Keresés a fórumban

Fogyi Club reloaded (
20
 embernek tetszett)
Több Életmód topik »
»
Sziasztok!
Elsősorban szeretnék elnézést kérni, akinek bele irkáltam a fórumába, de vészhelyzet volt.
Mi egy olyan csapat vagyunk, akit egy másik lapról száműztek...
Nem azért, mert rosszul viselkedtünk, hanem a lapot lehetetlenítették el.
Ez egy diétás kör, fogyózunk több.kevesebb sikerrel.
Mindenkit várunk, aki csatlakozni akar, és remélem a régi csapat is idetalál.
  1. 2014-07-30 07:4815268.
    Sziasztok!

Kerike drukkolunk érted! Csak ügyesen! 
  2. 2014-07-29 08:3415267.
    -remélem ezek a képek már megjelennek!!
    2014-07-29  08:13
    kerimama11 (15266)
    előzmény:
  3. 2014-07-29 08:1315266.

Jó reggelt.-és szép napot!

mindenkinek sok puszi-és ölelés---jelentkezem kb 1 hónap mulva!!

4. 2014-07-28 10:2015265.
    Sziasztok!

Hia köszi a kávét! Én most csak iszom (már a másodikat ma ).
    Reggel össznépi megbeszélés volt 1 órán át, azért nem jöttem, meg amúgy is bedarál minket a munka rendesen.

Kéne egy klón aki otthon főz most takarít és mégegy aki írja a szakdogámat 
  5. 2014-07-28 09:0215264.
    ennyi?????

látom ma senki nem főzött kofit, teszek ide szíverősítőt is hátha...

2014-07-25  21:11
    tsfmvk (15263)
    előzmény:
  6. 2014-07-25 21:1115263.
    Ismersz  !!!44!!
    2014-07-25  19:10
    Hialin (15262)
    előzmény:
  7. 2014-07-25 19:1015262.
    Sziasztok!
    Köszönöm mindeki kérdését, jól vagyok. 26 nap van vissza, számolom. Próbálunk készülni lelkiekben is az új jövevény fogadására, hát izgulok néha. Melegben bent vagyok és pihenek amíg még lehet.
    Az élet azért nem annyira szép errefelé, szóltam finoman a kissé zajosabb szomszédoknak, hogy hamarosan lesz egy babánk, és szeretnénk megkérni őket hogy kicsit vegyenek vissza. (soha nem szóltunk még) Erre sértődés lett, nem is akármekkora, úgyhogy most mi vagyunk a világ leggonoszabb emberei, hogy szólni merészeltünk, hogy a kisbabánk tudjon majd nyugodtan pihenni, ha már mi nem tudtunk ideáig.

Kerike, köszönöm a jókívánságot, gondolok rád, szerdán nekem is kórház, de nekem csak rutin, érted nagyon szorítok! Tudom, hogy ideges vagy, próbálj meg megnyugodni (mondom én) mindenki jól lesz! De nem fáraszd ki magad hajnali takarításokkal, kell a pihenés a szervezetednek, akkor hamarabb is gyógyulsz!
    Tünci, csuklód rendbejött? te is számolod már vissza a napokat?
    Csillus, gratulálok az évfordulóhoz, de jó ilyet hallani, hogy ma sem választanál másképp! Sok boldogságot és jó pihenést!
    Buty, akkor most mibe sánikálsz? na jó tudom nem vagyok vicces, elhiszem hogy fáj... gyógyulj meg!
    Ts, ...talán egy kis páleszra idetalál...

2009-11-03  06:45
    tsfmvk (1)
    előzmény:
  8. 2014-07-25 17:0915261.
    Sziasztok.

Ezek szerint Csilla ma már művészkedik.Jó szórakozást!!

Boldog házassági évfordulót és nagyon boldog együtt boldogságban eltöltött örökkévalóságot kívánok!!

Örülök,hogy jól választottál annak idején.Félkerek az mit jelent,hányadik?

Kerike,huuuuuuuuu,ez annyira nem jó,hogy nem leszel itt.
    Szerdán már kórház? aztaa,túl gyorsan mennek a napok.De van előnye is,mindjárt vége is a műtétnek.Nagyon szeretlek Kerike,és tessék gyorsan felépülni.

Hia hőséghelyzet? hogy bírod?
    Maszat hátad,derekad?
    Ts lányod izgul már?
    2014-07-23  18:10
    Tuncii (15256)
    előzmény:
  9. 2014-07-25 08:0615260.
    Sziasztok!

Kerike köszi a kávét! Rám fér! 
    Reggel úgy keltem, mint akit agyon vertek... Mintha másnapos lennék, pedig nem is ittam 

Nálunk esett az eső reggel, ami azért cink, mert 2 napja nem tudok zárt cipőt venni. Sikerült papucsban belerúgni a bevásárló kocsiba, aminek eredménye egy kifestőkönyvhöz hasonlító sajgó lábujj... Neeem is én lennék 

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok! 

Kerike jó töltekezést! Sokat gondolok rád! 
    Csillus jó kikapcsolódás nektek is! Élvezd ki minden percét! 
  10. 2014-07-24 08:4815258.

Jó reggelt.

Csillus..sok boldogságot!!! és szép -jó-vidám-hangulatos nyaralást...cup-cup--

Tünci--közeleg az idő az induláshoz...látom közben csináljátok a turákat..és szép helyen jártok.. szép is a természet!!! nem tudom hogy gép közelében leszek e--azért most kívánok a lehető legjobbakat--csodásan szép utazásst--és vigyázzatok egynásra!--cup-cup...

Kata---jó szórakozást és kikapcsolódást a Szülőkkel--és a rokonsággal..cup-cup..

Hia..nagyon gyorsan elrepül ez a pár hét.. sokat gondolok majd RÁTOK!!

ha már újra gép közelében leszek--akkor TI MÁR EGY CSODÁLATOSAN SZÉP KIS CSALÁD LESZTEK!!!--SZÍVBŐL KÍVÁNOM!cup-cup--,,

TS-- remélem egy kicsit fogsz majd lazítani--Terveztek e közös nyaralást a családdal??,--a lányod megy e gólya-táborba??--most kicsit hűvösebb napok vannak--talán könnyebb a kinti munka... nektek is cup-cup--

SANDI- láttam remekül érzik magukat-Horváthországban--szép nyaralást továbbra is..cup-cup--

remélem nem hagytam ki senkit--ma kicsit kikapcsolódtam én is!! hajnal 3-kor a hűtőgépet tettem rendbe--5-6 között ágyneműt cseréltem--most főzök és a mosógápet üzemeltem be----de még igy ia járt a "kiagyam"-

hétvégén jönnek hozzám--talán jobb lesz--vagy mégse?? kedden az egyik ünokahugom lesz velem- szerda meg már kórház--

most akkor irtam bőven--millió puszi mindenkinek..cup-cup-

2014-07-24  08:06
    gaboracs (15257)
    előzmény:
  11. 2014-07-24 08:0615257.

Már csak egyet kell aludni és irány a MŰVÉSZETEK VÖLGYE... Sátor, buli, barátok, zene minden mennyiségben ÉÉÉÉÉS kezdődik a 2 hét pihenés. Hajdúszoboszló, Balaton-felvidék, Boban Markivic koncerttel lezárva. 

Ma van a házassági évfordulónk, félkerek. Ha ma kellene választanom is ugyanígy döntenék. 

Remélem jól vagytok és az időjárás enyhülése a közérzeteknek is jót tett. 

Mindenkinek szép napot!
    Puszi
  12. 2014-07-23 18:1015256.
    Sziasztok.

Mindenki jól van?
    Nálunk kicsit esett,de a nap is süt.
    Nem tudok bicózni,mert 2 napja egyik pillanatról a  másikra elkezdett fájni a csuklóm.Éppen melóba tekertem és alig tudtam tartani a kormányt.Nem tudom mi okozta semmi rossz mozdulatom nem volt. Fáslizom,krémezem ,meglátjuk mi lesz.Egyenlőre a legkisebb kifordulós mozdulatnál szúr egyet.Szerintem izület,de ez meggyógyul nem probléma.Inkább a kéz mint a láb
    2014-07-23  07:48
    Butterflymanic (15255)
    előzmény:
  13. 2014-07-23 07:4815255.
    Jó reggelit!

És szép napot nektek! Ma már egy fokkal azért tűrhetőbb a levegő, legalábbis nálunk Sopron-szitiben fúj egy kis lágy szellőcske. A napocska pedig próbálkozik kisütni 
  14. 2014-07-22 21:1615254.
    Sziasztok.

Maszat ejnye-bejnye,boyla mögé nem szabad már úszni.
    Fogyásról én sem tudok beszámolni,hizásról meg nem akarok

Kerikeeeeeeeeeeee,nagyon izgulok,de tudom,hogy ez vezet a gyógyulásodhoz!

Hia jól vagy?
    Szandi nyaraláshoz jó időt és jó pihenést.

TS,készül már a lányod a koleszos életre?

Mindenkinek pussz,én (mi) jól vagyunk!
    2014-07-19  14:05
    Tuncii (15248)
    előzmény:
  15. 2014-07-22 08:1715253.
    Szép napot!

Köszönöm mindenkinek a kávét, aki az elmúlt napokban főzött, minden nap bejöttem érte, csak írni nem tudtam. 

Kerimama, jön az enyhülés, remélem akkor a közérzeted is jobb lesz. 

Mindenkinek puszi, igyekszem jönni, de mivel 4 nap múlva megkezdem jól megérdemelt szabimat addig szeretném lezárni a dolgaimat, így pörgetni kell a munkát, ahogy a volt szobatársam mondta volt. 

Puszi
  16. 2014-07-22 07:3515252.
    Jó reggelit!

Ts tenkjúúú vittem egy gyógyteát. Vízhajtani kell mert le se tudom venni a gyűrűmet style van... 

Oxigéndús szép napot mindenkinek! 
  17. 2014-07-22 07:1815251.

Jó reggelt.

TS---köszi a kávét--rám fér--borus,nyomott ai idő!.... lassú készülődés-hangolódás a jövö heti műtétre..és a szanatóriumba--két táskát készítek elő..majd cseréljük ha már indulhatok a szaniba!!

szép napot mindenkinek--a nyaralóknak jó időt..cup-cup--

18. 2014-07-22 05:1715250.

Mindenki mennyen dolgozni !!!!44!!!

Jah, most csak én 
    tsfmvk (1)
    előzmény:
  19. 2014-07-21 08:3115249.

Sziasztoook!

A hétvégénk nagyon szupi volt, az idő is csudijó volt, lassan már van valami kis színem is!
    Úszni voltunk, meg a Balcsiban is úsztunk ezerrel, bementünk a bólyán túlra úszkálni. Naaagyon klassz volt a víz, máris visszamennék. Imádom a Balatont 

Most hétvégén pedig megyünk a nagyfaluba, anyuékhoz. Nincs unatkozás. Szerdán megvolt a fogorvos is, most szerdán még egy polírozásra benézünk, aztán egy darabig most pihi 

A cégnél "áll a bál" diliház és pályázatdömping, úgyhogy jó az élet, mert zajlik!

Fogyásról nem tudok beszámolni, mert mióta mejöttünk még nem sikerült megmérnem magam, de ami késik az nem jön hamar 

Legyetek rosszak! 
  20. 2014-07-19 14:0515248.
    Egyik képet nem töltötte be,de nem baj,ugyan az van rajta csak betükkel és angolul :)
    2014-07-19  14:00
    Tuncii (15247)
    előzmény:
  21. 2014-07-19 14:0015247.
    Helló-helló kislányok.

Remélem mindneki bírja a meleget,és legfőképp Kerike rád gondolok

Szandi,bocs kapkodtam elirtam,persze hogy nem rád gondoltam.bocsiiiiiiiiiiii

Csilla
    ...te folyton lenyűgözől. Azta betyárját ennyi nyelvismeret én meg bénázom az angollal is.Úgy szeretném,ha valaki a közelemben jó angolos lenne és csak úgy bezsélne hozzám.Úgy biztos könnyebben menne.
    De ehhez kikéne költöznöm a fiamhoz Angliába.

Maszat......nagyon aggasztó a derekad állapota.Olyan fiatal vagy még ekkora fájdalomhoz. Hogy állsz a fogyással?Biztos segíteni fog,hogy jobabn legyél. Voltál úszni?
    Hoppá most értem oda az olvasásban,hogy te Balcsizol?! Dejóóóóóóóóó és még az idővel is szerencsétek van.Szuper jó pihenést kívánok.

Kerike......jaja,jaj csak itt a műtét.De majd meglátod utána jó lesz Balatonfüreden.Még itthon leszünk a műtét és Füred között,igy remélem kapunk majd híreket felőled.
    Jól felgyorsultak a dolgok.
    De jó lesz,ha CSilla meglátogat. Én is imádom Füredet,szerintem az egyik legszebb hely.A szívszanatórium környéke meg csodálatos.Nagyon hamar felfogsz erősödni.

TS...azta,most hogy jött a képbe a szkelózis? Eddig erre nem tippeltek?Huha,hát az bizony tolókocsihoz vezet.Sajnálom,ehhez még baromi fiatal,Ez a betegség kb 40 felé szokott jelentkezni.Úgy tudom vannak nagyon jó vitaminok,amik segítenek hosszabbitani az állapot romlását,és jót tenne neki az izom erősitése is.Mit tdutok róla,tud valamit segíteni ezekkel?Haza költözik,vagy kint marad?

HIA.....hát én elbírok evvel a csodálatos sütivel,bár jó lenne neki ellenállni.Még 5 hét?Én az úton leszek,amikor megjön a kisbabád.AZért nagyon szurkolok ám

Jövőhéten Pilismaróton vizsla weekendezünk,de sátorral.Igazából kemping házba mentünk volna  a legszívesebben,áram miatt,de az most sok nekünk pénzben,igy döntöttük.Letudunk menni de sátrazunk,az 1500ft/nap. Szóval végre gyerekmentesen szabadon,csak jó időnk legyen. Most sokat van itt a kislány is,mert ugye már előre paráznak,a sok kieső idő miatt,pedig igazából 2.5 hétvége marad ki.Mit szóljak én aki 20 hónap után látja a fiát? Szóval túl avn kicsit lihegve,de mindegy ,ha nekik öröm akkor öröm,én meg................ 
    A kisfiam meg ma mondta,hogy már bezsélgettek a barátnőjével az összeköltözésről.Hát igen ez már várható volt,ez az élet rendje.De legalább ő nem külföldre menne,csak a szomszép városba Tatára.Van egy kis különbség.Ezt is megérem lassan,kiszáll a gyermekem az anyucitól.Nem oylan könnyű ám,.mint hinnétek,de majd megtudjátok amikor eljön az idő.De amig marad MAgyarországon addig egy szavam sincs.

Kép.....ennyi van még hátra
    2014-07-12  11:01
    Tuncii (15232)
    előzmény:
  22. 2014-07-17 17:0915245.
    Sziasztok!
    Kerike, egyetértek TS-sel, nagyon szorítok érted! Valahogy átérzem ezt a zabszem dolgot, már nekem is...
    Ts, hát nem semmi, mennyi melótok van, azért remélem jut idő kicsit lazulni is néha akkor barátnődnél bebizonyosodott a diagnózis?
    Csillus, család szanaszét? diéta?
    Buty, hát remélem tudod azért pihentetni a derekadat néha
    Tünci, nektek biztosan nem lesz csalódás a Camino, tényleg gáz ha valaki a kirándulásán is csak a telefont nyomkodja. A párom "imádja" a sarokházat, van egy kedvenc cukrászdánk, és ha betérünk a párom mindig azt kért. Csak sose bírta megenni. Nem volt rossz, csak nem bírt el vele. Utána már csak a későbbiekben mindig azt kért csakazértis, de nem bírt el a sarokházzal, így már ré sem bír nézni

Köszönöm mindenki kérdését, jól vagyunk a babával. Elmocorog, csukalni is szokott. Kezdek türelmetlen lenni, már körülöttem mindenkinek megvan a babája. Bár úgy érzem rohannak a napok, így nem sokat kell már várnunk. Család is egyre inkább be van sózva. 5 hét van vissza elviekben.
    tsfmvk (1)
    előzmény:
  23. 2014-07-17 07:5115244.
    Ts, remélem nem áztatok meg. Jó munkát!

Kerimama, el akartam küldeni az enyémet Neked, de mivel nem vagyok a barátod nem tudom. Ha beállítod küldöm itt, ha nem, akkor face-en. 

Rohanok, még jövök.
    Puszi
  24. 2014-07-16 21:3815243.
    Befutottam, csá!

Kerimama, az a műtét lófasz lesz tejszínhabbal, egy olyannak, mint te 
    Aztán igyekezni felépülni, és az élet menni fog tovább 

Csillus, itt mezőgazdasági mátrix van, káposztát szedjük, meg a cukkinit, ezzel irány éjszaka nagybani, de napközben gazolás, ültetés, barack szedés, meg anyám kínja...
    Nyaralás, kb őszölés lesz, franciában, mert haza kell hozni a barátnőm kocsiját műszakira...

Ő viszont valószínűleg szklerózisos lett, vezetés nem megy neki...

Hialin, hogy bírjátok magatokat????

Buty, jól összevissza vagy a derekaddal, ez nem piskóta 

Tüncii, SAROKHÁZ??? Köpödki! 

Most ippen villámlik, reggel 4 kor riadó, majd jövök 
  25. 2014-07-16 19:2415242.

Csillus---elküldtem a számot.nagyon meghatódtam az irásodtól!! köszönöm...

.ha minden jól megy akkor kb aug. 7-8 án érkezem le a szanatóriumba... (ezt mondták amikor telefonáltak a műtét miatt)--remélem igy lesz..egyre jobban szorúl az a bizonyos zabszem!! de igyekszem pozítívan hozzá állni a dolgokhoz.. a család nagyon aranyos --nem hagynak magamra-...

most viszont jól érzem magam!!

jó éjszakát és szép álmokat mindenkinek...cup-cup...

2014-07-16  15:40
    gaboracs (15241)
    előzmény:
  26. 2014-07-16 15:4015241.

Aki már nem vezet és nem dolgozik ma: 

Kerimama, szorítok nagyon Neked, hogy minden ok legyen. Mi az aug. 4-i héten esélyes, hogy megyünk Füredre. Ha priviben megírod a számod és arra járunk szívesen meglátogatlak. Még nem tudom, hogy pontosan mi lesz a program, de egy Bfüredi nap minden évben be szokott ugrani a nyaralásba. 

27. 2014-07-15 07:5015240.
    Sziasztoook!

Kerike addig is pihizz sokat és "élvezd ki" a füredi szanit, próbálj töltekezni! szorítunk érted! 
  28. 2014-07-15 06:0315239.

Nehezen boldogulok ezekkel a figurákkal.. -de végül csak sikerül..

Tegnap értesítést kaptam a szívbillentyű mütétről..30-án bevonulok a korházba-és 31-én műtét!! azt mondták kb egy hét után küldenek BFüredre utókezelésre,

Tünci--itt a válasz a kérdésedre--a mütét miatt kerülök később utokezelésre-,

Kivánok a nyaralóknak-nagyon jó időt-örömteli -boldog kikapcsolódást a pihenéshez..majd fotokon megnézem merre jártatok..!!!

Hia--szeretetteljes várakozást a BABA-ÉRKEZÉSÉHEZ..!!!

szép napot --cup-cup--

2014-07-15  05:45
    kerimama11 (15238)
    előzmény:
  29. 2014-07-14 08:0915237.
    Jaa a kávé meg lemaradt:

Ts ezt meg neked, hogy ide találj és mesélj! 
  30. 2014-07-14 08:0815236.
    Sziasztok!

Tünci van szemüvegem, és hordom is itt bent az irodában. A hétvégén nem rángatózott annyit szerencsére, se telefon, se tv (najó a vb-t azt megnéztem) se gép. Kerültem a monitorokat egész hétvégén és inkább a szabadban voltunk vasárnap. Szombaton meg egész nap az elmaradt házimunkákat végeztem, amire hétközben nem jut időm. Meg is lett az eredménye, mert vasárnap alig bírtam lábra állni, de sajnos nem tudok mit tenni, takarítani mosni főzni kell akkor is, ha fejre állok... Ez válasz is Csillus a kérdésedre, tegnap sajna flector tapasszal és a bazi erős fájdalomcsillapítómmal vészeltem csak át a napot, ma viszont már sokkal jobb a helyzet, tegnap már csak elültem a popómon egész nap, este kis kaja gyártás meg teregetés volt, de ennyi, nem nyomultam egész nap, így ma már bírok létezni. Na azért bekentem a derekam flector krémmel, mielőtt dolgozni jöttem és gyógyszer is van nálam mindig.

Este megyünk úszni, jót fog tenni egy kis éteri lebegés a vízben 

Vihar előtti csend van most az irodában Ha minden igaz a héten, vagy jövőhéten nyitják az új pályázatokat, azok előkészítő munkálatai folynak, aztán beindul a hajtás-pajtás.

Szerdán megint fogdoki, szóval unatkozni a héten sem fogunk esténként sem.
    Hétvégén pedig irány a Balcsiiii  Jó lesz egy kicsit a barátokkal lenni és elnyújtózni a parton/vízben. Már nagyon várom, idén ez lesz a "nyaralás" 

Mindenkinek szééééép hetet! 
  31. 2014-07-12 23:1615234.
    Sziasztok!

Kerimama, de jo hir a csaladbovules!!! Jo egeszseget kivanok!

Szandi, jo nyaralas-elokeszitest! Nekunk meg 2het a szabiig, mar szamolok vissza.

Tunci, angolul dolgozom... olasz a fonokom ( 2 hete, elotte magyar volt). Nalunk az angol alap, en mellete nemetet, Zoli olaszt beszel. Epp ma mondtam a csajoknak, hogy erettsegiig 3 nyelvvizsga a cel. Angol mellet Lilla nemetet es olaszt, Zso franciat es olaszt vagy spanyolt akar tanulni.

Ts, nyaralni nem mentek? Mindig csak a munka?

Hia, baba jol van? Csuklik? Mocorog?

Kata, hetvegi pihi? Derekad?

Nalunk a nagyok ma jottek meg cserkesztaborbol, most 1hetet itthon toltenek. 

Puszi, legyetek jok!
  32. 2014-07-12 14:1515233.
    Nos, a Máté az Anyósommal lesz majd augusztusban, mivel Ő tanár, ezért ilyenkor neki nyáriszünet van. Anyukám még javában dolgozik, 45 éves
    De nem aggódom, a Máté nagyon barátságos gyerek, imádja a mamákat és egyáltalán nem fél akkor sem ha én nem vagyok vele

Érettségim????? Lemaradtam valamiről? Mire gondolsz?

Nos, mikor én voltam kismama simán belementem a vízbe, itthon is és a Balatonon is, az élményfürdőket meg akkor sem szerettem, most sem megyek. Majd visszatérünk rá ha egyszer újra kismama leszek
    Vagy ez HIÁNAK szólt volna?

2014-07-12  10:51
    Tuncii (15231)
    előzmény:
  33. 2014-07-12 11:0115232.
    Igen megbeszéltünk mindent a párral.Természetesen sarokaház mellett.

Visszatérve a témára,egyszerűen nem jött be nekik a Camino,nem érzeték jól magukat,ezért abba hagyták,kiszálltak.Nekem ez fura,de ők tudják.Viszont ami meglep,azt mesélték,hogy szinte már mindneki az okos telefonokat nyomkodja,folyton a wifi-t keresik. Hát ők tudják.Én is ezért vettem másik telefont,de nem áll szándékomba folyton netezni,azt itthon is megtehetem.Viszotn nagy haszna,hogy a fiamnak sűrün tudok inygen üzenni,ő meg feltudja hívni az Anyukámat és mondani neki,mi van velünk.
    Kaptunk sok hasznos tanácsot is.

Apim most dolgozik.Délután viszont megyünk fel Pestre a fiammal és barátnőjével közös csavargásra.Shoppingolunk. Megvesszük Apuska hátizsákját is,és még ami kell az útra és benézünk még boltokba persze.

Kerike rendben vagy?

2014-07-12  10:51
    Tuncii (15231)
    előzmény:
  34. 2014-07-12 10:5115231.
    Sziasztok,szép hétvégét mindenkinek.

Igen nehezen értem ide,alig van idő magamra,már téynleg jó lesz kiszabadulni a minden napi taposómalomból.Nagyon sokat kell vissza olvasnom,kezdem is .

Maszat
    .......Örülök,hogy nem csak az elején voltak veled jófejek.Ez igy jó.Az ilyen pedagógus,akikről irtál,hogy javít dolgozatokat?
    Lakás kész van már?
    Flector tapsz nem használ a derekadra?Tessék beszerezni  egy szemüvegedt ami a monitor elleni károsodástól véd.Ez nálunk a cégnél támogatással jr azoknak akik evvel dolgoznak.Kérdezz rá nálatok mi van evvel.

TS.....a Franciából hazatért barátnőd van nálatok? Hogy viseli a szteroidot,nem dagad tőle?Nem megy el egy iriszdiagnosztikára,talán ott látnák,hol a baj?Egy próbát megérne.Az apim Imre (nem az anyja)

Csilla........te beszélsz angolul? Tudsz beszélgetni a vendégekkel,ha visz haza egyet,kettőt a férjed?
    Felháborító ez a fogszabályzos dolgo is.Egy vagyon,de legyen a gyerekek foga rendben.Ez okés is,csak mi van avval,aki nem tudja Pestre hordani (nálunk igy van) és nincs is rá pénze?
    Szerencse hogy otthon is tudsz dolgozni,megengedik.Jobbulást a kicsinek.

Tyuuuuuuuuuu, a betyárját ez aztán a kamra,nagyon guszta,ügyes vagy.

Szandi.........kifutottam a 8 napból,de azért Boldog Szülinapot Anyósodnak
    Közben megvolt az érettségid is,remélem feljebb lesz róla infó is.
    Máté kivel lesz itthon amig üdültök? Melyik mama a befutó?
    Amikor én voltam kismama,nekem azt mondta a doki,hogy ha belemegyek vízbe,mindneképp tegyke fel egy mini tampont.Talán nem véletlenül.
    Az én kollégám is ideiglnessel jött Franxiába(repülővel) és senki nem szólt egy szót sem neki érte.

HIA
    ............nem irtál a bébikéről,és hogy hogy is visleed a meleget?Én még nem voltam Gunarason,nem tudom milyen lehet.
    Mások is meséltek már  amelegvizes bacikról.Akik visszajárnak,sokan tamponnal és krémekkel felszerelkezve mennek.Azért ezek brutálisak,de hát a melegvíz már csak ilyen.Szegény Anyukád jól megszenvedett a pihenés után.

Kerike
    ........nekem is feltölt,hogy nem vagy,jól vagy remélem nincs baj.
    Közben elérztem oda hogy de igen baj volt. A betyárját,hát ezt hogy csináltad?Ijesztő amit irtál,és nagyon remélem,hogy már nincs baj! Hogy kerültél be a kórházba,mentő vitt?Hátsófali még undokabb,mint a másik infarktus.Nagyon féltelek.Most aztán se cipekdés,se megterhelés ám,okés?Kérlek vedd komolyan!Kávézhatsz?
    Elküldenek hasi ultrahangra és nem csinálják meg? Hogy lehetséges ilyen?felháboírtó!
    Mikorra számíthatsz a műtétre,és miért nem kerültél azonnal Füredre az infarktus után?Anyukámmal ez volt.Pár hétre rá már Füreden a szívszanatóriumban erősitették fel,és nagyon jót tett neki.Te miért nem mész,nem szóltak maguktól,mert ez ugy tudom jár!VAn spray a nyelv alá,ha rosszul lennél?
     Gratulálok a dédunokához a tesódnak.

2014-06-23  18:05
    Tuncii (15180)
    előzmény:
  35. 2014-07-11 09:2615229.
    Sziasztok Lányok!

Mindenkinek sok puszit küldök, egy pillanatra ugrottam be , megyünk vásárolni

Anyósoméknak meg volt a Gunaras-ban való "nyaralásuk". El voltak ájulva, All Inclusive voltak és 2 napig tartott az élménybeszámoló, hogy ott milyen rendesek, mennyit ettek / ittak, áztattak, és hogy milyen gyönyörű minden. Szóval jól sikerült, és örültem, hogy jó helyet találtam nekik!

Jövőhéten szombaton indulunk Horvátországba, már nagyon izgulok. Most leginkább azért, hogy az Okmányiroda időben küldje a Máté személyigazolványát. Mert bár van neki ideiglenes, de annyi félét hallottam.... van aki azt mondja lehet vele utazni, van aki azt mondja nem....
    Már listát is írtam a pakolni való cuccokról, mert belátom amíg ketten voltunk sokkal egyszerűbb volt elindulni nyaralni, vagy akárhová Viszont nem voltunk ilyen boldogok
    Szóval már csak a jövő hetet kell kibírni és megkezdjük!

Kerike, neked gratulálok a család bővüléséhez, remélem már jobban vagy?! Te , hogy viseled ezeket a frontokat?

Tünci, kiderült aztán, hogy a fiatal párnak miért nem sikerült a Camino?

Mindenkinek szép hétvégét!!!!!!

tsfmvk (1)
    előzmény:
  36. 2014-07-10 17:2115227.
    Ts, akkor nagy az öröm? én is pont láttam azt a meccset, pedig nem is szeretem a focit.
    Kerike, gratulálok a családbővüléshez, és jó hallani hogy mindennap kicsivel jobban vagy!
    Buty, detto ugyanezt örököltem a fogaimmal, csak nekem mumus a fogdoki.
    Csillus, nagyon szép a kiskamrád, de ügyes vagy!
    Nekem még másfél hónap van a finishig, már izgulok...
    Mindenkit csókoltatok 

2014-07-09  19:17
    tsfmvk (15222)
    előzmény:
  37. 2014-07-10 17:1315226.
    Sziasztok.

Huuu,de levagyok maradva rólatok. Remélem jól vagytok. Én nemsokára megyek cukrászdába,mert találkozunk egy fiatal párral,akik most tértek haza a Caminoról.Egyébként  a fiam barátja a srác .Már egyszer végigment (tavaly) és most újra nekivágtak a barátnőjével.Most nem sikerült végigi menniük,még nem tudom az okát. Remélem lesz sarokház,mert imádom...Jó ötlet volt ott találkozni,vagy nem???
    Este jövök,ha nem lopnak el a réztökű baglyok.
  38. 2014-07-10 07:5815225.
    Sziasztoook!

Kerike gratulálok! Jó egészséget az egész családnak ééés kellemes babavárást az anyucinak! Töök jó a bátyuskádnak, hogy dédnagyapó lesz 

Hmm ez a habos kávé igazán jól néz ki, viszem is! 

Helyzetjelentés: Sok a meló, elkezdett tikkelni a szemem a sok monitorra gúvadás hatására, úgyhogy masszírozom, meg pihentetem délután sokat, a laptopomat már hetek óta haza sem szoktam vinni a munkából csak hétvégére, mert egész napos itt ücsörgés után már úgysem vágyom gép elé, meg nincs is rá időm, főzés meg háztartás mellett, vmikor aludni is kell! 
    Tegnap voltunk fogászaton is, jövőhéten is kell mennem meg majd még egy alkalommal, mert van 2 lyukas fogam sajnos és egy ?-es is... Nincs szerencsém a genetikával, szabályos a fogsorom, cserébe olyan rossz a minőségük, hogy lassan nincs olyan, ami ne lenne tömve basszus...

Szóval nálunk ezek mennek a bárányfelhőkön kívül.

Ma el akartam menni úszni, de elfelejtettem, hogy az uram megy Balfra járólapot vágni, úgyhogy program holnapra halasztva elvileg, ha nem szól senki közbe 

Legyen szép napotok!!! 
  39. 2014-07-10 06:5115224.

Jó reggelt

.a frontos-zivataros idő kicsit megzavart engem is,de kell az eső!! vasalás van tervezve -és a tegnapi paradicsomos káposztához sütök ki fasirtot.. remélem ma már többet tudok levegőzni,szép lassan erősödöm--és egyre többet birok sétálgatni. Lányok örömmel osztom meg veletek---bővül a család! a bátyuskámnak dédunokéja születik!! a család nagy örömére!

legyen szép napsütéses napotok cup-cup.

40. 2014-07-10 04:0515223.
    Sziasztok.Nemsokŕra ideérek,igyekszem.hiŕnyoztok(és ez komoly.puszi
    tsfmvk (1)
    előzmény:
  41. 2014-07-09 19:1715222.
    Oké, igyunk 
    Rámfér, ez a sok jövő-menő front olyan fejfájást csinál, hogy ihaj, közben dolgozni is kell.
    Meg drukkolni a németeknek! 
    2014-07-09  07:43
    gaboracs (15221)
    előzmény:
  42. 2014-07-08 20:4815220.
    Sziasztok, csak jelentkezem, és már megyek is.

A mai napot szívesen kitörölném. Annyi minden volt, hogy ki sem fép a papírra...

Holnap jövök,
    Puszi