Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Protexin gynophilus

flirty
Létrehozva: 2009. március 26. 21:21

Szép estét!

 

A fent említett hüvelykapszulával kapcsolatban lenne pár kérdésem azoktól, akik már használták.

Épp ma végeztem a canesten combi-s kezelésemmel és hüvelyflóra helyreállítására vettem a p. gynophilust. A kérdés csak az, hogy elkezdjem-e az 1 hetes kúrát, ha közben megjön a mensim? 

a) kezdjem el, mensi alatt felfüggesztve, majd folytatva

b) csak mensi után kezdjem a kúrát

Másik kérdés: a kúra alatt lehet-e szexuális életet élni?

Sajnos ezeket az infókat nem találtam meg a tájékoztatóban.

Előre is köszi annak, aki segíteni tud!

  1. 2014. augusztus 11. 09:4311.
    Én használtam már és lehet nemi életet élni csak a védekezésben lehet változás mert óvszert smerpicideket és latex pesszáriumot nem lehet használni. Szerintem mensi után kezdd.  
    előzmény:
    flirty (1)
    2009-03-26  21:21
  2. 2009. június 5. 09:3410.

    Szia!

     

    Másik 2 féle tejsavas kúpot már használtam.

     

    Megvárnám a mensi végét, az úgyis kimos onnan mindent.

    A szexet pedig hanyagolnám alatta, hisz azért is használod, hogy helyretedd a dolgokat, ha sérültebb a nyálkahártya, esetleg fertőzést is könnyebben kapsz. 

    Meg ezek a kúpok azért nem szívódnak fel nyomtalanul ... kifolyik esetleg közben vagy a másik félen landol, még akkor is, ha előtte 24 órával tetted fel ...

     

    Amúgy a párodat kezelték? Neked a gombát doki diagnosztizálta?

    Csak azért kérdezem, mert ha gumi nélkül szexeltek és a párod nem kezelik, akkor jót fogtok a gombával ping-pongozni ...

    előzmény:
    flirty (1)
    2009-03-26  21:21
  3. 2009. június 5. 09:259.
    Szia, ugyan nem engem kérdeztél, de hasonló gondokkal küzdök én is. Kipróbáltam egy kúrát a P.G-ből, nekem jót tett. De mivel eléggé elhúzódó problémáról van szó, teljesen nem mertem leállni és a Floragyn-nal folytattam. Mindkettőt most használtam először, és nekem mind a kettő segített. A P.G. nekem komfortosabb érzést biztosított, a Floragyn egy ici-picit iritált. Most ismét a P.G-al akarom folytatni a fenntartó kúrát..
  4. 2009. március 27. 09:388.
    Szia! Én is most akarom elkezdeni pont ebből a célból mint te. Ebben bízom már csak. Közben nekem is megjött így halasztottam és majd ma vagy holnap kezdem.
    előzmény:
    flirty (1)
    2009-03-26  21:21
  5. 2009. március 26. 23:097.

    Szia!

     

    Én ezt még nem használtam, de más tejsavas kúpot már igen és gombával is volt már dolgom, úgyhogy azt mondanám Neked, hogy

     

     -mensi után még 1 Canesten kombi kúra, addig a partneredis kenegesse magát napi 2x, Canesten krémmel, és addig jó lennenem szexelni, de legalábbis GUMIVAL!!!

     

    - és a Canesten után nymasd le a Tejsavas témát és az alatt is jó lenne hanyagolni, de legalábbis gumival!!!

     

    sajna a gomba marha makacs tud lenni, jól hangzanak a 3 nap alatt túl vagy a gombán szlogenek, de nálam speciál, nem sokat ért és sokkal drasztkikusabb gyógyszer kellett

     

     

    előzmény:
    flirty (1)
    2009-03-26  21:21
  6. 2009. március 26. 21:596.

    Köszi! Akkor majd csak mensi után kezdem.

    Úgy látom nem túl ismert a termék, nem sokan írnak...

    előzmény:
    furanita (4)
    2009-03-26  21:49
  7. 2009. március 26. 21:515.
    Lehet kapni recept nélkül. Igaz, hogy nekem rendelésre hozták egy patikába, mert a városban (vidék) sehol sem volt készleten. De így is 2 nap alatt megérkezett. De webáruházakból is tudsz rendelni. 2300,- és 3000,- között mozog az ára.
    előzmény:
    furanita (3)
    2009-03-26  21:47
  8. 2009. március 26. 21:494.
    ja, én megvárnám a mensi végét, volt hogy így jártam hüvelytab. kezeléssel, és persze így nem is hatott, hogy közben jópár napig mestruáltam és szünetet tarottam.
    előzmény:
    flirty (1)
    2009-03-26  21:21
  9. 2009. március 26. 21:473.

    Lehet ezt a kapszulát recept nélkül kapni? Ha igen, hol? A Protexin Balance-ot meg a Restore-t lehet a DM-ben, de ezt még nem láttam. Vagy nem figyeltem.

    előzmény:
    flirty (1)
    2009-03-26  21:21
  10. 2009. március 26. 21:462.
    Senki sem használta még?
    előzmény:
    flirty (1)
    2009-03-26  21:21

Címlap

top