Keresés a fórumban

Fogyi Club reloaded (
23
 embernek tetszett)
Több Életmód topik »
»
Sziasztok!
Elsősorban szeretnék elnézést kérni, akinek bele irkáltam a fórumába, de vészhelyzet volt.
Mi egy olyan csapat vagyunk, akit egy másik lapról száműztek...
Nem azért, mert rosszul viselkedtünk, hanem a lapot lehetetlenítették el.
Ez egy diétás kör, fogyózunk több.kevesebb sikerrel.
Mindenkit várunk, aki csatlakozni akar, és remélem a régi csapat is idetalál.
  1. 2015-02-27 19:3315833.

Hetvegen ideerek. Az elmult hetek gigazsufoltak voltak.

Ma temettek Z nagymamajat (ropke 5,5 orat utaztunk), holnap hajnalban pedig Z repul USA-ba tobb, mint 2 hetre.

puszi

2. 2015-02-25 18:5215832.

Sziasztok! :-)

Off, amit írok, de fontos: Szükségem lenne a segítségetekre a szakdolgozatomhoz tartozó kérdőív kitöltésével. Tudom, hogy van olyan téma, ami direkt a szakdoliknak szól és hónapokkal ezelőtt oda is kitettem már a felhívásomat, viszont még nem gyűlt össze elegendő kitöltő. Ez a kutatás egy nagyon fontos és érdekes témát érint, melyről a leírásban olvashattok, emellett nagyon nagy szívességet tennétek nekem, amit előre is hálásan köszönök! :-)

A kérdőív ide kattintva érhető el.

Zsófi

3. 2015-02-25 07:2315831.

Már úton vagyok, nyugi! 

2009-11-03  06:45
    tsfmvk (1)
    előzmény:
  4. 2015-02-24 08:2015830.

Sziasztok!

Tünci megeszem a kis szendvicsemet, aztán viszek egy fini gőzölgő friss kávét, köszönöm! 

Melóban diliház, vészesen közeleg a beadási határidő és még nincs meg az összes fix pályázó. Szeretjük a kihívásokat  meg kell dolgozni azért a 200 millióért nincs mese. Kár, hogy végül nem az én tárcámban landol, lenne helye 

Legyen szép napotok és a hiányzók pedig jöjjenek aláírni a jelenlétit!

Hia jó, hogy sikerült újra belépned! Már hiányoltunk!

5. 2015-02-24 07:5915829.

Jó reggelt.

HIA.....

Örülök,hogy újra itt vagy. Mesélj mi tud már  a kicsikéd?

Nagyon sajnálom az ismerősödet.Fiatalabb volt nála,így még rosszabb a hírt hallani,megdöbbentő.RÉSZVÉTEM

---------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------ -----

Ma megfordult a mérlegem állása 69.7-t mutatott,talán gyógyulok

Remélem ma már előkerül mindenki,bár Erika biztos tegnap is dolgozott.

Munkaidőben igazán ideérhetnél kisanyám .

Sajnos ma már kell mennem dolgozni,pedig megtudnám szokni,hogy itthon lehessek mindig.

De jó volt azoknak akik régen háztartásbeliek voltam.Kár ,hogy ma már nem engedheti meg magának az ember.

Késöbb talán még betudok nézni,most fől a kávé,így küldök nektek is frisset.

2015-02-23  17:32
    Hialin (15828)
    előzmény:
  6. 2015-02-23 17:3215828.

Sziasztok!

Jó már a gépem, (átmenetileg) de valamiért nem tudtam írni megjelenik az ablak, de egyszerűen nem tudtam bele írni. Most meg tudok, nem értem. A telefonomon ugyan ez van, minden bejön, az ablak is, de nem tudok vele mit kezdeni. Kerike jut mindig eszembe, szegény annyiszor nem tudott bejelentkezni.

Sajnos az ismerősöm, aki év eleje óta az intenzíven volt, ma feladta a harcot. 46 éves volt...

2015-02-23  16:41
    Tuncii (15827)
    előzmény:
  7. 2015-02-23 16:4115827.

Maszat,sajnálom,hogy nálatok kimaradt a talár,pedig tök jó

2015-02-23  16:37
    Tuncii (15826)
    előzmény:
  8. 2015-02-23 16:3715826.

Sziasztok!

Túl vagyunk az idei első túránkon. 16km volt,de nehezen bírtam. Legközelebb jobb lesz. Ma szabizom,és ez jó döntés volt tőlem .

Reggel a súlyom 68.9kg volt. Örülök,de nem nem felhőtlen az örömöm. Úgy gondoltam amikor elérem  68kg-t meg is gyógyulok,és nem hízok vissza. Jó terv,nem?

Alig volt olvasnivalóm,mi újság csajok?

Hia,még mindig nem jó a géped?

Maszat igy már értem a fiúk nyitását.

TS,Erika?????

2015-02-21  18:01
    Butterflymanic (15825)
    előzmény:
  9. 2015-02-21 18:0115825.

Helloú!

Tünci, taláros képem majd akkor lesz csak, amikor doktorrá avatnak  Nekünk nem volt talárunk, leszavazták anno, pedig én csipáztam volna.

Na majd phd után! 

Úgy nyitom ki kérlek szépen, hogy megnyomom az ajtót/fiókot és a vasalat pedig szépen kinyomja nekem.  Nagyon hasznos mikor tiszta kaja, kulimájsz az ember keze főzés közben és térddel vagy popsival csak megnyomom és már nyílik is a kuka ajtaja, fiók stbstb. 

2015-02-21  12:14
    Tuncii (15824)
    előzmény:
  10. 2015-02-21 12:1415824.

Sziasztok!

Csilla..........teljesen tanácstalan vagyok,egyenlőre gőzöm nincs mit csináljak,hogy meggyógyuljak.

Miért nem akarsz enni 40 napig húst?Én nem várom a húsvétot. Nagyon utáltam világ életemben,de most már mindenkit leszoktattam a locsolásról,igy már csak a szabadnapot látom benne...na igy okés!

Maszat........ha fogantyúmentes  a szekrény,akkor hogy nyitod ki?Valami csak van rajta.

Taláros képet is szeretnék rólad látni.

Etika....már párszor leirtam,hogy nem hagytam abba a gombát.Vajon miért felejted el .Decemberben levittem 1 db-ra,de visszatértem januártól a napi 2-re.

Nem te vagy a rangidős,hanem Katimama,utána jössz te és én.

Holnap vizsla túrázunk Csévharaszton.Remélem birni fogom a 16km-t.Sajnos a pajzs.miatt elég hamar elfáradok,és gyengülök.A lépcsőzés is megremegtet. De újra felerősödöm igérem!

Ma babgulyást főzök,és lángost.

Jó pihenést mindenkinek

2015-02-18  16:00
    Tuncii (15816)
    előzmény:
  11. 2015-02-20 14:0315823.

Csillus, hogy bírod melót, gyerekek jól vannak? De jó, hogy mi már kinőttünk a farsangolásból, mennyi gonddal járt, de végül is amikor látja az ember a gyerekeket mulatni, örülni, hogy beöltözhetnek, elszáll minden bosszusága. :) A régi szép idők..............

Ts, többiek, hol lófláltok?

Jaj, lányok rá kellett döbbennem, ahogy épp Kerike jutott az eszembe, hogy utána én vagyok itt a rangidős. Hmmm, sokat eszembe jut.

Szép, pihentető hétvégét Lányok, vigyázzatok magatokra és kis családotokra! Puszi

12. 2015-02-20 13:5715822.

Sziasztok!

Látom jól vagytok!

Kata, gratulálok a diplomádhoz, ügyes kislány vagy! :)

Tünci, ne hanyagold el a pajzsmirigyedet, és ha megint szednéd a gombát(?), én mióta szedem a ganoderma gombát, azóta már csökkentettem a gyógyszeremet, mert már sok volt a kettő. Vigyázz magadra!!!

Én kicsit meg vagyok fázva, vissza fertőztek a kollégák, nagyon rondán köhögök, de egyébként jól vagyok. A diétám, hát......most megint pang, rohadt lusta vagyok, és éhes. :)

Az üzletem lassan halad, és remélem biztosan. :) Muszáj neki haladni, kell a lóvé a srácoknak.

13. 2015-02-20 08:3115821.

Jó reggelit!

Merre jártok báránykák?

Hoztam még pár képet, hátha ez ide csalogat titeket 

Diplomaosztó - NYME-KTK

14. 2015-02-19 18:0215820.

Na ahogy nézem itt is homály az egyik... Nem tett jót neki a kicsinyítés sem... Na de a többit képzeljétek hozzá oks? 

2015-02-19  18:00
    Butterflymanic (15819)
    előzmény:
  15. 2015-02-19 18:0015819.

Íme az ígért képek. A többin nagy tömegek és homályos emberek vannak. Hiába ez van ha az ember a pasijára bízza a fényképezést 

16. 2015-02-19 07:5115818.

Sziasztok lányok!

Remélem, hogy vége a pech-sorozatnak, nem hiányzik. Bár ma reggel úgy belerúgtam a kád szélébe, hogy alig bírtam felvenni a cipőm, de már nem fáj  Néha (mindig...) nagyon béna tudok lenni, reggelente pedig különösen igaz rám, hogy olyan vagyok, mint a padlószőnyeg. = faltól falig közlekedem.

Ezért fogantyúmentes az összes szekrény, mert én vagyok az aki folyton bevágja a könyökét, felakad a kilincsbe és sorolhatnám. 

A diplomaosztó és a családos hétvége jól sikerült, próbáltam sokat töltődni a nyüzsiből - ami azért le is fárasztott egy kicsit - mert a héten megjelent két pályázat is, úgyhogy mostantól márciusig hajtás-pajtás, aztán meg folyt.köv.

Képeket rakok fel este, igyekszem nem elfelejteni, csak eddig itt volt bent a cégnél a gépem, akkor azért maradt el, tegnap meg hazavittem, mert végre kaptam céges gépet, úgyhogy most meg azért nem tudok küldeni. De este igyekszem, fel is írom, hogy ne felejtsem el, mert akinek nincs esze, legyen notesze.

Anyu megint nem tud belépni a fórumra, nincs ötletem, hogy miért... 

17. 2015-02-19 05:3615817.

Tunci, nem jo, amit az eredmenyeidrol irtal. Mutet nelkul van esely, h rendbejojjon?

Hia, gondolok Ratok, varom a gep gyogyulasat. 

Erika, nagyon eltuntel...

Ts, ilyen hidegben foliaztok?

Kata, remelem mar vege a pechsorozatnak es minden oK.

Katimama, unokak? Nevnapozas volt? (Lilla)

Mi jol vagyunk. 40 nap husmentes elet elkezdodott. Meg csak most volt karacsony es mar megint a husvetot varjuk. 

Puszi

18. 2015-02-18 16:0015816.

Helló-helló.

Nem sok olvasni valót adtatok!

A vérvétel eredményem szar lett,olyan értéke van,mint elöszőr.Az unokatesom mentős,beszél egy jó sebésszel mit mond erről.A tesóm azt mondja mütessem meg és le van a gond. Hŕt most tanŕcstalan vagyok.

2015-02-18  04:02
    Tuncii (15815)
    előzmény:
  19. 2015-02-18 04:0215815.

Sziasztok!

Délutŕn többetirok,most üzenetet adok át.

Hia üzeni,hogy rossz a gépe,telefonról nem tud irni.De olvas minket.  

.Jó reggelt.

Nekem mindjŕrt meló.

2015-02-17  05:35
    gaboracs (15814)
    előzmény:
  20. 2015-02-16 05:4715813.

Sziasztok!

Gyömörgyűrű, mesélj valamit magadról! 

Tünci, a papa sajnos már nem fog meggyógyulni, Alzheimer kórban szenved. De a szombat jót tett neki, a testvéreivel, gyerekeivel lehetett. Hihetetlen, hogy mikre emlékszik. Csúnya, egyben érdekes betegség.  Egy idő után nem marad más, CSAK az érzelmek. 

A kérdésedre: A lányokat a villamosig (most pótlóbusz) viszem reggel, ill. Zsófit el szoktam dobni a suliba, mert útba esik. Délután viszont teljesen önjárók. 

A hétvégénk jó volt. Sajnos Z nagymamája tüdőgyulladással a kórházban van, látogatási tilalom van. Azért Znak sikerült 3 percre bemenni. Szegény 20 kiló, nagyon nincs jól. 89 éves elmúlt, szeretne is menni már, meg nem is. De szerintem ő már felkészült arra, ha itt kell hagyni ezt a világot, nyugodtan fog elaludni. 

Ts, én vettem lottót, de már azt is a kanapén telefonról... 

Erika, jól vagytok?

Kata, Katimama, diplomaosztó élmény-képek? Facebookon nem voltam sokat, de ott sem láttam semmit. Gyertek mesélni!!

Hia, GYERE TE is.

Szandi???????

Új hét, új lendület! És már a Húsvéti iső kezdete, szerdán hamvazószerda.... Aki még nem sütött fánkot, HAJRÁ, van egy kis idő.

Legyetek jók és szépek! 

21. 2015-02-15 12:3315812.

Sziasztok.

Voltam pénteken vérvételen ,hétfőn eredmény.

Erika....nem hagytam abba a gombát,csak napi 1-re tértem át,viszont jött mellé idegeskedés,és úgy látszik az 1 kevés a sok stressz mellé.Azt hittem nem lesz gond a napi 1 szem.Ebből max 2 szabad.

Háziorvos adta a vérvételre a papírt,

Csilla.......rázd le magadról a régi melódat.Ha azt látják mindkettőt tudod csinálni,nem is keresnek majd mást a helyedre.

A srácok tényleg aranyosak voltak,jól esik az ilyen gesztus,az embernek.

Lilla,egyedül jár suliba,vagy kiséred?Szerintem nem jó,ha nem eszel,amikor éhes vagy. Tessék enni,csak ne akármit.

Jobbulást a Papának.

Szia gyomorgyűrű....Üdv a csoportban.Bevallom igen fura leírni a nevedet.Sok sikert történetet olvas az ember a gyűrű beültetéséről,de én láttam tv-ben rosszakat is,rejtett kamerával nézték a műtét elött és után az embereket. Megdöbbentő volt,hogy titokban mennyit "zabáltak". Volt olyan aki a gyűrű után pizzát rendelt.Ez azért elég durva.

Az evés,sajnos egy megszokott berögződött folyamatunk.El sem tudnám képzelni,hogy beültetnék nekem és utána egy ideig csak folyadékot ehetek,és azután is csak alig-alig.

Ha tornázol és ez mellett normálisan étkezel,megtudod csinálni. Ez alól talán akkor van kivétel,ha valaki hormonzavaros. A kövér ember nem tornázhat bárhogy .Én nem tudom mekkora  a túlsúlyod,de a gyűrűs sztoriból sokra gondolok.Én a Duci Norbit ajánlom,az csak lépegetős,és mégis baromi jó. Én 13 kg-tól szabadultam meg,evvel a tornával és a 90 napos diétával.Nem is kellett több,nekem igy volt elég.

Maradj velünk és átsegítünk a nehéz pontokon. Én is kaptam pár "seggberúgást" ha elgyengültem,és meg is érdemeltem. Nem sértődtem meg,mert tudtam itt mindenki segíteni akar. Jó csapat vagyunk és régóta vagyunk együtt.

2015-02-10  08:58
    Tuncii (15806)
    előzmény:
  22. 2015-02-13 08:1215811.

Jó reggelt!

Péntek 13! Nyomás mindenki a lottózóba 

tsfmvk (1)
    előzmény:
  23. 2015-02-12 05:5315810.

Sziasztok! Évek óta súlyproblémával küzdök, gondolom Ti tudtok hasznos tanácsokat adni.A nevem is onnan van, hogy régen gyomorgyürüt szerettem volna felrakatni.De végül is letettem róla. Több kevesebb sikerrel tartom a súlyom, ami nem kevés.Nektek sikerült tartósan lefogyni.?

tsfmvk (1)
    előzmény:
  24. 2015-02-12 05:3815809.

Szep napot!

Tegnap szuloi volt, meg vagyok elegedve, szuk 1 oraba belefert. K is jol elvolt a szomszedasszonnyal. 

Mikor hazaertem ehes voltam, de megalltam es nem ettem. Buszke vagyok magamra. 

Ma delutan ovis farsangra megyunk, allitolag a szuloknek is be kell oltozni. Mivel munkabol megyek, igy egy velencei alarc is megteszi szerintem. Suti pedig a boltbol lesz..... 

Legyen szep a napotok. 

25. 2015-02-11 05:3015808.

Sziasztok!

Elnezest az elmaradasert. Mire ideernek mar orulok, ha nem kell kepernyot bamulni. 

Kata, varom en is a beszamolot a diplomaosztorol. 

Tunci, orulok, hogy a pajzsmirigyed jol van, de tenyleg figyelni kell ra.

Erika, ugyes vagy a dietaval.

Ts, a biztosito legalabb fizetett valamit a betores utan?

Szandi, olyan regen voltal...

Hia, jol vagytok? Mar regen lattam Csani kepet... Igaz, facebookra is keveset jarok.

ami bennunket illet:

az uj pozicio egy felelossegteljes munkakor, en hagyom jova a termeket biztonsagtechnikai szempontbol. Fejlesztesrol beszelunk, tehat egy kicsit villamosmernokke is kell valljak. Az meg nem voltam. Bevallom, az egyetemen a legutalatosabb tantargynak tartottam, de mostanra kibekultem vele.  A regi melom 70% -a is marad nalam, meg nem tudom hogy fogom birni.

Heti pozitiv: vannak nalunk fiatal mernokok, felevenkent uj projekten dolgoznak, most lett vege a rotaciojuknak. 2 ilyen sraccal ultem egyutt. Olyan szep levelet kaptam toluk es csokit persze, amit nem egyedul ettem meg. Meghato volt, hogy megkoszontek, hogy segitettem nekik. Sajnos ez mar nem altalanos. 

Gyerekek: Kati nagyon szereti az ovit. Lehet is miert, tunemeny ovonenik, csacsogo-edes gyerekek, nagyon klassz nevelesi program van. 

A nagyok tanulnak, meg tart a lendulet. Lillanak a villamos vonalat, amivel jar most kezdik felujitani, ez egy kicsit megkavarja a reggeleket, de nem veszes. Most mar talan beall, hogy melyik potlobusszal lehet meg bejutni a suliba.

Egyebkent Z mar utazik, ma sincs, de febr. 27-marc. 13 kozott USA-ba megy. Gyakorlatilag mostantol apr. Kozepeig kiakaszthatjuk a kepet.

hetvegen megyunk haza, aposom 70 eves lesz. Ebedelni megyunk, az talan meg akkor es ott elvezetes lesz szamara. Z mamaja(aposom edesanyja) tudogyuszival korhazban, 89 eves volt 2 hete. O a lakast mar nem tudja elhagyni, de az agya penge. Nagyon nehez neki vegignezni, ahogy a gyereke leepul tudatilag. 

En: kaja minosegileg mar jo vagyok, valami ment is le, de az estek meg nem a barataim. Sajnos este, mikor hazaerek mindig bekajalok. Ha nem is szenhidratot, de megiscsak. Ez a kovetkezo, hogy ezt visszaszoritsam.

igyekszem gyakrabban ideerni. Addig is gyertek Ti is!!!!

26. 2015-02-10 10:1615807.

Sziasztok!

Maszat remélem már jól vagy. Az én fiam most kezdi ma a fogorvost, vagyis folytatja, rendbe akarja tetetni a fogait, sajnos elhanyagolta kicsit. Van vagy 10 időpontja. :) vagy :(

Ts, jelentem használt a virtuális pofon, visszazökkentem a régi kerékvágásba, diéta folytatódik és a torna is. Sajnos a 18 kiló minuszból 8 visszakúszott. Hogy a csudába, a fene se érti ezt!? Úgyhogy mire a kabát lekerül a 8 kilónak is le kell megint kerülnie.

Tünci, ne nagyon szórakozz azzal a pajzsmiriggyel, és szerintem aki egyszer beleesik az már sose lesz gyógyult, sose áll vissza eredeti állapotára sajnos,  legalább a gombát szedned kellett volna legalább egy-két szemesével, nem szabad lett volna abbahagyni. Én szedem a gombát, és csökkent a bogyóm, de egy szemet még mindig szedek azért. És a házi orvos nem adhat mindenre labort csak a szakorvos. Úgyhogy nyomás a doki, nem játszi dolog, a szived is tönkre mehet.

27. 2015-02-10 08:5815806.

Sziasztok.

Maszat,már nem kell visszamennem a dokihoz,mert gyógyultnak nyilvánítottak. HA most vissza mennék biztos megkapnám az izotóp kapszulát,amit próbáltam lekerülni.Bizom benne,hogy újra segíteni fog a gomba. Viszont a háziorvosomtól szeretnék kérni vérvételre beutalót,mert én is kiváncsi lennék az értékeimre.

A diploma osztásról,ugye láthatunk majd fényképet?

Többiek?

2015-02-09  08:34
    Tuncii (15803)
    előzmény:
  28. 2015-02-09 11:0215805.

Ők jönnek ide csütörtökön, mert pénteken lesz a diplomaosztóm 

2015-02-09  08:34
    Tuncii (15803)
    előzmény:
  29. 2015-02-09 11:0015804.

Uuupsz félúton véletlenül elküldtem 

Szombaton disznóvágás volt, jól elfáradtunk. Tegnap pedig nagyipari mosodát nyitottam otthon. Most szinté még a csillárra is teregetve van  Elfoglalt "üzletasszony" sors 

Tünci és mikor mész dokihoz ellenőrzésre a pajzsmirigyeddel?

Szandi istenke éltessen sokáig!   Merre jársz? 

Csillus titeket nem ért még el a betegséghullám? Nálunk a fél iroda göthös, meg a kórházban is látogatási tilalom van. Tolom a C-vitamint ezerrel, ki akarok maradni a buliból.

(Na ezt meg csak most tudom elküldeni mert szégyen gyalázat, de dolgozni kell )

30. 2015-02-09 08:3415803.

Jó reggelt kislányok!

Maszat vettem a kávéból,és köszönöm.

Délutános vagyok a héten,és már nagyon utálok dolgozni menni. Szóval jó nagy lelkesedéssel vágok neki a hétnek.

Mentek haza hétvégén? Puszilom Anyudékat.

Jó ritkán van itt ő is.

Kitartás mindenkinek

2015-02-09  08:14
    Butterflymanic (15802)
    előzmény:
  31. 2015-02-09 08:1415802.

Ma még egy fogászat, remélem a végleges tömésemet kapom meg és elfelejtjük a bal alsó hetest egy jó időre! 

A hét jó zsúfoltnak ígérkezik, a hétvége meg még inkább. Próbálok lelkileg felkészülni a családomra 

32. 2015-02-08 17:4615801.

Sziasztok!

Bocsi,hogy egy ideje nem jöttem.

TS..........pont azért megyek agykontrollra hogy rájöjjek hogy van

Igen valóban jól emlékszel,sokáig vágytam egy vizslára és meglett. Szeretem is a kis rohadékot

Jók a scitec cuccok,de kell mellé mozognod is.Fehérje diétával óvatosan,mert káros is lehet a sok fehérje.

ERA,....  nyugi,nem egyedül öregszel,én is voltam kisdobos és úttörő is.

Az én pajzsmirigyem nem tudom,hogy jó-e,de sokat remegek és erősen ver a szívem. Remélem újra segít majd a gomba,ami segített ezelött is.

Mi jól vagyunk,a  súlyom megy lejjebb,bár nem igazán teszek érte. Ma 69.8 voltam.Bár ha gond lenne,akkor gyorsabban fogynék.

Fiad foga rendben van?

Maszat.... Jó hosszú volt  a gyökérkezelésed. Ebből pár perc is elég.

Nem lesz gond a diplomaosztásodon.Ne is gondolj rosszra,mert bevonzod.

2015-01-27  10:57
    Tuncii (15779)
    előzmény:
  33. 2015-02-06 12:4415800.

Na jól van, kaptok kávét, hátha az illatra jöttök....

34. 2015-02-05 10:5615799.

Szandi, Isten éltessen sokáig! 

A többieknek puszi.

35. 2015-02-04 14:5015797.

Jelentem, bevettem! Még reggel! 

Most pedig délutáni kávézás következik, a szenyó kollégáim megkávéztak nélkülem, én meg jól felforraltam az enyémet, most várom, hogy hűljön.

Szép az élet salala!

2015-02-04  06:05
    tsfmvk (15796)
    előzmény:
  36. 2015-02-04 06:0515796.

Jó reggelt!

Bojkott van?  Vagy mindenki részt vesz az ásd el magad mozgalomban, mert nem diétázik? 

Jelentem én tegnap is mozgolódtam, van olyan izomláz a hasamban, hogy ihaj. 

Buty, vedd be a C vitamint! Csaxólok! 

2015-02-03  08:35
    Butterflymanic (15795)
    előzmény:
  37. 2015-02-03 08:3515795.

Jó reggelit!

Igazából gondoltam rá én is, hogy talán kevesebb szenvedéssel megúsztam volna, ha mégis inkább kihúzzák, de amíg lehet én konzerváló fogászat párti vagyok. Szeretem, hogy megvan mind a 32 fogam, és ha nem muszáj, és nem veri ki senki, akkor nem is szeretnék megválni tőlük, amíg csak lehetséges! JJJJ

Én is testépítős C-vitamint szedek. 1000 mg-os és olcsóbb, mint amiket a tv-ben reklámoznak ilyen-olyan lassú felszívódású cuccként. 60, 90 meg 100 darabos is van, azt hiszem, most nem is tudom legutóbb melyiket vettem, de meg vagyok vele elégedve – még ha néha el is felejtem bevenni J

2015-02-02  19:55
    tsfmvk (15794)
    előzmény:
  38. 2015-02-02 19:5515794.

Szervusztok!!!

Jövök egy kicsit hosszabban, ha már idáig hanyagoltam, az írást, meg a diéta&mozgás kombót is 

Buty, amiket írsz, az olyan, mint egy horror  Kedves párom szopik mindig a fogorvosnál, mert neki X-ben vannak a gyökerei, tehát húzáskor mindig többször kell röntgenezni, hogy nem maradt benne egy darabka...

Tüncii, olvastam Vándor szülinapját   (emlékszel, amikor még csak mondogattad, hogy 1x majd lesz egy vizslád ? )

Erika, kapsz egy virtuális pofonyt, térj vissza a helyes (diétás) útra, mert irgum-burgum 

Csillus, azért gyere beszámolni!

Hialin, 

http://www.scitec.hu/termekek/scitec_nutrition/testsuly-kontroll_formulak/turbo_ripper

most ezt szedem, ma kezdtem, ilyen testet akarok, de a fej az nem köll . Én már nem hiszek az ingyom-bingyom fogyis cuccokban, csak a testépítősben (hallod Tüncii?).

Viszont, hogy milyen kajálást fogok csinálni azt még nem tudom. Fehérje diétát, vagy csak egyek kevesebbet? A franc se tuggya.

Viszont ma már volt torna a dzsátubéról, nyomtam 1 órát 

39. 2015-02-02 09:3715793.

Hellóbelló!

Egy kávét vittem köszi TS! ;)

Pech sorozat továbbra is tart jelentem, ma újra jelenésem lesz a fogorvosnál, délre megyek. Szombaton jól megkínzott a másik doki a magánrendelőjében, sírtam, mint egy kisbaba L Egyszerűen nem bírtam visszatartani, potyogtak a könnyeim, ahogy érzéstelenítés nélkül nekiállt a gyökereimet piszkálni. Mint kiderült, valószínűleg nincsen harmadik csatorna a fogamban, vagy ha volt is, akkor már beszűkült teljesen és nem lenne értelme tovább furkálni, mert végül elveszíteném a fogam… Cserébe viszont a gyökerek úgy fejlődtek, hogy nem különálló ágakként, hanem egymás felé hajlanak, ami miatt a már két kezelt csatornáról kiderült, hogy sokkal mélyebb, mint amennyire azt sejteni lehetett. A végén mondta a doki, hogy látja, hogy sikerült megríkatni, de ez nem személyes, hanem diagnosztikai jelleggel történt. Az a baj, ha kapok érzéstelenítést nem derül ki, hogy még élő ideg van a fogban és ezért fájt még a gyökérkezelés után is.

Huhh hát senkinek nem kívánom azt a fél órát, amit bent töltöttem, azt hiszem a váróban is a frászt hoztam a „kedves” osztrák vendégseregre, mert senki nem vágyik rá egy fogorvosi rendelőben várakozás közben, hogy valaki bőgve jöjjön ki a dokitól :D

Szerencsére azért már jelentősen csökkent a fájdalom azóta, csak szombaton kellett kétszer bevennem gyógyszert, tegnap meg ma már nem…

Remélem, ma már nem kínoznak meg nagyon, mert azért baromi érzékeny a sok ásástól véséstől szegény fogacskám. Rágni pl abszolút nem tudnék azon az oldalon…

Drukkoljatoooook!

u.i.: Ez viszont tényleg „jó” fogyókúra, mert az evés tempója erősen lecsökkent, ezáltal hamarabb „megunom” :D

40. 2015-02-02 09:0815792.

Sziasztok!

Itt is esik, de nincs nagy hó. Anyu épp most hívott, hogy náluk nagyon nagy. 

Én is nyár párti vagyok.

Rohanok, de a héten igyekszem ideérni.

Puszi

41. 2015-02-02 07:2015791.

Remélem a maci ma benn marad a barlangba a picsáján, mert én már tavaszt akarok 

2015-02-02  07:18
    tsfmvk (15790)
    előzmény:
  42. 2015-02-02 07:1815790.

Jó reggelt, most itt is esik a hó 

tsfmvk (1)
    előzmény:
  43. 2015-02-01 10:5915789.

Sziasztok!

Találtam egy recit, liszt és cukormentes nasi:

http://www.nosalty.hu/recept/bababarat-golyok

tsfmvk (1)
    előzmény:
  44. 2015-01-30 15:0115788.

Lányok szoktatok otthon is kávézni, vagy csak  itt, ha feljöttök. :)  Én mostanában ezt iszom és nagyon finom. Majd olvassatok utána itt: http://ganoderma-gomba.blogspot.hu/ vagy itt http://erikacafe.dxn.hu/

45. 2015-01-30 11:0615787.

Hahó, sziasztok!

Egy teát kérek, fázom, remélem nem kaptam el semmit a srácoktól otthon, a két fiú már túl van rajta, a férjem még most mászik bele,no majd a hétvégén kikúrálom. :)

Teljesen igazad van, és bosszantó a TB címszó alatt beszedett pénz.

A 20 000 forintért jól elcseszte a fogát a hülye majomja. Kétszer volt, próbálta gyökérkezelni, de harmadjára már nem ment a fiam hozzá vissza, mert elég analfabétának tünt, fel is jelenthetném, hisz számlát sem adott, vagy ezért nem jár a számla? De most cigánykodjon az ember, a fene ott egye meg az egész egészségügyet. Nem is bosszantom magam rajta, árt a szépségemnek.

A többiek hol vannak? Várjátok a tavaszt? De ne egy helybe, közbe gyertek be ide.

Tünci, ki is tünik el??? Na kiiiiiii?????

Szép hétvégét lányok, vigyázzatok magatokra, pihenjetek is kicsit. Ja, itt ragyog a nap!

2015-01-29  11:31
    Butterflymanic (15785)
    előzmény:
  46. 2015-01-30 08:2315786.

Helóka-nyalóka!

Na mi a helyzet sehol-senki?

Gyertek vegyetek, még friss és meleg! 

47. 2015-01-29 11:3115785.

Az biztos, hogy totál lehúzás ez az orvos téma olyan szempontból, hogy ugyan levonják TB címszó alatt a hatalmas összegeket a fizetésből, de őszintén ha valami baja van az embernek, kőkeményen fizetni kell a magán praxisért ha normális ellátást akarunk.

Akkor ennyi erővel minek fizetjük a TB-t? Kérdem én...

A 20 000 az nagyon sok és végül is mit csinált ennyiért? Gyökérkezelte?

2015-01-29  11:01
    Erika47 (15784)
    előzmény: