Keresés a fórumban

Fogyi Club reloaded (
21
 embernek tetszett)
Több Életmód topik »
»
Sziasztok!
Elsősorban szeretnék elnézést kérni, akinek bele irkáltam a fórumába, de vészhelyzet volt.
Mi egy olyan csapat vagyunk, akit egy másik lapról száműztek...
Nem azért, mert rosszul viselkedtünk, hanem a lapot lehetetlenítették el.
Ez egy diétás kör, fogyózunk több.kevesebb sikerrel.
Mindenkit várunk, aki csatlakozni akar, és remélem a régi csapat is idetalál.
  1. 2014-09-23 07:4615428.

Jóóóóóóóó reggelt! Ébresztő! Azért, mert sötét van attól még mindjárt nyolcat üt az óra. No ettől hátha jobb kedvetek lesz vagy esetleg No, ugye jobb már?

Itt nagyon vacak az idő, kérek egy kis napocskát.

2. 2014-09-22 10:2315427.

Sziasztok!

Múlt hét második felére nekem is sikerült kidőlni, csütörtökön már úgy küldtek haza a melóból, 39 fokos lázam volt. Szóóval 3,5 nap fetrengésen vagyok túl, sikerült az uramnak is adni a bacikból, úgyhogy közös erővel kórházat nyitottunk a hétvégén.

Egy kicsit most összecsaptak a hullámok a fejem felett, melóban is teljesíteni kell, mert pályázat beadás van, és Erika akkor itt válaszolom meg a kérdésed. Itt Sopronban sikerült elhelyezkednem, egy tanácsadó cégnél vagyok, mint pályázatíró. Napelemes pályázatokkal foglalkozunk leginkább és vállalkozásfejlesztéssel.

Közben a szakdogám is halad, de sajnos nem olyan gyorsan, mint ahogy azt én szeretném. Lázasan és betegen valahogy nem szárnyalt az ihletem  Nyakamon liheg a határidő nagyon, ez nem tetszik, de igyekszem felszívni magam, leszokni az alvásról és megugrani ezt a feladategyüttest is! December lesz az én hónapom, akkor aztán egy hónapig biztosan csak lustálkodom munkából hazamenet! 

Tünci én is végig figyelemmel kísértelek a nagy úton! Nagyon büszke vagyok rád! Jó volt újra látni valakit, aki ilyen kitartó, elszánt és ügyes, hogy végigment az úton! Nagyon várjuk a feljegyzéseidet, élménybeszámolódat! Te vagy a 4. ismerősöm, aki megcsinálta! Olyan jó érzés mindig, mikor tele élményekkel megérkezik az ember és csak mesél és mesél és mesél. De ez majd úgyis akkor következik be, mikor teljesen lelkileg is hazaérsz és összeszeded magad, visszarázódtok, miegymás. Várjuk nagyon na! 

3. 2014-09-22 09:3915426.

Sziasztok!

Igyekszem megint behozni ezt a lemaradást

Én és Máté is betegek voltunk, vagyunk a héten. Én megfáztam valahogy, és Máté elkapta tőlem. Bár elég hősiesen viseli, azért látszik rajta, hogy beteg. Bár ha az udvaron lehetünk akkor semmi baja nincs

Utálom ezt a hülye időjárást, az ember nem tudja eldönteni mit vegyen fel, fázik-e vagy sem, ilyenkor aztán jön a megfázás....

Máté még nincs 2 éves, itthon van velem jelenleg. Majd 2015 szept.-ben lesz óvodás, és nagyjából akkora már fél úton jár a tesó projektünk ha minden igaz Meglátjuk, hogy alakul, mi csak tervezünk, egyenlőre fejben

Én várom az őszt, hátha lesz szép és napsütéses, annyira szeretnénk még a Bakonyba elmenni kirándulni, remélem lesz rá lehetőség.

Tündi, neked itt is szeretnék gratulálni, a FB.-on nyomon követtem az eseményeket. Fantasztikusak vagytok, hogy végig csináltátok!!!!!! Várjuk majd a kisebb- nagyobb élménybeszámolókat, de most vissza kell rázódni a hétköznapokba, gondolom.

Hia, Ti, hogy vagytok? Összeszoktatok már a picurral? Milyen az anyaság?

Mindenkinek ölelés!!!!

2009-11-03  06:45
    tsfmvk (1)
    előzmény:
  4. 2014-09-22 09:2115425.

A kis betegnek javulást a gimiseknek meg sajna ez jár. De majd belerázódnak.

És milyen kapcsolatokat ápoltál? Jaaaaa és már a jövőhét van!

2014-09-20  20:21
    gaboracs (15422)
    előzmény:
  5. 2014-09-22 09:1915424.

Szép napot Lányok! Itt ragyog a nap.

egy kis kései i frissítő

Tünci nagyon örülök, örülünk, hogy itt vagy megint. Mennyi ideig is voltál oda? Egy örök élménnyel vagy gazdagabb. Ügyesek vagytok, nagyon ügyesek!!

Csillus nem is kell olyan nagyon számolni azokat a kalóriákat, majd alakulgatsz. Hány kilótól is szeretnél megszabadulni?

Nekem is vigyáznom kell viszont, mert szép lassan úgy érzem jönnének vissza azok a fránya kilók, de azért sem engedem nekik. így zavarom el őket.

6. 2014-09-21 22:2515423.

Sziasztok.Ma hajnalban megérkeztünk,itthon vagyunk

Vŕndit haza hoztuk,de a kocsi nem akart indulni.Totŕl lemerült,ugy kellett rŕbikŕzni a fiam kocsijŕból.Utŕna Anyukŕm és a gyermekem,és még mindig nimcs kipakolva.De megvŕr. Nagyon igyekszem felzarkozni,de  biztos nem lesz egyszerű dolgom.Kerike végig velem volt az úton,ahol tudtam gyertyŕt gyújtottam.Még mindig nemtudom felfogni,hogy neki nem tudok mesélni.                                           Hia remélem a kicsikéd szépen fejlődik! Na és persze,azt hogy mind jól vagytok. Pusziiiiiiiii

tsfmvk (1)
    előzmény:
  7. 2014-09-20 20:2115422.

Jelen! 

1 beteg gyerek, ferj vegre itthon, a nagyokat nem kimelik a gimiben. Kaloriat 1 hete nem szamolok, kapcsolatot apoltam, minden nap massal ebedeltem. 

Jovo heten jovok reszletesebben is.

puszi

8. 2014-09-19 08:0115421.

Jó reggelt!

kávé, tea, pia (a hangulatjelek alul tartózkodhatnak..)

nem, ez a szutyok van szétesve, még mindig minden bal oldalt van, nagyon gyatra

nemsokára falunap lesz, meg búcsú, és lesz többek között savanyúság verseny, szerintem nevezünk, lesz egy édes verzió, meg egy hardcore csípős :-D

Csillus, beletanultatok a menetrendbe???

2014-09-18  14:08
    Erika47 (15420)
    előzmény:
  9. 2014-09-18 14:0815420.

Ó, nem te vagy inkább szétesve? Na jó, elhiszem, mert nekem tegnap volt össze-meg vissza az nlc.

Én is csináltam a csoda csalamádét, nagyon finom és a tiédet is még mindig sláger.

Eddig alul működött, most megbolondult és túlműkszik, szóval ez is össze-vissza van.

2014-09-18  11:52
    tsfmvk (15419)
    előzmény:
  10. 2014-09-18 11:5215419.

Mind1, elküldi. Erika, merre van a pajzsmirigyed? Leműködik, vagy fel? 

Tegnap SOS vegyesvágottat kellett csinálnom, mert kelendő. Este konditeremben voltunk.

Tüncii most kigyerekezheti magát :-D

Hialin, te belejöttél már???

11. 2014-09-18 11:5215418.

Mind1, elküldi. Erika, merre van a pajzsmirigyed? Leműködik, vagy fel? 

Tegnap SOS vegyesvágottat kellett csinálnom, mert kelendő. Este konditeremben voltunk.

Tüncii most kigyerekezheti magát :-D

Hialin, te belejöttél már???

12. 2014-09-18 11:4915417.

Nálam most speciel szét van esve az Nlc :-O

2014-09-18  09:19
    Erika47 (15416)
    előzmény:
  13. 2014-09-18 09:1915416.

Sziasztok, szép napot!

nem is tudom minek rakom ki, mire ideértek mind el fog hűlni, no de akkor így jártatok, isszátok hidegen. :)

De úgy látszik mostanában csak én vagyok toppon. No, majd gyüttök.

Na jól van, piac után, piac után, de melyik piac után, a jövőheti, vagy azaz utáni utáni, mert ugye azt nem mondod, hogy holnap a csütörtöki piac után, így aztán várhatunk itt rád.

Remélem mindenki jól van és kezdtek belerázódni a szeptemberi kezdésekbe, és a baba nevelésbe, fürdetésbe és ki mibe persze. Azért gyertek ám, és mondjátok mi van veletek.

Láttam Tüncit a fb-on. Hát, csajok könnybe lábadt a szemem, nagyon büszkék vagyunk ám rád Tünci!!!!!

Ma megyek vissza a pajzsmirigy rendelésre, a múltkor nagyon rosszak, vagyis mérhetetlenek voltak az eredményeim, és már a kéz izületeimre is ráment az a nyavajás, no de nem fog ki rajtam, azért se. :)

Gyertek már!!!!!!!!!!!!!!

2014-09-17  05:42
    tsfmvk (15415)
    előzmény:
  14. 2014-09-17 05:4215415.

Jó reggelt:

Te Erika... (na szóltam hozzád örüljél )

Piac után jövök.

15. 2014-09-16 21:4115414.

Sziasztok.Ma letelik a Caminonk.Holnap búcsuzunk Spanyoloktól és megyünk a fiamhoz.Igyekszem jelentkezni,el nevesszetek addig.Főleg te Era aki végre visszatértél.puszi csajok

tsfmvk (1)
    előzmény:
  16. 2014-09-16 08:4715413.
    Szóval tartom itt magam, gyertek szóljatok már hozzám!!!!! 

Ma is bicajjal jöttem, de nagyon lóg az eső lába, pedig mára már nem mondtak esőt. De muszáj bicajoznom, ha már lusta vagyok elkezdeni megint a tornát. A diéta még csak-csak, de mozgásra megint rá kell beszélni magam.
    Ha bár ma Edit nap van itt bent, na ennyit a diétáról.............

Ugye nem vesztetek el az iskola-ovoda és egyéb dolgok rejtelmeibe? Küldjem a segítséget? Szóljatok!!!
  17. 2014-09-16 08:4315412.
    Ó, akkor nagy kanállal ettetek a hétvégén. És nem diétás nagy kanállal. De jó, hogy szuper volt, én már nem is tudom mikor voltam lagziba utoljára. És szerintem a következő a fiaimé lesz. Ha lesz..........
    Jaaaa, de voltam májusba  a keresztfiamén, de az nem igazán volt jó. Innen el kellett menni Siófokra egy hajóra, mert ott volt, de inkább nem mondok róla semmit, mert látod már el is felejtettem................

Láttam képeket a bútorokról, berendezésekről, nagyon szépek, ügyesek vagytok.

Végre sikerült a napi taposó malomba bekerülnöd, gratulálok és jó munkát, sok sikert. No és hol is van ez a munkahely?

Szakdolgozat, na az még húzós lesz picit biztos, de ügyi vagy, biztos szuper lesz.
    2014-09-15  08:25
    Butterflymanic (15409)
    előzmény:
  18. 2014-09-15 08:2515409.
    Halihó lánykák asszonyok!

Befutok én is. Jóóó sűrűre sikerültek az elmúlt napok/hetek, nem is tudom hol kezdjem.
    Pénteken "férjhez adtuk" G "kis"húgát, azóta már valahol a repülőn vanna úton Dominika felé 
    Az esküvő nagyon szép volt, Nórika úgy nézett ki mint egy királylány, voltak örömkönnyek, finom 4 fogásos menü és tánc hajnalig. Aztán másnap kóválygás 

Ha lesznek képek, majd hozok! 

Mától pedig fő állásban koptatom a billentyűzetet a cégnél, sikerül megegyezni, próbaidőtől is eltekintettünk közös erővel, mivel az elmúlt 3 hónapot betudhatjuk annak. Szóval most már könyörtelenül elkezdődött a felnőtt lét.

A hátam viszonylag jól van, most pihentetem, kúrálgatom a hétvégi ugribugri után. Jobban bírtam, mint gondoltam! Hállelúja!

Közben az előszoba is végstádiumban, bepakoltam ami csak szembejött vele, az új beépített szekrénykémbe, nagyon boldog a kicsi szívem most!

Ennek örömére ma befejezem a szakmai gyakos beszámolóm írását, aztán felfrissülve nekifutok a szakdogámnak, mert igencsak nyakamon a határidő.

Szépséges napot nektek, itt esik sajna, de ne szegje ez senki kedvét! 
  19. 2014-09-15 08:1015408.
    Neked nem is szabad még alakformálódni, csak babázzál előbb, majd ráérsz a többire.
    Ezt a callanetis tornát azért szeretem, mert lassú, nem ugrálós torna, mindent lassan kell csinálni, de hatásos nagyon így is. Én már nem szeretem az ugrálós dolgokat, tudjátok, csak lassan, komótosan, öregesen.

Csillus menetrend beállt már?

Gyertek lányok ligetre........
    2014-09-12  10:26
    Hialin (15403)
    előzmény:
  20. 2014-09-15 08:0715407.
    Nem tudom mikor lesz már olyan hétvége, amikor tényleg csak pihenés lesz. Talán soha. Befőzés ezerrel, tele a kis hordóm, még barackoltam is meg megcsináltam a csoda csalamádét, isten lett, kész csoda. A hordóm meg tudod kinek a receptje, na az is finom már évek óta. Szóval siker és fáradság, de megéri.

Nálatok hogy telt lányok a hétvége? Pici babák, nagyobb gyerekek, iskola, óvoda, hogy működik. Koleszos lányka volt otthon? Ennyi kérdés!

Tegnap nagyon besüteményeztem, ma muszály kicsit alább adni.

21. 2014-09-15 08:0215406.
    Sziasztok! Szép napot, hetet Mindenkinek!

Itt ragyog a nap, és adok hozzá egy kis energiát még így hétfőn reggel.
    egészségetekre!
  22. 2014-09-13 10:4115405.

Kedves Fórumozó !

Tisztelettel megkérem Önt, hogy a diplomamunkám kutatásához szükséges, pár perc alatt kitölthető kérdőívet legyen szíves kitölteni és megosztani üzenő falán.
    A kérdőívem célja, felmérni azt, hogy hogyan változtatja meg a média a nők fogyasztói szokásait, illetve hogyan hat a testképükre. Továbbá szeretném megvizsgálni azt, hogy a médiaeszközök civilizációja hogyan módosította a nők szokásait és énképét.

A kérdőív a következő linken érhető el:http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/759607349/1/

Köszönöm szépen előre is a segítségét!

23. 2014-09-13 10:3215404.

Kedves Fórumozó!

Tisztelettel megkérem Önt, hogy a diplomamunkám kutatásához szükséges, pár perc alatt kitölthető kérdőívet legyen szíves kitölteni és megosztani üzenő falán.

A kérdőívem célja, felmérni azt, hogy hogyan változtatja meg a média a nők fogyasztói szokásait, illetve hogyan hat a testképükre. Továbbá szeretném megvizsgálni azt, hogy a médiaeszközök civilizációja hogyan módosította a nők szokásait és énképét.

A kérdőív a következő linken érhető el:http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/759607349/1/

Köszönöm szépen előre is a segítségét!

24. 2014-09-12 10:2615403.
    Sziasztok!
    Kicsit későn ér ide a kávé, de én is csak most ittam... jó forró
    Itt napok óta nyirkos, esős az idő, úúútálom :(
    Hát, hogy milyen az élet gyerekes családként? hát valahogy úgy vagyunk Csillus, mint ti, tanuljuk a menetrendet Csanád amúgy jó baba, csak most hasfájósok lettünk, és próbálgatom a praktikákat. Meg próbáljuk tanulni a babanyelvet, hogy mit is akar jelezni a Csöppségünk. Nem mindig megy, de hát majd csak összerázódunk. Segítségem nincs, de nem is akartuk, hogy legyen, és hát nem mindig könnyű, de azt hiszem jól döntöttünk, hogy nem kértünk nagymamát. Amúgy szerencsére tudok szoptatni, és Csani jól is hízik. Most 3 hetes, de már annyit hízott, amennyit 1 hónap alatt kellett volna.

Erika, nem hallottam erről a tornáról még, de régebben nekem a Bíró Icás torna jött be. Pont vettem egy Réka dvd-t is, csak nem próbáltam ki, mert akkortájt derült ki a terhességem , úgyhogy azt nem tudom milyen lehet. Most meg várnom kell egy ideig, míg megint jut időm alakformálódni
    Ts, az tök jó, ha tetszik neki a kolesz, kaja probléma ilyen helyen mindig van sajnos. De gondolom otthonról feltankolva megy. Hogy haladsz a kondival meg a diétával?
    Csillus, na, minden flottul ment a közlekedéssel? vagy annyira nem? elég "szép" dolog iskolakezdésre változtatni a közlekedésnek, nehogy valami is egyszerű legyen. A lányok új suliba mentek nálatok is, ugye? hogy tetszik?
    Kalóriaszámlálás bevált?
    Buty, remélem hamarosan jössz új hírekkel
    Katimama? veled mi újság?
    Nekem is nagyon hiányzik a Kerike, mindennap eszembe jut. Nagyon furcsa, hogy nem jön...
    tsfmvk (1)
    előzmény:
  25. 2014-09-11 07:4815402.
    Sziasztok, szép napot! Na jó ilyen időbe talán túlzás a szép nap, de azért belül süthet a nap. Talán........

Lenyúltam egy teát, köszönöm.

Rizikó, mert egész éjjel esett, de megkockáztattam és bicajjal jöttem, szurkoljatok, hogy délután ne essen. Csak a bicajkámat féltem nem magam, nem nem!

Nekem a speckó torna ami bejött és amitől tényleg formálódtam, még a combom is lement, a derekamról nem is beszélve az a callanetis alakformáló torna. Nekem nagyon bejött, csak ajánlani tudom. Na és kevés kaja, legalább a negyedét eszem annak egyszerre amit eddig és már teljesen át állt a gyomrom, nem is kívánok többet.

Örülök, hogy kislánykádnak izlik a kolesz, és sajnálom, hogy kevés a kaja, de sajnos úgy vannak vele, hogy nem hízlalda, pedig ők pont abba a korban vannak, hogy sok kaja kell, fejlődő szervezet.  De azért reméljük ez nem szegi a kedvét, lesz pótlás otthonról. :)

Nekem is sokszor eszembe jut, hogy írok Kerinek...................

26. 2014-09-11 06:1015401.
    Semmi ??? Mondjuk mingyá go piac Úgyhogy 2 extra erős kávé lecsúszott, aki később jön így járt...
    Aki korán kel, az hamar elfárad 
    2014-09-11  05:04
    gaboracs (15400)
    előzmény:
  27. 2014-09-11 05:0415400.

2 napig nem tudtam bekepni. :-( ma delelott jovok....
  28. 2014-09-10 17:4615399.
    Sziasztok!

Befutottam én is  Igaz itt ma akkora eső volt, hogy ihaj, de legalább meleg van. Nem szeretem a hideget.
    Gyerekem meg van, volt itthon, és ma már SZERDA van, tehát mindjárt péntek. Hiába, na hiányzik a leltárból  Mondjuk annyi élménye van, meg lefoglalják, meg jó helyen van, hogy ő szeret ott. (csak a kaja kevés, mint minden koleszosnak)
    Csillus, nem irígyellek, tényleg össze kell egyeztetni a dolgokat, a közlekedés meg egy ..... áh Igen járok kondizni, és igyexem ch csökkentett diétát csinálni.
    Erika, milyen speckó torna? 
    Hialin, milyen a babázás???? Én már nem is emlékszem 
    Buty, látom megint felújítás, hajrá!
    Szandi neked a gyermek óvodás már?
    Katimama, mizu????

(Olyan hülye érzés, hogy Kerimamát már nem kell írnom  )

29. 2014-09-10 13:3415398.
    Ja, és igen, még bicajozok, remélem még sokáig jó idő lesz. Csak mostanába sokat kellett és kell dokihoz járnom és  a városba nem igazán merem kikötni a két kerekű kiscsikómat. :) Nagyon szeretem, szuper kis bicaj.

Írjatok lányok, mi van a sulival, kolival, munkával, unokákkal és egyáltalán veletek!
  30. 2014-09-10 13:2815397.
    Szia Buma47!
    Én nem próbáltam semmi ilyesmit, sőt semmi különleges bogyót és dolgot. Egyszerűen tudni kell mértéket tartani. Nekem ez jött be. Legelőször a lányokkal itt a 90 naposat is végig csináltuk, az is szuper volt, és sikeres, de már a többször nem igazán ment. Így most a saját diétámat követem, keveset eszek sokszor és ha megkívánom a zsíroskenyeret paradicsommal azt is megeszem mos tmár, hogy lement 15 kiló, persze nem rendszeresen. És mindennap  tornáztam az elején egy speckó tornát, amit most megint elkezdtem.
    Szóval én nem hiszek a bogyókban, meg a legkülönlegesebb dolgokban, ez egyszerű és nagyszerű és még éheznem sem kell. De a mozgás szerintem a rugója mindennek.

2014-09-09  16:19
    buma47 (15395)
    előzmény:
  31. 2014-09-10 13:2315396.
    Sziasztok Lánykák!

Csillus, nem semmi azért a napi beosztás és a megvalósítás, de biztos belejöttök és év végére már fel se tűnik, ez a nagy káoszt amivel indult. :) Ügyes vagy. Néha belegondolok, hogy én már milyen régen túl vagyok ezen, egyik gyereket ide- a másikat oda és még autóm se volt, vagyis volt, csak jogsim nem. De azért inkább abba az időbe lennék még egy kicsit.

Lányok, bújj bújj zöldág................
  32. 2014-09-09 16:1915395.
    Sziasztok!
    Többszöri próbálkozás után újra itt :) Olvastam szép sikertörténeteket, - tizen kilók...hmmm. A nyáron rám felugrott egy kevés. 
    Természetgyógyásznak tanuló barátnőmtől hallottam, hogy a fogyáshoz elsősorban béltisztítást kell végzni, mert azért van az éhségérzet, mert a salakanyagok miatt nem tud elég tápanyagot felszívni a szervezet.  
    Keresgéltem a neten rost készítményt, valaki próbálta már ezt? 
    http://www.szeretematestem.hu/evalar_pille_tabletta _285

Persze a többi, no cukros, zsíros, sok kenyér...stb. a diétával nincs gondom , esetleg még a sporttal és ülőmunkával. 
  33. 2014-09-09 08:1315394.
    Ma is: 

REmélem mindenki jól van. Mi igen, excel táblák izzanak, tanuljuk a tanévet.

Kinéztük a menetrendből, ki-hova-hogyan jut el... Mikor minden flottul el volt intézve (különóra, tanulás, ki-kit-hol vár meg) kiderült, hogy megváltozott a menetrend februárban (!!!), csak sehol nem cserélték ki (sem a buszmegállóban, ahol lefotóztuk, sem a neten, ahonnan letöltöttem) és AZT a buszt szüntették meg, amire az egész közlekedést alapoztuk. Ami a lényeg: ELŐTTE ÉS UTÁNA fél órával SEMMIIIIIIIIII. 

Na, most az 1 átszállós helyett egy 2 átszállós, kicentizős (9 perce van a gyereknek egy kényelmesen 12 perc alatt megtehető utat megtenni és ha NEM késik a vonat lehet, hogy nem éri el) tervet készítettünk, ma teszteljük.... Ha nem jön be, akkor valakit fizetnem kell, hogy Zsófi eljusson szolfézsra. Lillának is nagyon ki kell lépnie a buszra. Nála az volt, hogy azt hittem, az iskola 1 épületes, de kiderült, hogy 2 és nekik az utsó órájuk a 4 sávos út másik oldalán van.

Szóval drukkoljatok, hogy minden flottul menjen...

Z holnap megint felrepül az űrbe, jövő hét végéig nem látjuk, max. fényképen.

REggelente fél órával kell korábban indulni, mint eddig, így 5 helyett 3/4 5-kor kelek.

Tünci: Látom nemsokára megérkeztek a célba. Biztos sok szép élményt szereztetek, ha vissza akartok jönni.

Hia, jól vagytok? Csani? Valamit azért írjál magatokról, milyen az élet gyerekes családként.

Kata, hátad? Munka?

Ts, mivel mindenki a gyereket kérdezte, én inkább a sportról érdeklődöm: konditerem???

Erika, még mindig biciklizel?

Katimama, feltöltődtél a fürdőzésben és unokázásban?

Szandi, Veletek mi van?

Ha valaki kimaradt, elnézést kérek. 

Ma otthon felejtettem az ebédemet, ezért rögtönözni fogok. Lehet, hogy mekis cézár salátát. 

Puszi
  34. 2014-09-06 11:1315392.
    Sziasztok!

Nálunk esik
    Tünci, örülök, hogy hallok rólad, bár gondolom ritkán tudsz jönni, így lehet lemaradsz a válaszról. Fantasztikus lehet az út! Írok privátba is, amit kértél, de itt is megosztom mindekivel, hiszen Csanádról nem is igazán írtam. Igan, tudom, hogy Kerike is nagyon várta a beszámolót, de biztosan látott minket fentről.
    Szóval Csanád 3140 g-mal, és 51 cm-vel született, és simán. Mondjuk azért nem annyira "simán" , nehéz szülés volt. Az volt a baj, hogy fájásaim voltak, de nem tágultam szinte semmit. 22-én péntek este fél 10-kor mentünk be a kórházba a fájások miatt, és másnap 14:25-kor lett meg a Csani. Meg aztán a Csanád úgy bújt ki, hogy a keze a feje mellett volt, először a tenyerét láttuk- illetve látták. Különben majdnem az összes ultrahangon is így feküdt, hogy a keze a feje tetején volt, vagy a feje mellett. Így neki is nehéz volt kievickélni, belekakilt a magzatvízbe, meg szóba jött a császár is, meg a vákuum is, de végülis aztán egyik se kellett. Az első éjszakát inkubátorban töltötte, de azóta jól van / vagyunk. 5 napot voltunk kórházban, mert be is sárgult. A párom amúgy végig mellettem volt, pedig nem terveztünk apás szülést, de így alakult, és nem is tudom, mit csináltam volna nélküle. Sajnos pont történt egy tragédia is éppen azon az éjszakán amikor mi is bementünk a szülészetre, hát nagyon megviselt minket. Amúgy pont van egy lejárató cikk a kórházunk szülészetéről, megosztom veletek, de el kell mondjam, hogy én nem tapasztaltam ezeket a dolgokat. Összesen 2 nővért tudok mondani, akik nem voltak valami kedvesek, de a flegmaságon kívül nem volt velük bajom, meg amit én tapasztaltam a cikkből, az valóban a huzat, sajnos ez hülyén is van megcsinálva, egy huzatos folyosón kell a babákat keresztül tolni.
    Egyebekben én azért nem így jártam, mint a cikk írója, és férgeket sem láttam.

cikk itt

remélem sikerült.

Erika, köszönöm a receptet, rákeresek, de mintha ettem volna ilyesmit. Én még nem foglalkozom fogyózással, nem is tudom, mennyi maradt rajtam szülés után, de összesen 8-9 kilót szedtem fel. Kicsit aggódtam is, hogy pici lesz a gyerekem.
    Buty, hát ez tényleg izgi, remélem jössz és mesélsz!
    Csillus, excel táblázat újfent? hogy tetszik a csajoknak az új suli?
    Ts, te lányod? milyen hogy nincs itthon egész héten? hogy tetszik a suli?
    Katimama, jó volt az ízületeidnek a fürdő?
    Szandi, ???
    tsfmvk (1)
    előzmény:
  35. 2014-09-05 11:4015391.
    Jelen...

Iskola 1. hete, örülni fogok, ha vége lesz a mai napnak. 

Szerdán még Kanizsán is voltam, akkora eső volt hazafelé, hogy nem láttam semmit. De szerencsére nem történt semmi baj. 

Tanuljuk a rendszert, fél órával hamarabb indulunk, mint tavaly (pedig akkor sem indultunk későn), a buszmenetrendet, töltöm a papírt mindenre (egyedül hazajöhetnek, fényképezhetik őket, Sport egyesületi igazolás, stb.).

Kalóriát számolom, már megszoktam, ráállt a szervezetem. 

Tünci, olvaslak a facebookon, örülök, hogy jól vagytok, maradjon is így.

Erika, nagyon ügyes vagy, ha így folytatod mehetsz a köv. fittness bajnokságra.

Puszi
  36. 2014-09-05 10:5715390.
    Sziasztok!

Úgy látom a kávét ma mindenki magának szervírozta. Már az ebéd következik.

Azért bújjatok elő, írjátok mi újság felétek!

Nálam semmi, tök jó bicajjal járni dolgozni, élvezem nagyon.

Szép hétvégét Mindenkinek, pihenjetek is kicsit.
  37. 2014-09-04 13:4615389.
    Mi mindig jók vagyunk Tünci, vigyázz magadra és a lábaidra. Jó, hogy gombamód szaporodnak és kinő, mint a gyík farka. De gyártanak már jó falábakat is, ránk számíthatsz tudod.

2014-09-03  19:21
    Tuncii (15387)
    előzmény:
  38. 2014-09-04 13:3015388.
    Sziasztok, szép napot Csajok!

Köszönöm a jó kívánságot Neked is!

A kobler az egy nagyon finom süti, de egyáltalán nem fogyis. Meggyel és fahéjas szilvával a legfinomabb. A gyümit alulra kell tenni, én egy nagyobb jénaiba csinálom, de tortaformában is lehet, csak sütőpapír kell a tortaformába, mert kifolyik a leve én először így jártam. :( És a gyümire kell tenni a kavart tésztát, kis halmokba. Nem  tudom most miből áll, de nagyon egyszerű és olcsó. Beütöd a keresőbe, hogy kobler és kiadja, meg tudod nézni. Isteni!!!

Nevelési bölcsességet nem igazán lehet adni, hisz mindenki másképp csinálja neveli kis csemetéit. Jön az magától, majd meglátod. Úgyis majd ilyenkor nagy korukba jön rá az ember, hogy na még ez is kimaradt, na még azt is jó lett volna megtanítani velük. :) De összességében  minden úgy van jól ahogy csináljuk, csináltuk.  Igaz, Katimama, hisz azt hiszem ezt mi tudjuk a legjobban, mi vagyunk a rangidősek itt, no meg Tünci jön utánunk. :) És a többiek sorba....:)

Buty várjuk a részletes beszámolót, addig biztos itt leszek, míg meg nem írod.

No és ki hogy áll a diétával, tornával? Én már bicajozok is, ma pl. azzal jöttem dolgozni, olyan kalassz annyira szeretem, örülök neki, a srácaimtól kaptam.
    2014-09-03  12:22
    Hialin (15386)
    előzmény:
  39. 2014-09-03 19:2115387.
    Sziasztok.Nem tudom elolvasni,kivel mi van,de szerencsére Hia kiirŕsa volt elől igy lŕtom van baba.Szívből gratulŕlok,jó egészséget mindkettötöknek.Legyen sok boldog közös élményetek.Drŕga Kerike is hogy vŕrta a picurotokat.Ha lesz időd ird meg kérlek privŕtba mekkora súllyal született és simŕn ment?   Természetesen mindenkit puszilok.Jól vagyok,a lŕbaimoda vannak,de reggelre új nől helyette és újra rŕtudok ŕllni.Nagyon hiŕnyoztok,de  csak hetek múlva tudom majd elolvasni kivel mitörtént.Jók legyetek!
    2014-09-03  12:22
    Hialin (15386)
    előzmény:
  40. 2014-09-03 12:2215386.
    Sziasztok!
    Remélem mindenki jól van! Mi ismerkedünk a kisfiunkkal, próbálgatjuk a családi életet most még rohangálunk a papírokkal, hihetetlen ez a rengeteg papír amit mindenfelé ki kell tölteni meg el kell küldeni párom futkos mindenfelé már 2 napja
    Amúgy jól vagyunk.
    Szandi, szerintem sem vagyunk egymás ismerősei az FB-n. Gondoltam hogy jól fog telni a nyaralás, azti, de jó lehetett!
    Tünci, remélem jól van
    Ts, na, hogy tetszik a lánynak a kolesz? és milyen nélküle otthon? akkor most torna vagy diéta?
    Erika, örülök hogy újra jöttél a fórumra! Utólag is boldog névnapot kívánok! Mi az a kobler?
    Csillus, biztosan sikerülni fog a fogyás, nagyon belehúztál és a te kitartásodat ismerve menni fog, azt tuti! nem semmi egy program amit találtál! Hát bölcsességet a neveléshez én is kérek, dupla adagot ha lehet!
    Katimama, örülök, hogy téged is látni itt!
    Buty???
    tsfmvk (1)
    előzmény:
  41. 2014-09-03 12:1315385.
    Sziasztok lááányok!

Én is befutok már végre! Kicsit izgire sikeredtek az elmúlt napok, pályázatok leadása stbstb, de végül is jól sült el, minden pályázatunkat befogadták, már "csak" a pozitív elbírálásra kell várni. Közben meg már egy új pályázatot írok, ami 3X akkora volumenű lesz. Mennek a tárgyalások a jövőmmel kapcsolatban is, végleges szerződés, fizetés, ez-az-amaz. Majd meglátjuk mi jót sikerál kialkudni.

Jövök majd részletesebben is és reagálok, csak most irány ebédelni!

Erika te örök eltűnő-feltűnő üdv újra köztünk!
  42. 2014-09-02 13:5715384.
    Na neeee, létezik ilyen program???? Végem van
    2014-08-26  08:00
    gaboracs (15353)
    előzmény:
  43. 2014-09-02 13:5315383.
    Sziasztok Lányok!

Látom sok mindenről lemaradtam

A Legfontosabbal kezdem: megköszönöm én is nektek, hogy el tudtatok menni Kerimama temetésére, és külön köszönet és hála, hogy a szalagra én is felkerülhettem! Gyönyörűek voltak a virágok, ez a minimum amit a búcsúzásán megérdemel. Hiszen nagyon jó ember volt. És igen, nekem is hihetetlen még mindig!

Közben FB.-on nézem Tünci " nagy útját" és alig várom az élménybeszámolóit. Remélem jól van, és bírja

Hia,elképzelhető, hogy mi nem vagyunk ismerősők FB.-on? Lemaradtam a piciről, de látod igazam lett, mire hazaértem megérkezett. Azt hiszem most nincs nálad boldogabb ember Gratulálok a CSALÁDNAK!

Én is megérkeztem közben a nyaralásról, fényképeket láttatok,  szuper volt. Nem is tudom mit mesélhetnék. Fantasztikus sziget volt, gyönyörű látni valókkal. Kikapcsolódtunk, kiolvastam 1 könyvet és az utolsó 2 napban csak feküdtünk, medencéztünk. Ott szüntelen 30 fok volt, éjjel 26. Úgyhogy itthon most kicsit fázom
    Máté nagyon jól viselkedett a MAmáékkal és észre sem vette szinte, hogy nem vagyunk. Esténként 1 percet beszélt velünk, puszi, integetés és ment a dolgára.
    Mamáékkal szuperül elvolt. Hiányzott, de nem bántam, hogy nem vittük el. Nagyon kicsi lett volna még ehhez az úthoz. Engem is megviselt a 6 óra repülés, nem még őt....

Sok puszi mindenkinek!
    tsfmvk (1)
    előzmény:
  44. 2014-09-02 08:4615382.
    Sziasztok, szép napot!

Egy teát lenyúltam, na jó kettőt vagy hármat is. Sok folyadékot iszok mostanában, mert kaptam egy gyógynövényes készítményt és ahhoz rengeteg folyadék kell, na meg egyébként is kell.

Köszönöm Csillus a köszöntést!

Én is irigylem Katimamát, egy jó kis masszázs rám is rám férne, remélem minden szuper.

Nagyon aranyos  pici fórum babánk, mekkora lábacskái vannak, atyavilág, nem is  tudom nekünk volt e valaha ilyen? :) :) :)

Viki, kislánykádnak hogy ízlik a tőletek távoli élet? Biztosan nagyon szokatlan, de biztos jó lesz az.

Hát.....a neveléshez bölcsességet? Nem tudom leszünk e vagy vagyunk e elég bölcsek ehhez. Én még ma is elgondolkodom azon, hogy vajon mindent jól csináltam e, nem kellett volna valamit másképp, jobban, sokkal jobban. Nem rontottam el valamit, elég figyelmet fordítottam e a srácokra, és amit csináltam jól csináltam e. Rendes srácok, jól neveltek, a nagyját biztos jól csináltam, csináltuk, de a kisördög mindig ott van, hogy de biztos, biztos? :) Szóval nem egyszerű dolog ez.
    És látjátok már 27 és 21 évesek, de még mindig azon vagyok, hogy formáljam őket ügyesen, hogy már ne nevelésnek vegyék, hanem jó tanácsnak. És hogy ezekből mit fogadnak meg, no ez már az ő dolguk ebben a korban. Az ember mindig aggódik a gyermekeiért, mindegy hány évesek, aki igazán szereti a gyerekeit az mindig aggódik értük kortól függetlenül.

Én tartom a súlyom, tegnap megint elkezdtem tornázni és kaptam a srácaimtól egy klassz bicajt, úgyhogy azt is felavattam és fogok is tekerni amikor csak tehetem. :)

Puszi mindenkinek
    2014-09-01  09:43
    gaboracs (15380)
    előzmény:
  45. 2014-09-01 09:4315380.

Erika, Isten éltessen!!!

Katimama, jó Lillázást. Milyen mázlista, hogy még kapott 3 napot. 

Ts, biztos nehéz lesz, de el kell engedni őket. Sok sikert az új sulihoz! 

Többiek? Tessék legalább aláírni. 

Az láttam, hogy Tünci később szeretne kelni, mint ahogy a többiek, de remélem a látottak kárpótolják őt. 

Hia, gondolom most ismerkedtek egymással, azért amikor Csanád alszik gyere beszámolni!

Magamnak bölcsességet kérek a neveléshez, az iskolás gyerekek nyitott eszet és szívet!  

Fogyi: kalóriaszámlálás megy, rendületlenül. Kegyetlen felfedezés, hogy egy adag rakott krumpli 500 cal is tud lenni....  (1070 a napi keretem)

Puszi