Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Aranyér

Torolt_felhasznalo_463328
Torolt_felhasznalo_463328
Létrehozva: 2004. január 11. 18:02
Sziasztok!!VAn valaki akim aranyeres..Aki tud jó kezelési módszerekt az segítsen..kösszi
  1. 2018. május 16. 10:4760.

    Szia,


    megadnád az email címed? Szeretnék kérdezni pár dolgot privátban:)


    Üdv

    előzmény:
    magnes25 (41)
    2004-03-19  13:28
  2. 2012. július 25. 08:4359.

    Szia!

     

    Érdeklődni szeretnék a doktornővel kapcsolatos tapasztalataidról.

    Én a héten fogok menni hozzá.

     

    Köszi,szia 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_909168 (44)
    2004-03-29  10:08
  3. 2008. október 8. 13:0058.

    http://www.aranyer.com/page.php?6

     

    szuper orvos! kedves, türelmes, mindent elmagyaráz. 

    előzmény:
    csimp (1)
    2004-01-11  18:02
  4. Torolt_felhasznalo_579273
    Torolt_felhasznalo_579273
    2008. szeptember 18. 15:1857.

    Sziasztok!

    Nekem is kéne egy kis segítség! Jó proktológust keresek, olvastam már a fórumon egy párrol pl. Csatár Éva, csak tudni szeretném, hogy ki milyen összegeket  kér el. Mennyi az első vizsgálat, utána még vissza kell menni hozzá? És azért mennyit kell fizetni, hogy kb tudjam mennyi pénzt gyűjtsek össze, mielőtt elmegyek a dokihoz ;) Persze, ha valaki tud olcsó vagy ingyenes vizsgálatot azt is megköszönöm...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_934042
    Torolt_felhasznalo_934042
    2007. Április 28. 18:3656.
    Sziasztok!
    Én nagyon kétségbe vagyok esve- én mar a vérzésnél tartok és nem tudom hova kihez forduljak!
    Kérek mindenkit, h aki tud jó orvost az segítsen!!!
    Ha lehet akkor privátban, mert annyi aranyér nevű fórum van, hogy nem biztos h ugyenrre rátalálok...
    Én két orvos nevét találtam meg leggyakrabban az interneten, az egyik dr.Back Frigyes, a másik pedig dr. Csatár Éva...
    Tud vki velük kapcsolatban vmit? Milyen volt a vizsgálat, milyenek az orvosok!
    Előre is nagyon köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_909168 (47)
    2004-11-03  09:51
  6. 2005. június 21. 14:5355.
    . . :o) hat, cipruson. . . eleg messze. Mikor kell a kup? Fogalmam sincs, ez a kenocs mit fog hasznalni, de tegnap a bizonyos nagyvecezes utan nagyon rossz volt egesz nap. amikor megtisztogatom, bekenem, masnap reggel is jo, de delutan vagy estefele neha megint faj. valtozo. de olvastam olyat is interneten, hogy ez meg elzarodott er, azaz trombozis is lehet. hat az kiraly lenne. . mert nekem a csomo lilas, nemtudom ezzel mit mondtam :)
    előzmény:
    snebaj (54)
     
  7. 2005. június 21. 02:1954.
    Hol vagy kulfoldon?
    Ha nem tul messze, akkor. . .
    . . . kuldok neked Reparon kupot.
    Most kuldott az anyosom egy csomaggal :-)))
    De csak ijesztgetes miatt, nehogy elojojjon :-)
    előzmény:
    ocean (53)
     
  8. 2005. június 21. 01:5953.
    Sziasztok,

    kb. egy hete en is tapasztaltam azt a bizonyos csomot. . az elejen csak csipo erzest ereztem a vegbelnyilasom kornyeken, aztan sajnos elkezdett fajni is. . mindez egy hete volt, neha nem faj, aztan ujra, es szekeles utan ez mindig sokkal rosszabb. Egyaltalan ez biztos, hogy aranyer? Milyen *kellemes* vizsgalatokon kell tulesni. . ? Allitolag terhesseg alatt sok nonek kijon. Hat en meg nem vagyok terhes, 27 eves. bar az teny, hogy a gyomrom sosem volt tul jo, illetve csaladban is vannak aranyeresek. . Ha ki tudom en is tapintani (ami fajdalmas mostanaban :(es napkozben is rossz erzes), akkor az kulso, ugye? A belso rosszabb vagy ez? Raadasul kulfoldon vagyok, ugyhogy egy Proctosedyl nevu kenocsot kaptam, azzal fogom majd kenegetni. . . nagyon nem lenne jo hazamennem emiatt, de ha muszaj lesz, akkor muszaj lesz. . Segitsetek, nektek mi valt be. . ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. június 21. 01:5852.
    Sziasztok,

    kb. egy hete en is tapasztaltam azt a bizonyos csomot. . az elejen csak csipo erzest ereztem a vegbelnyilasom kornyeken, aztan sajnos elkezdett fajni is. . mindez egy hete volt, neha nem faj, aztan ujra, es szekeles utan ez mindig sokkal rosszabb. Egyaltalan ez biztos, hogy aranyer? Milyen *kellemes* vizsgalatokon kell tulesni. . ? Allitolag terhesseg alatt sok nonek kijon. Hat en meg nem vagyok terhes, 27 eves. bar az teny, hogy a gyomrom sosem volt tul jo, illetve csaladban is vannak aranyeresek. . Ha ki tudom en is tapintani (ami fajdalmas mostanaban :(es napkozben is rossz erzes), akkor az kulso, ugye? A belso rosszabb vagy ez? Raadasul kulfoldon vagyok, ugyhogy egy Proctosedyl nevu kenocsot kaptam, azzal fogom majd kenegetni. . . nagyon nem lenne jo hazamennem emiatt, de ha muszaj lesz, akkor muszaj lesz. . Segitsetek, nektek mi valt be. . ? Felek elore :((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_606257
    Torolt_felhasznalo_606257
    2004. november 4. 08:3251.
    Hallottam már az aloéról, de a hatását nem tudom:( Egyszer aloe vera stiftet használtam, de nem ért semmit, igaz nekem nem aranyeres a problémám.
    Dóra, ki műtött, lehet hogy ismerem?:) És mit mondtak akkor most mi lesz, ha nem használt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_104450 (48)
     
  11. Torolt_felhasznalo_488728
    Torolt_felhasznalo_488728
    2004. november 4. 06:5050.
    Sziasztok!
    Nekem sajnos csak negatív tapasztalatom van a "műtéttel" kapcsolatban, pedig tényleg egy nagyon jó doki, professzor hajtotta végre ezeket a beavatkozásokat. Életemben nem volt még ennyire fájdalmas percekben részem, de ami a legrosszabb az az, hogy gyakorlatilag nem lehet megszűntetni! Tehát hiábavaló volt az egész!:-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_346467
    Torolt_felhasznalo_346467
    2004. november 3. 23:4849.
    http://www. aranyerbetegseg. hu/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_104450
    Torolt_felhasznalo_104450
    2004. november 3. 20:0548.
    Hallotál valamitmár az Aloe Veráról? Állitólag aranyér problémákrais nagyon jó. Mit gondolsz róla?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_909168 (47)
     
  14. Torolt_felhasznalo_909168
    Torolt_felhasznalo_909168
    2004. november 3. 09:5147.
    Sziasztok! Kaptam priviket, hogy írjak ide is pár szót mi volt anno a dokinál. Röviden: Csatár Évát nem ajánlom már senkinek. Részleteket priviben ha érdekel vkit. A vizsgálattól nem kell félni, ha vkinek fáj a feneke a vizsgálat is kicsit fájni fog, de nem vészes és gyorsan megvan 1-2 perc. Először újjal nézik meg aztán egy anoszkóp nevű műszerrel. Ez kicsit vastag és fájhat, ha amúgy is fáj, de ki lehet bírni. A vizsgálat vagy oldalt fekve v. egy speciális asztalon történik, de modern körülmények között már nem kell négykézláb megalázó pozícióban egyensúlyozni. Szégyenkezni sem kell, aki proktológiával foglalkozik csomó popsit látott már, egyáltalán nem ciki, dokik sem így állnak hozzá. Ha valakinek még tudok, szívesen segítek, sajna nagy tapasztalatom van:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_873849
    Torolt_felhasznalo_873849
    2004. október 20. 17:3646.

    Kedvencekhez ad
    Fórum: Éljünk egészségesen / Aranyér vizsgálat
    hozzászólás | fórumtérkép | hozzászólások időrendi sorrendben
    Lapozás: 10 25 50 hozzászólás egy oldalon.


    Ť előző hozzászólások 1 - 4 5 - 14 15 - 24

    rata (24)2004-09-16 17:50
    Szerintem nem fáj a műtét, és jobb, ha előtte kíméletesen egy tisztító beöntést adnak, mert akkor kisebb a kockázat, nem beszélve arról, hogy a hegesedést sem fogja gátolni a székelés. (A beöntéstől nem kell félni, nem olyan lesz mint szüléskor, amikor egyébként is minden baja van egy nőnek. ) Egyébként lehet ez sem kell, mert attól függ, hogy belső vagy külső aranyered van. A külső a szerencsésebb. Sajnos az esetek többségében 5-15 év alatt kiújul, főleg, ha nem vigyázol rá! (Megfázás, erőlködés, visszérek máshol is, stb. ) lett kifejlesztve egy eszköz egy un. magnetic-ano-rectal plug. A záróizmok edzésén túl a mágneses hatására a véráramot karbantatja. Hatására az mágneses erővonalak záródnak a záróizom körül. Ha gondolod, írj, s magánmélben bővebbet. (rata@vipmail. hu) Addigis ne ülj hideg lépcsőre, és végy meleg bugyit!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. március 29. 12:4845.
    Sziasztok!
    Volt már valakinek olyan tapasztalata, h a talpán megérzi, ha valami baja van?Nekem már egy hete bizsereg a talpam ott(legalábbis remélem), ahol a végbél és végbélnyílás reflexológiai pontja van. Múltkor a pajzsmirigy alulműködésem jelzett így. Pedig már elmúlóban van az aranyerem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_909168
    Torolt_felhasznalo_909168
    2004. március 29. 10:0844.
    Igen, én is írtam már több embernek privit, de csak magnes25 válaszolt viszont tőle megtudtam a doktornő címét számát, és én szerdán megyek hozzá. Ha valakit érdekel szívesen megírom a tapasztalataimat.
    Cím: Margit krt. 5/b. Tel: 316-3461
    előzmény:
    Ágica1 (43)
     
  18. 2004. március 29. 10:0143.
    Én is szeretném elkérni az elérhetőségét, mert akárkitől kértem eddig priviben az orvosáról adatot, senki nem válaszolt!
    Köszönöm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_478612 (42)
     
  19. Torolt_felhasznalo_478612
    Torolt_felhasznalo_478612
    2004. március 27. 22:4242.
    Sziasztok. dr. Csatár Évának csak magánrendelése van vagy dolgozik "TB" helyen is. Elküldenéd az elérhetőségét, meg szólnál néhány szót az árairól? üdv. Bóbita
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. március 19. 13:2841.
    Szia,
    nekem is hasonló volt, a diagnózis: végbélrepedés. Ne ijedj meg, szörnyűbbnek hangzik, mint valójában. Engem Dr. Csatár Éva "műtött", kb 10 percig tartott a dolog, és végre, 10 év elteltével megszűntek a panaszaim.
    üdv
    á
    előzmény:
    huszonéves (21)
     
  21. Torolt_felhasznalo_579717
    Torolt_felhasznalo_579717
    2004. március 19. 13:2140.
    Ismerek női proctológust. dr. Csatár Éva. Nekem is csináltak ilyen gyűrűzést. Nekem nem fájt. Pillanatok alatt kész volt. Az elő csomó be volt gyulladva, az egy kicsit rossz volt (utána), de ad fájdalomcsillapítót. A másik hármat észre sem vettem. A rectoscipia nem kellemes, de ki lehet bírni. Én nekem oldalra kellett feküdnöm, és nagyon rövid ideig tartott az egész. 5 év garanciát vállal. Ez nem vicc. Nekem 96-ban volt ez. Az a tapasztalatom, hogy aki teheti, magán orvoshoz menjen, mert az SzTK egyre rosszabb.
    előzmény:
    micku (31)
     
  22. Torolt_felhasznalo_606257
    Torolt_felhasznalo_606257
    2004. március 18. 09:0439.
    Vegyél kamillás ülőfürdőt napi kétszer, próbáld ki a Mastu S kúpot és kenőcsöt vagy az Aurobint, (vagy körömvirág krémet) ne erőlködjél, ne cipekedjél és ha tíz nap múlva sem jobb, menj dokihoz, esetleg egy másikhoz, aki nem rögtön az anoszkóppal esik neked.
    előzmény:
    viso (38)
     
  23. 2004. március 17. 23:1638.
    Szasztok!
    Írtam már régebben , h 10napig kúpozni kellett magam és rendbejött. 2hét után újból véreztem és szúrt. Akkor most menjek el megint és kezdjem újra?Ezek szerint ez csak átmeneti segítség?Akkor mi lesz a végleges?MI az a gyűrűzés?Tudtok valamit ajánlani, azonkívül, h táplálkozzak rostosabban és mozogjak többet?A doki még ennyit se mondott. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. március 17. 15:4537.
    Sziasztok!
    Én mostanában voltam valóban úgy történik, ahogy lent is leírta Viso. Nekem nem igazán fájt inkább kellemetlen olyasmi mint amikor a nőgyógyászaton rákszűrésre mész. Nekem meg is csinálták a gyűrűzést 20 másodpercig tartott. Na utána volt a szenvedés és a fájás de ki lehet bírni, (hozzá teszem mondta is az orvos, hogy a nagyon érzékeny kategóriába tartozom)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top