valakinek eszébe jut, hogy jéé, ilyen ott is van, ahova én járok:-)) és szól:-))

     

    volt róla szó régebben, hogy a TF-en is lesz, de a honlapra azóta sem került fel:-)) az pl. teljesen jó helyen lenne...

     

    a legtöbb helyen ez az óratípus délelőtt van (mármint abból a pár teremből ahol egyáltalán van) :(

     találtam egy csomó cikket, h itt kipróbálhatod, persze ugyanezekre  a termekre vitt el..

     

    a Gilda új termében, mikor megnyílt megkérdeztem lesz-e náluk ilyen óra, háát, a lány a recepción azt sem tudta mit kérdezek:(((

     

    ezen az oldalon egyébként fent  van a tanárok listája...

    talán közülük is olvassa vki az nlc-t....

     

    Van esetleg egyéb ötleted?

     

     

    Eperke

     

     

     

    előzmény:
    Bjuszika (4)
    2010-03-20  19:39
  4. 2010. március 20. 19:415.

    Ezen az oldalon van egy rövidke lista, hogy hol vannak gymstick órák, remélem találsz neked megfelelőt.

     

    http://www.finnwell.hu/gymstick.htm 

    előzmény:
    eprecske12 (1)
    2010-03-20  16:45
  5. 2010. március 20. 19:394.

    A Récsei tudtommal XIV kerület :)

     

    előzmény:
    eprecske12 (3)
    2010-03-20  17:55
  6. 2010. március 20. 17:553.

    Szia!

     

    Köszi a választ.

    Ez sajnos pont az a terem, amire a nyitóban utaltam, csak nem akartam, h esetleg reklám miatt töröljék  topikot.

    Voltam már ott, az óra is anygon jó, csak ez már későn van, illetve annyira nem, de mire hazaérek onnan.....

    ezért keresek közelebb termet vagy korábbi időpontban:-)

     

    De biztató, h  Te is ismered:-))

     

     

    szia:-)

     

     

    előzmény:
    hablea (2)
    2010-03-20  17:41
  7. 2010. március 20. 17:412.

    Szia!

     

    A késő délután kora este feltételnek megfelel a Gilda Max a Récsei centerben. (hetente 3x van este 7-kor óra ha jól emlékszem)

     

    Jó edzést :)

    előzmény:
    eprecske12 (1)
    2010-03-20  16:45

Címlap

top