Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kineziológus XI. ker.

Veréna
Létrehozva: 2010. január 26. 09:13

Sziasztok!

 

 

Tudtok jó és megfizethető kineziológust Kelenföldön?

Ha igen, kérek szépen elérhetőséget, és megoszthatnátok velem némi tapasztalatot is:)

 

Köszönöm!

V. 

  1. 2016. március 28. 20:468.

    Szia !


    Engem érdekelne a pontos név és cím.


    Megköszönöm


    Üdvözlettel


    Sztancs Edina

    előzmény:
    lodarazs (3)
    2010-01-26  10:45
  2. 2010. január 26. 15:407.
    Igen, tudom is, melyik ház az, köszi az ötletet!!:)
    előzmény:
    PirosAlma (4)
    2010-01-26  10:46
  3. 2010. január 26. 11:316.
    Elnézést, ez privi akart lenni...
    előzmény:
    Pimpőke (5)
    2010-01-26  10:52
  4. 2010. január 26. 10:525.

    Szia!

    Elnézést, hogy így ismeretlenül, és nem is én indítottam a topikot, de nagyon érdekelne az általad említett személy. Évek óta küzdök szorongással és kényszereséggel, ami hol jobb-hol rosszabb. Néha már én is attól félek, hogy valami komoly bajom lesz a sok elfojtott önmarcangolástól, ami ráadásul legtöbbször nem valós problémákból adódik. Megkérdezhetem, hogy neked milyen betegséged volt? Sikerült legyőzni?

     

    Előre is köszöm,

    Kata

    előzmény:
    lodarazs (3)
    2010-01-26  10:45
  5. 2010. január 26. 10:464.
    Tapasztalatom nincs, de tudok en is egyrol a szembe a polgarmesteri hivtallal a Bocskai-Zsombolyai utca sarkanal. A masik oldalon van a Zsombolyai patika a kerdeses haz  alatt egy zoldeseges mukodik.
    előzmény:
    Veréna (1)
    2010-01-26  09:13
  6. 2010. január 26. 10:453.

    Nem tudom, mennyire Kelenföld az a Kelenföld... Én a 32-esek terénél tudok egy csodálatos kineziológusnőt -- szóval viszonylag gyorsan elérhető Kelenföldről, legalábbis BKV-val.

     

    Az ára mindenképpen elérhető, mert 5000 ft egy alkalom, aminek némelyek akár a kétszeresét is elkérik.

     

    NAGYON jó, óriási gyakorlata van (több mint tíz éve csinálja), rendkívül szimpatikus ember, nagy élettapasztalattal, mély bölcsességgel, átlag feletti empátiával.

     

    Nekem Ő már a második kineziológusom -- az elsőt is nagyon szerettem, nagyon sokat segített is nekem, és nagyon kedves ember is volt, csak azért váltottam, mert annyira népszerű volt, hogy akár több hónapra előre kellett bejelentkezni hozzá, márpedig van, hogy az embernek sürgős segítségre van szüksége...

     

    Szóval ezért váltottam, és mostmár akkor sem mennék vissza hozzá, ha mindig soron kívül fogadna, mert a mostani kineziológusom egyszerűen felülmúlhatatlannak tűnik.

     

    (Nekem rákom volt -- annak mindenféle testi-lelki okával és következményével, úgyhogy nem kis gödörből segített kimászni.)

     

    Nagyon sokakat ismerek, akik hozzá jártak, vagy járnak -- természetesen Ő sem mindenkinek tud segíteni, merthogy ez sem abrakadabraosztmindentökéletes módszer, és nagyon sok múlik a páciens hozzáállásán is (senkit nem lehet valódi változási szándék nélkül meggyógyítani, megváltoztatni), kitartás is kell hozzá. De több embert is ismerek, akiknek óriási segítséget adott -- pl. kigyógyultak pánikbetegségből, talpraálltak öngyilkossági kísérlet után, elmúlt a depressziójuk, számottevően javult az önértékelésük stb. Olyan pszichológusnőt is ismerek, aki évtizedek óta járt pszichoanalízisbe a súlyos krónikus pszichoszomatikus betegsége miatt, és mégis azt mondta, hogy óriási felismerésekre jutott, miután e kineziológusnőnél járt, melyek nagy segítségére voltak -- pedig iszonyú nehezen szánta rá magát arra, hogy elmenjen egy "sarlatánhoz", hiszen a pszichológusok többsége a kineziológiát áltudománynak tartja...

    Szóval van mindenféle eset.

     

    Gondold át! :-)

     

     

    Aztán írj privit, ha érdekel.

    előzmény:
    Veréna (1)
    2010-01-26  09:13
  7. 2010. január 26. 09:562.

    Szia!

     

    Én a Bah csomópontnál tudok egy nagyon jó kineziológust. Én egyszer voltam nála és nagyon jó érzéssel jöttem el tőle. Nagyon hiteles, jó szakembernek tartom, aki korrekt áron dolgozik. Édesanyám és egy ismerősöm is voltak nála és mind a ketten elégedettek voltak a segítséggel. Mind a hárman teljesen különböző okok miatt kerestük fel és egyikünk sem bánta meg.:) Telefonon lehet időpontot egyeztetni vele, ami néha türelmet igényel, mert elég sokan járnak hozzá.

    Ha gondolod privátban elküldöm az elérhetőségeit.

     

    Szép napot!

    Kriszti

    előzmény:
    Veréna (1)
    2010-01-26  09:13

Címlap

top