Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Balcsin kiadó házat

lina29
Létrehozva: 2009. május 29. 17:45

Nem tudom, lehet-e ilyet kérni itt...

Balatontól max. pár km-es körzetben v. akár a Balcsinál közvetlen keresek kiadó, pici, két fős házat, saját kerttel, ahol nem lakik ott a tulaj. Min. egy hónapra, most nyárra szeretném kivenni a párommal. Normális áron, tekintettel, hogy hosszútávra szeretném. Nem baj, ha nem csilivili, a lényeg, hogy lehessen bográcsolni a kertben és nagyjából bútorozott, azaz lakható legyen. Az se baj, ha nem közvetlen a partnál van, max. kocsival járunk a parthoz, pár km-es vonzáskörzet szóba jöhet. Írjatok privit, köszönöm!

  1. 2014. július 19. 15:105.

    Kiadó családi ház Balatonnál


    Úgy gondoltam, kiadom 3-5 család is elfér benne, /gyerekek elmentek, építettek maguknak /


    Alsóörsön van, víz-strand-központ gyalog 5-11 percre, egy csendes mellékutcába.


    Előnye, nagy közös helységgel rendelkezik, van benne  a 240 nm lakótérben 6 hálószoba, nappali, társalgó, konyhák, fürdőszobák, 7 terasz, biliárd, só szoba hinták, homokozó wifi sat tv-k mindenütt bútorok stb


    Az ára éjszakánként 70000.-Ft +adó


    Ha valakit érdekel, e-mail címem ---baratsag22@upcmail.hu---


    Nem írom azt, hogy lakatlan, de szilveszterre is kiadó.


    Papp Mihály

  2. Torolt_felhasznalo_389517
    Torolt_felhasznalo_389517
    2009. május 29. 19:534.
    Expresszen rengeteget láttam tegnap, és jó árba voltak. Bár kinek mi a jó ár, ez relatív. :)
    előzmény:
    krissszzz4 (2)
    2009-05-29  18:46
  3. 2009. május 29. 19:133.
    Szia, mi önálló kis házat önálló kis kerttel keresünk. Ez az? Ha igen, jelezd majd kérlek, köszi!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-05-29  18:59
  4. 2009. május 29. 18:462.

    Sziasztok!

     

    Mi csak 1 hétre keresünk kiadó házat augusztus elején. 6 vagy 7fő részére, nem kell luxusnak lennie. Főleg a Balcsi déli partja érdekel itt is inkább Zamárdi-Széplak. Fontos még az elérhető ár és, h lehetőleg HÁZINÉNI ne legyen.

     

    köszi és bocsi, h idepofátlankodtam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top