Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Agykontrollal fogzománcra

Mandy.
Létrehozva: 2009. február 24. 01:15

Sziasztok. SOS !!!!!!!

Rettentően el vagyok keseredve a fogaim miatt!!! Érdeklődnék, hogy sikerült e már valakinek fogzománcot visszaépíteni agykontrollal ? Én éveken át  rengeteg gyümölcsöt ettem, melynek következtében az elöl lévő  fogaimról a zománc kb. 20 - 30 % ban lekopott, eltűnt, és hát a látványuk nem egy nagy vizuális élmény. A  fogorvosok szerint már nincs mit tenni, ezt már egy életre elcsesztem, nem kellett volna annyi gyümölcsöt ennem (csak koronát lehetne, dehát azt nem szeretnék !!!!)), s ráadásul már kissé sárgák is, pedig se nem kávézom , se nem dohányzom, és még 30 éves se vagyok, és szeretném ha fehérebbek lennének, de a lekopott zománc miatt már sajnos fehéríteni se lehet (a dokik szerint). . Az agykontrollal már voltak kisebb nagyobb sikereim, 100 % ban hiszek benne, a tapasztalataimnak köszönhetően, de nem tudom, fogzománccal kapcsolatban is hatásos e. Kérem aki már próbálta a fogzománcra vagy fogfehérítésre az agykontrollt, írja meg tapasztalatát ! Előre is köszi minden választ, jó tanácsot!!!!!!!!!!

  1. 2017. augusztus 21. 18:1132.

    Főleg így 8 év után.

    előzmény:
    Angele (31)
    2017-08-21  15:51
  2. 2017. augusztus 21. 15:5131.

    Nekem is sokat segít az agykontroll, bár fogra még nem programoztam ! A sok tahó primitív szkeptikus idióta (koztuk tahony is ) meg elmehet a búsba... Hajrá Mandy, lélekben veled vagyok. A szkeptikusok csak irigyek, mert nekik nem sikerult a programozás ... a tahó szkeptikusoknak  alapból nem sikerul semmi, azért kritizálnak mindent, mert ilyen szerencsétlenek, hogy semmi sem sikerül nekik!  Sztem keressenek más topicot, ne itt rontsák a levegőt !!

  3. 2009. február 25. 23:1030.

    Köszi hogy mellémálltál. Én nem állok le  tohonnyal vitatkozni,  te megirtad helyettem neki a véleményem. Amúgy ismerem ezt a tipusu hozzáállást, szüleim szerint is mindig magamtól meggyógyulok. Ja, milyen érdekes, magától elmúlik a betegség, gyógyszer nélkül ????!!! Én meg a kémiai anyagokban (gyógyszer) nem hiszek, max. a mellékhatásokban... Apámnak pl. ha fáj a feje, mindig szól, hogy programozzak neki egy kis gyógyulást, (agykontrollt végzettek ismerik e kifejezést), mindig jobban lesz tőle, és ennek ellenére nem hisz az agykontrollban !!!!!(pedig saját magán tapasztalja a hatást, mondja is mindig hogy elmúlik). És hát csakazértse akar hinni az agykontrollban...Én pedig már  mosolyogni se nagyon tudok ezen ,inkább  meg se szólalok, úgysincs semmi értelme.....elfogadom, bár nem szivesen, hogy ő csak a materiális dolgokban hisz...ez van... Én örülök, hogy megismertem ezt a  módszert. Nem is az a kérdésem, hogy vajon működik e az agykontroll (ilyen topic már úgyis rengeteg van, oda lehet írni bátran annak, akinek kétségei vannai esetleg az agykontr.  technikákat illetően), számomra ez nem kérdéses, mert 5 éve csak pozitiv tapasztalataim vannak ezzel kapcs., hanem konkrét kérdésem,  hogy valaki programozott e már fogzománcra vagy fog fehérebbé válására, (esetleg más fogproblémára?... bár elsősorban a zománc és a fehérités érdekelne, de persze bármely foggal kapcs. programozás is érdekes lehet) és ha igen, milyen eredményesen? Vagy hallottatok e már ilyen esetekről, pl. tanfolyamon, vagy ismerőseitektől... Előre is köszi, ha ezzel kapcs. írtok...

    tohony, azért még egyszer köszi a 2 cikkedet, érdekes volt!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823764 (25)
    2009-02-25  20:34
  4. 2009. február 25. 22:3529.
    Én semmi gyógyszert nem használtam a gyógyuláshoz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (26)
    2009-02-25  20:58
  5. 2009. február 25. 21:3528.
    Ugyanez a bajom. Nem szabad almát és savas gyümölcsöt ennem, valamint szénsavasat inni (vizet se), citrom, narancs stb. tabu, evés után 20 perc szünet és csak utána fogmosás. Pronamel, vagy Elmex fogkrémmel. Viszont sok olyan rágó, ami visszaállítja a száj PH-ját, de semmi fehérítő fogkrém.
    előzmény:
    Mandy. (1)
    2009-02-24  01:15
  6. Torolt_felhasznalo_823764
    Torolt_felhasznalo_823764
    2009. február 25. 21:2527.
    Így már értem. Én is azt gondolom, hogy mindenből a megfelelő mértékkel. Ha orvoslás kell, akkor az kell, és a felépülést pedig segíti a megfelelő lelki hozzáállás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (26)
    2009-02-25  20:58
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 25. 20:5826.
    Semmi kifogásom a meditáció, imagináció, jóga somatikus suggestiókkal szemben,/ átkeretezés, vizualizációs átlégzés.../helyén kezeljük  egy kiegészítőként.Nekem problémám azzal van amikor azt hisszük hogy az csodaszer és kiválthatja a normális medicinát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823764 (25)
    2009-02-25  20:34
  8. Torolt_felhasznalo_823764
    Torolt_felhasznalo_823764
    2009. február 25. 20:3425.

    Szerintem örülni kéne, hogy elmúlt az allergiája. Ha Mandy agykontrollozott és ő úgy érzi, hogy emiatt elmúlt, akkor az úgy is volt. Te szkeptikus vagy, az is rendben van, nem kötelező hinni semmiben sem.

     

    Viszont nem kellene leszólni és másnak tulajdonítani a gyógyulást, hiszen Te nem voltál ott, hanem ő, és ő tudja, mit csinált.

     

    Én tisztelem mindenki hitét/nem hitét, de nem gondolom, hogy a szkeptikus helyesen cselekszik, amikor megpróbálja bebizonyítani, hogy mondjuk egy agykontrollosnak nincs igaza. Miért? Mandy sem akar rávenni, hogy higgy bármiben is, csak leírta a tapasztalatait.

     

    Egyébként bármi, ami előremutató, pozitív és segítő hatású, az jó. Ez lehet bármi, agykontroll, meditáció, imádkozás, vagy más, mindenki számára különböző dolog.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (24)
    2009-02-25  19:58
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 25. 19:5824.

    univerzumban lévő gyógyitó energia!-re

     

     

    ezzel a szóval ki lehet/ne kergetni a világból.

     

     

     

     Amit Te írsz a parlagfű allergiából való agykontrollos gyógyulással

    ott szkeptikus vagyok ,mert az allergia az ugye /röviden NLC-sen/

    a szervezet túlzott védekezése.Ki állapította meg az allergiát hivatalos vizsgálattal?

     Ha Te abból agykontrollal gyógyultál az vagy nem az volt ,vagy megszűnt vagy csökkent a pollen mértéke, vagy  jól sikerült a somatikus suggestió és ez akkor is bekövetkezett volna ,ha a módszer nem agykontroll.

    előzmény:
    Mandy. (22)
    2009-02-25  19:26
  10. 2009. február 25. 19:3923.

    köszi a cikkeket, érdekesek !!!

    Amúgy mit értesz ezalatt ? :

    „Ennél sokkal prilabb képzéseken vettünk már részt ahol helyén kezelték a dolgokat”

    Esetleg úgy érted, hogy jársz valami öngyógyitó csoportba ill. klubba, netán tanfolyamra??????????????

    Én nyitott vagyok sok minden iránt..., bármi is a neve, bárkik is a tagok, csak működjön !!!!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (21)
    2009-02-25  16:15
  11. 2009. február 25. 19:2622.

    köszi, átnézem a javalott oldalakat.

    Te kérted, hogy irjak róla, hogy működik!!!

    Viszont tévedésben vagy,  egyáltalán nem kábitják a „sok szerencsétlent”, én sem vagyok szerencsétlen, sőt nagyon is szerencsés vagyok, hogy megtanulhattam e módszert, mert pl. én már sok betegségből gyógyitottam ki magam agykontrollal, (csak fogra még nem próbáltam),pl. hogy csak egyet emlitsek, volt a parlagfű allergiám, a legsúlyosabb stádiumban voltam 5 éven át, évente 2 hónapot végigszenvedtem, őrültmód (napi 50 papirzsebkendő, napi 24 órában viszketett a szemem és a torkom), és 2 hét  agykontroll után mintha elfújták volna a betegséget!!!!(napi 0 zsebkendő, és semmi torok ill. szemviszketés) , úgyhogy légyci ne nézd le mások módszereit.  Én is tiszteletben tartom az általad javasolt oldalakat,  el is olvasom mindjárt, bár sztem ha az  embernek sikerül magát meggyógyitania, annak ugyanaz a gyógyitó forrása!!!! sztem a bennünk ill. az univerzumban lévő gyógyitó energia!!!!!! csak mindenki máshogy nevezi, és másképp közeliti meg a dolgot. Lényeg hogy működjön!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (21)
    2009-02-25  16:15
  12. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 25. 16:1521.

    Ahogy magamat ismerem biztos vagyok benne, hogy az a link amit ta ajálgatsz ki fog maradni az életemből . Ennél sokkal prilabb képzéseken vettünk már részt ahol helyén kezelték a dolgokat és nem vakították a sok szerencsétlent. De ha jót akarsz olvasni ide gyere!

     

    Fórum / Agykontroll

     

     

    http://www.szkeptikustarsasag.hu/forum/ agykontroll

     

     

     

    Na és hogy  a fognál maradjunk  már nem sokat kell várni hiszen

     

    Fogat növesztettek laborban ugyelet@mail.index.NEMSPA_M.hu?subject=tudomany/2009/02/2 5/1253099/&cc=cikkszerzonek@mail.index.NEMSPA_M.hu" onclick="fix( this );" onmouseover="fix( this );">Index | 2009. február 25., szerda 14:10 | Frissítve: 1 órája

     

    http://index.hu/tudomany/2009/02/25/1253099/

     Fogzománc- növesztés laborban

    2009. január 22. (csütörtök) 10:49

     http://dental.hu/hirek/fogzomanc-novesztes-laborban/ 7607

     

    http://www.hirado.hu/Hirek/2009/02/25/08/Fognovesz tes_laborban_egy.aspx

     

     

    előzmény:
    Mandy. (20)
    2009-02-24  22:10
  13. 2009. február 24. 22:1020.
    Sztem vagy végezz el egy tanfolyamot, vagy olvasgass ilyen agykontrollos topicokat, a fórumkeresőbe beütöd hogy agykontroll, ott rengeteg infót találsz erről, vagy kezdetnek a www.agykontroll.hu  , ott le vannak irva az alapok asszem...sok sikert...üdv...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (16)
    2009-02-24  11:02
  14. 2009. február 24. 22:0519.

    Kedves nyüff, szaffi, évanyó !

    Köszönöm a kedves jótanácsokat.

    Ki fogom próbálni, amit javasoltatok !!! Remélem segit!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_267364 (8)
    2009-02-24  08:09
  15. 2009. február 24. 11:0918.
    Na szóval itt található, erről beszéltem. Itt azt írja, öblíteni kell utána, nekem a doki azt mondta, ne... mindenki döntse el maga. Mindenesetre a gyógyszerátros meg azt mondta, normál fogkrémként használjam, az volt a csúcs...
    előzmény:
    nyüfff (17)
    2009-02-24  11:07
  16. 2009. február 24. 11:0717.

    Soste tanultam agykontrollt, azért nem tudom megítélni. Este megnézem (ha nem felejtem el), van-e valami pontos név a tubuson. De én úgy mentem be, hogy azt a kis tubusos elmex izét kérnem, ami nem normál fogkrém... Ki tudtak szolgálni.

     

    Nah, google a barátom, ez lesz az:

    http://www.gyogyszerpont.hu/fog-+es+szajapolas/fogszuv asodas+megelozese/elmex+gel.html

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_267364 (15)
    2009-02-24  10:46
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 24. 11:0216.

    Én gyűjtöm a somatikus suggestiokat. magam is hallottam már, hogy ha az égett betegek kezelésekor a „hűvös és kellemes”
    szuggesztív "üzenetet hall" megelőzhető
    a mély szövetrétegek lelökődése az öedéma és a gyulladás. Azt is tudom hiszen próbáltuk a gyakorlatban hogyha az ambulancia  személyzete
    1 percig  szuggesztív szöveget
    mond a sérültnek  vagy baleset következtében kocsiban rekedtnek a fülébe, nyugodt hangon nagyobb a túlélési aránya a beszállítás alatt.

     

    Mesélj már nekem erről hogy kell/lene csinálni?

    előzmény:
    Mandy. (1)
    2009-02-24  01:15
  18. Torolt_felhasznalo_267364
    Torolt_felhasznalo_267364
    2009. február 24. 10:4615.

    jujj, de izgi, veszek ilyet holnap, nekem is jól jönne, kíváncsi vagyok, hogy mit produkál! 

    Mandy, próbáld ki, és agykontrollozz mellette.

    azért gondolom, hogy hatékonyabb, mert belénk van programozva születésünk óta, hogy betegek voltunk-->orvoshoz vittek-->kaptunk valamilyen (akkoriban még normális, valóban gyóygító szert)-->megygógyultunk.

    És ez így ment gyerekkorunkban, kamaszkorunkban, és így megy felnőttkorunkban...tehát jól belénkivódott. Nyilván ezért van az, hogy sokszor önmagában az agykontroll nem segít, azoknál, akik ritkán használják, illetve nem végeztek tanfolyamot,  viszont hatékonyabb egészségyügyi ellátás mellett, vagy után!

    ez ugyan saját tapasztalat, de szerintem van benne ráció:) 

    előzmény:
    nyüfff (13)
    2009-02-24  10:38
  19. 2009. február 24. 10:4114.
    Köszi a részletes magyarázatot és a tanácsot! Mindenképp alkalmazni fogom ezt a módszert, remélem beválik nálam is. 
    előzmény:
    nyüfff (13)
    2009-02-24  10:38
  20. 2009. február 24. 10:3813.
    Fogat mosol a normális fogkrémmel. Utána kiöblíted a szád, ahogy szoktad, majd fogat mosol ezzel a cuccal (elég fura íze van, de nem sokáig érezni), és kiköpöd a felesleget, letörlöd az arcod, és lefekszel aludni. Nem öblögetsz még egyszer, mert az a lényeg, hogy a cucc "bele legyen maszírozva" a fogadba, és rajta is maradjon éjszaka. Heti egyszer ki lehet bírni.
    előzmény:
    cuci06 (12)
    2009-02-24  10:28
  21. 2009. február 24. 10:2812.

    Szia!

     

    Azt hogy érted, hogy nem szabad utána kiöblíteni a szájat? Legyek úgy 10 percig, hogy a számban van a fogkrém? Vagy vigyem fel csak a problémás helyekre és próbáljak nem nyelni? 

    előzmény:
    nyüfff (11)
    2009-02-24  09:42
  22. 2009. február 24. 09:4211.

    Bár az agykontrollban nem nagyon tudok segíteni - fogalmam sincs róla, javasolnám a gyógyszertárban kapható elmex fogkrémet. Nem a normál tubust, hanem a kicsit. Heti egyszer szabad csak használni, nem szabad utána kiöblíteni a szád, és ez tényleg "visszaépíti" a zománcot, és a nem komoly lyukakat is elintézi. Fogorvos ajánlotta, nem a kisujjamból szoptam, bevált. Ismerősömnek 8 lyukas foga volt (nem komoly lyukak, csak kis felületi gond), két hónapig használta, kettőt kellett tömni, a többi eltűnt. Folyamatos használata (heti egyszer) ajánlott.

     

    Saját tapasztalat:

     

    nekem az első két metszőfogam valamiért (vszeg zománchiány) veszett érzékeny volt hidegre, melegre. Reggel ha fogmosás után kimentem, rendszeresen fájt, illetve volt is rajtuk két fehérebb felület (az ugye a lyuk előhírnöke), na, kétszer használtam a fogkrémet (két hét), az első után még egy napig fájt a fogam, a második után már semmit nem éreztem, azóta sem, a fehér felület csökken. 

     

    Gyógyszertárban olyan 1000-2000 Ft egy tubus, és ha heti egyszer használod, legalább egy fél évig elég. 

    előzmény:
    Mandy. (1)
    2009-02-24  01:15
  23. Torolt_felhasznalo_267364
    Torolt_felhasznalo_267364
    2009. február 24. 08:4510.

    Tessék, ezt most találtam neked az esettanulmanyok.hu oldal keresőjében:

     

    Én programozom hogy fehérebbek és egészségesebbek legyenek a fogaim. A fehérséget elme tükrével is és lborban is, bár azt hogy visszatömködjem a lukakat ahhoz nem anniyra tudok hozzászólni, egyenlőre. Egyébként, ismerek két embert is akik visszanövesztették a fogukat. (az egyik 30 éves a másik pedig 21). Tehát ezek szerint lehetséges ;) 
    Egyébként a fogfehérítéshez ajánlatos nem cigizni, kávézni (főleg főzött kávé) és bort inni. Ha valakinek még ezek nélkül is sárgák a fogai annak tudom ajánlani a Fructodent (citromos ízű) fogkrémet, amely nem kifejezetten drága és csodákra képes! Egyik barátnőm ajánlotta, akinek borzasztó sárgák voltak a fogai, pedig nem iszik kávét és nem dohányzik. Kb két hét múlv olyan fehérek lettek a fogai, hogy csak úgy lesegettem:)

    előzmény:
    Mandy. (1)
    2009-02-24  01:15
  24. 2009. február 24. 08:419.
    Egyszer a TV-ben Domján azt mondta, hogy valaki visszanövesztette a levágott ujját agykontrollal, akkor miért ne lehetne fogzománcot is. Persze annak, aki hisz az ilyesmiben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_793149 (3)
    2009-02-24  05:05

Címlap

top