Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FITNESS TOPIC

hexilein72
Létrehozva: 2008. március 2. 08:53

Sziasztok!

azoknak inditom ezt a topicot, akik szeretnek sokat, intenziven mozogni es meg szeretnek osztani ez iranyu tapasztalataikat masokkal is, vagy esetleg közösen, együtt, "virtualisan" tornaszni lenne kedvük.

En heti 3-4x futok (kb. 10-11km-t alkalmankent) es melle meg 3-5x tornaszom kül. dvd-kre, kedvencem az Alexandra

Neha fitness studioba is eljutok 1-1 aerobikra, de sajna a csalad miatt eleg ritkan. 

Szoval, aki meg sportos vagy szeretne azza valni, az jöjjön!

Üdv., Hexi 

  1. 2010. november 11. 12:0722380.

    Sziasztok!

    A IX. kerületben keresek női fitness termet. Tud valaki ilyenről? Igazából olyan érdekelne, ahol gépek is vannak és edző is van, aki tanácsot tud adni, hogy hogy érem el a céljaimat.

    Előre is köszi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_396785 (22379)
    2010-11-11  12:05
  2. 2010. november 11. 12:0522379.
    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  3. 2010. március 24. 09:5022378.

    hello Hexi.

    Prímatorna: magyar zenés, koreografált női alakformáló torna lassan 2 évtizede. Nekik is van kazettájuk/dvd-jük, amit lehet rendelni. Nagyon szeretem, már '99 óta járok. Szerintem jobb, ha edző elmondja, hogyan kell pontosan végezni a gyakorlatokat. Fő a biztonság, nehogy lesérüljön az ember egy fitness vagy torna dvd közben. De ha nincs idő, akkor természetesen jobb, mint a henyélés és nem mozgás! :)

    Prímatorna majdnem minden megyében van, Bp-en pedig több helyen is.

    Pusza

    előzmény:
    hexilein72 (13874)
    2009-01-05  14:16
  4. 2009. augusztus 1. 19:5222377.

    Csak elköszönni jöttem lányok, Szilárdom feljött ma hozzám, és holnap kikísér a reptérre is, úgy örülök neki! Legyetek jók, majd jelentkezem mikor odaértem meg mikor visszértem. :)

    Puszi nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 20. 18:5322376.
    Vagy talán lekéstem rólatok?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_232151 (22375)
    2009-07-20  18:52
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 20. 18:5222375.

    Sziasztok!

    Pár napja olvasgattalak titeket és szeretnék csatlakozni. Nagyon szeretek sportolni, legfőképpen futni és itthon dvd-re tornázni. Réka ugyan még kicsit nehéz nekem, de azért próbálkozok. :) 

    Remélem befogadtok. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. július 17. 10:2822374.

    Viszlát drága topicunk, továbbviszünk az újba mindent!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. július 17. 10:2022373.

    Akkor én is elbúcsúzom a fitness topikunktól, mert olyan sokat adott nekem!

     

    Sziaaaaaa! Jó volt itt koptatni a sorokat, kicsacsogni magamból a gondolatokat!

     

    boddia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 17. 09:3022372.

    Engedjétek meg, hogy tisztességesen elsirassam a Fitness topikunkat!

     

     

    Ó, drága topikunk, jövök majd még, írok ide neked, majd dumcsizunk, ne sírjál.

     

     

    Na, ennyi elég volt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 17. 09:1922371.

    Csajszikaim, müxik az uj MÖSZTE topic!!

    Gyertek, ezentul egyedül leszünk!

    előzmény:
    hexilein72 (22368)
    2009-07-17  08:46
  11. 2009. július 17. 09:1922370.

    Helló Mindenki!

     

    szia Petrácska, de jó, h benéztél! Most elhiszem, h el leszel foglalva az új kutyulival. De jó! Igen, kérünk majd képeket, sokat! Azért jó messzire jöttök a kutyáért!

     

    Sita, de jó, már csak 1 nap! Szuper lesz nektek! A bobpálya nem Veszprémben van? De emlékszem, h tavaly is voltatok, képet is hoztál!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. július 17. 08:5922369.

    Probaljatok ki, csajok, hogy tudtok-e irni.

    Azokat, akik rendszeresen irtak ide, felvettem a topic-listara, hat kivi vagyok, müxik-e

    előzmény:
    hexilein72 (22368)
    2009-07-17  08:46
  13. 2009. július 17. 08:4622368.

    Na, asszem megvan

    Meg nem jelent meg az uj topic, gondolom elöször moderaljak (vagy nemtom), es meg nem is tudtam megadni, hogy kik legyenek a tagok, gondolom, ez is kesöbb jön??

    Mindenesetre MÖSZTE lesz a cime es ha minden igaz, akkor hamarosan megjelenik. Es persze tegla, vagyis csak mi olvashatjuk es csak mi irhatunk hozza.

    előzmény:
    hexilein72 (22367)
    2009-07-17  08:39
  14. 2009. július 17. 08:3922367.

    Hello Csajszikak!

     

    Akkor teglasodjunk, azt mondjatok mind?? Na okeeee, en benne vagyok, mindjart nyitok egy uj topikot, aztan ideirom, hogy mi a cime, aztan ott talalkozunk, joooo??

     

    Amugy tegnap voltam a sportorvosnal es csajok, MINDENT le kell irnom, mert nagyon erdekes dolgokat meselt, egy jo orat voltam nala es megtudtam ezt-azt, amit eddig nem tudtam, de nagyon sok mindenben meg is erösitett, amit eddig is igy gondoltam.

    Na majd az uj topikot a beszamoloval kezdem.

     

     

    Vikica, ne is mondd, en is most a sulymaximumomon (jo kis szo ) vagyok, basszus, rosszul vagyok magamtol (megint) A hasam is pfffffff :-(( De matol atterek arra ar eves- es edzestervre, amit a sportorvos javasolt, ugyhogy naggggyon kivi vagyok...

    Emlitettem neki az alacsony pulzusodat es azt mondta, hogy az 50 alatti nyugalmi ertek nem elsportolonal nagyon keves es tutira van valamilyen szervi oka, amit mindenkepp ki kell vizsgaltatni, de igy latatlanban nem tudja, hogy mi lehet, mert sok oka lehet. De mindenkepp vizsgalatra szorul a dolog.

    Jajj, Marian szuper lesz, nekünk Szemesen volt a kis nyaralonk, onnet Mariara is atugrottunk neha, olyan kis aranyos települes!!

     

     

    Ungika, de joooo, megvolt a kutyatali!! Gondolom, hogy örült a Lili-kutty! Egyszer Muffint es Lilit is összeereszthetnenk, Muffin nagyon baratsagos kutya, minden mas ebet IMAD!!

     

     

    Sita, ugye, mondtam,. hogy a futas a legjobb zsirbontasra?? Nagy gratula M-nek, 5 centi nem semmi!

    Mindjart nyaralaaaaas! Igen, ma megint 30 fok lesz (itt), de holnapra 1 nap lehülest es esöt mond (ez majd sztem vasarnapra er a Balcsihoz), de aztan vasarnaptol megint napsütes es felmelegedes, jövö het elejere meg megint kanikula!!

     

     

    Boddika, igen, börrel kapcsolatos a tema (hogy nem szabad most izzadnom). Na majd az uj topikban elarulom, lehet, hogy kiakadtok  

     

    Evike, ügyi vagy a vezetessel! Meg a festessel is, tuti nagyon örülnek majd neki!

     

     

    Petracska, de szuuuuper, hat persze hogy nem untatsz a kutyi-temaval! Mar csak egyet kell aludni es mentek Mayaert! Nagyon kivi vagyok ra!

    Es örülök, hogy izlik a tk-pizza, nalunk igy nagyon bejött!

     

     

    Noe, oksi, akkor ezentul majd mashogy fogunk hivni, a kicsi Noe nev meg majd mase lesz

     

    Na megyek, megnezem, hogy is müxik az uj teglastopik-inditas

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  15. 2009. július 17. 08:3922366.

    Hello Csajszikak!

     

    Akkor teglasodjunk, azt mondjatok mind?? Na okeeee, en benne vagyok, mindjart nyitok egy uj topikot, aztan ideirom, hogy mi a cime, aztan ott talalkozunk, joooo??

     

    Amugy tegnap voltam a sportorvosnal es csajok, MINDENT le kell irnom, mert nagyon erdekes dolgokat meselt, egy jo orat voltam nala es megtudtam ezt-azt, amit eddig nem tudtam, de nagyon sok mindenben meg is erösitett, amit eddig is igy gondoltam.

    Na majd az uj topikot a beszamoloval kezdem.

     

     

    Vikica, ne is mondd, en is most a sulymaximumomon (jo kis szo ) vagyok, basszus, rosszul vagyok magamtol (megint) A hasam is pfffffff :-(( De matol atterek arra ar eves- es edzestervre, amit a sportorvos javasolt, ugyhogy naggggyon kivi vagyok...

    Emlitettem neki az alacsony pulzusodat es azt mondta, hogy az 50 alatti nyugalmi ertek nem elsportolonal nagyon keves es tutira van valamilyen szervi oka, amit mindenkepp ki kell vizsgaltatni, de igy latatlanban nem tudja, hogy mi lehet, mert sok oka lehet. De mindenkepp vizsgalatra szorul a dolog.

    Jajj, Marian szuper lesz, nekünk Szemesen volt a kis nyaralonk, onnet Mariara is atugrottunk neha, olyan kis aranyos települes!!

     

     

    Ungika, de joooo, megvolt a kutyatali!! Gondolom, hogy örült a Lili-kutty! Egyszer Muffint es Lilit is összeereszthetnenk, Muffin nagyon baratsagos kutya, minden mas ebet IMAD!!

     

     

    Sita, ugye, mondtam,. hogy a futas a legjobb zsirbontasra?? Nagy gratula M-nek, 5 centi nem semmi!

    Mindjart nyaralaaaaas! Igen, ma megint 30 fok lesz (itt), de holnapra 1 nap lehülest es esöt mond (ez majd sztem vasarnapra er a Balcsihoz), de aztan vasarnaptol megint napsütes es felmelegedes, jövö het elejere meg megint kanikula!!

     

     

    Boddika, igen, börrel kapcsolatos a tema (hogy nem szabad most izzadnom). Na majd az uj topikban elarulom, lehet, hogy kiakadtok  

     

    Evike, ügyi vagy a vezetessel! Meg a festessel is, tuti nagyon örülnek majd neki!

     

     

    Petracska, de szuuuuper, hat persze hogy nem untatsz a kutyi-temaval! Mar csak egyet kell aludni es mentek Mayaert! Nagyon kivi vagyok ra!

    Es örülök, hogy izlik a tk-pizza, nalunk igy nagyon bejött!

     

     

    Noe, oksi, akkor ezentul majd mashogy fogunk hivni, a kicsi Noe nev meg majd mase lesz

     

    Na megyek, megnezem, hogy is müxik az uj teglastopik-inditas

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  16. 2009. július 17. 07:5422365.

    Sziasztok!

    Na, Lilike randizott! Nagyon édesek lehettek

     

    Évike, jó festést! Olyan ügyesek vagytok! Mi még egy csöpögő csaphoz is szakembert hívunk

     

    Vik, érezzétek jól magatokat! Mi meg megyünk amarra, ahonnan ti jösztök

     

    Tényleg lányok, valahol ott Veszprém körül van valami nyári bobpálya. Tavaly, mikor voltunk Tihanyban, akkor láttuk, és bementünk. De lehet, hogy rosszul emlékszem, és valahol a Balaton mentén volt. Nem tudjátok? Most is el akarunk menni oda

     

    Petrácska, tényleg, emlékszünk a rokonokra, akkor most ők voltak nálatok  Hát igen, azért tényleg fárasztó mindig odatenni magatokat. Ők nem akartak volna futni egyet veled?

     

    Szép napot mára lányok! Már csak egyet alszunk éééés....  Itt most is 30 fok van, ott??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_341291
    Torolt_felhasznalo_341291
    2009. július 16. 22:3122364.

    Szijjasztok csajok!

    Jaj, dejó, hogy beindult az élet. Huh, még jó, hogy ma este benéztem azért, nehogymár ilyen sokmindenből kimaradjak!:)

    Dejó, dejó, én is a téglásodásra szavazok, de amúgy hogy is működik ez?

    Jajj, nagyon le lettem maradva ez alatt a pár nap alatt, de hát rengeteg dolog volt. tegnap reggel elmentek a vendégeink. wetike, emlékszem kérdezted, hogy kik ezek.. Apukám nővére és a férje, akik Kolozsváron laknak, náluk voltunk májsuban is. Most ők jöttek. :) Nagyon jó volt, de azért fárasztó is:)

    hexi-  Hűha, nem semmi ez a sok sport, amit Zegen alakítottál. Én biztos nem mertem volna veled fogadni ilyen dologgal. És volt valami téte a fogadásnak? Tök jó a fűnyíró traki. Olyan szuper lehet, komolyan mondom, ezel élmény lehet a fűnyírás. Nekem is tetszik, dehát itt nem olyan nagy a kert ehhez. Maximum a Diósdi telkünkön lett volna aktuális.

    wetike- Jajj, annyira sajnálom, hogy nem jelentkeztem a gyüminap miatt, nekem sajnos nem jött össze, el kellett volna menni gyümiért is, és egy csomó dolgom volt, amihez kellett az energy, szóval sajnálom, hogy most nem csatlakoztam. De jövőhéten mindenképp beiktatom, a hugom is csatlakozik azt mondta.

    ungi- Jajj, de cuki lehet a kis Lilike, már barátja is van, de aranyos. Képet várjuk ám. Bogyónak is van itt a környéken egy fiú barátja, amikor viszem futni, akkor néha megállunmk a kerítés előtt, hogy "beszélgessenek"  kicsit!

    Noé- Dejó, szuper, hogy ilyen jól éreztétek magatokat Horvátországban. Nagyon szépek a fotók, és hát ugye nem kell mondani, hogy te is elképesztően jól nézel ki. Nagyon látványosan lefogytál, és tényleg látszik, hogy tornázol, stb.. Szóval szuperül nézel ki, tényleg csini vagy! :) D büszke lehet rád!

    sita- Mire kell szavazni? A blogodon? Én is szavazok ám szívesen! Holnap reggel megnézem, ígérem!:)

    Csajok, bocsi, hogy most ilyen foghíjasan írtam, főleg akiknek nem is írtam, holnap jövök, bár elég zsúfolt lesz a holnap is, vennünk kell kis kerítést a kutyulinak, meg berendezem a kis ólját! Hexi, a tk pizzzatészta recid olyan naggyon jó lett a múltkor, hogy közkívánatra holnap megint az lesz! :) Szombaton pedig végre megyünk Mayáért Nagykanizsára. Majd csinálok sok-sok képet, és hozok ígérem, ha meg nem unjátok!

    Puszi!

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  18. 2009. július 16. 21:5122363.

    Helló Lányok! Kicsit féltem tőle, h már nem is talállak itt titeket! Hogy tudjuk meg, h máshova kell menni? Írtok üzit, vagy mi lesz? Juj, de izgalmas :))

    Vik, ügyes vagy a késői tornával. Kozmetikáztál is? Holnap indultok? de jó lesz nektek! Meddig maradtok?

     

    Noé, hát tuti, h megismerünk! :)))

     

    Évike, de ügyesek vagytok! Biztos nagyon örülnek majd neki!

     

    Na, hát az én tornám is elmaradt ma, majd ha téglásodtunk, részletezem az egyik okot. Sose lehet tudni, ki olvas minket! :P

     

    Volt Lilinél az új fiúbarátja! Na, hát a Lili beleszeretett első látásra már a kerítésen keresztül! Eddig csak lány kutyákkal talizott, velük sokkal feszengőbb volt az elején, ez meg mintha mindig is a barátja lett volna első pillanattól kezdve! Ugyanolyan színű és fajtájú kuty, mint a Lili! Nagyon édesek voltak! Hát a Lili az nem hagyta békén szegény másik kutyát, egyfolytában mászott rá, szeretgette, futkoztak, hát szóval nagyon édesek voltak. K csinált képeket, de most dolgozik, majd hétvégén talán hozok fotókat, mert most az ő telefonján vannak.

     

    Jó éjt csajszik!

    Holnap már lehet, h nem itt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. július 16. 21:4222362.

    Még ma újra indulunk? Izgulok :)

     

    Izgalmamba nyomok egy tornát:)

     

    Elhiszitek hoyg nekem nyaralás elöttre sikerütl felkapnom 2-3 kilot??? :((( 

    A hasam is, fúúúj. Vagy valamennyire lehet attól hoyg tegnap jött meg??

     

    Évike dejófejek vagytok biztos nagy lesz az öröm a festés miatt. :) Nem baj a fetés is jó kis torna :)

     

    Na jövök még remélem, cska muszáj tornáznomháátha alakulok még.

     

    Ja és csokoltatom az össze zúgolvasom, ezentúl kénytelenek lesztek engem kérdezni ha valamit tudni akartok :P

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. július 16. 21:1722361.

    Helló Csajszik!

     

    Akkor valószínű ide már nem sokat fogunk írni. Ma is elmaradt a torna, mert M.ék nappaliját és étkezőjét pakoltuk ki. Míg M. szülei Angliában leszenek, addig mi kifestjük ezt a két helyiséget. (Apuka nem tud róla).

    Szóval nem tudom mikor tudok, majd normálisan tornázni. De majd igyekszem.

    De ma is vezettem. Végül is nem volt rossz, de még nem vagyok egy Schumacher.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. július 16. 20:3022360.

    Most néztem Csajszik, ez az 1800. hozzászólásom, úgyhogy ez olyan kerek szám, hogy ezennel fogom befejezni a Noémi által írt hsz-eket és elbúcsúzom a nyílt fórumtól.

    Semminek nincs vége, csak egy új valami kezdődik....

     

    Akkor találkozunk téglásodva, egy új névvel. De meg fogtok ismerni úgy is, biztos vagyok benne!  

     

    Szerintem nincs mire várni, Hexim gyere és csinálj egy ilyen téglásat, aztán csatlakozunk.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. július 16. 19:4122359.

    Sziasztok,

     

    Már itthon, nagyon jó volt Növeréméknél!

     

    Pakolok, kozmetikázom ha belefér tornázom, de közbe ill. utána igyekszem jönni!

     

    Máriafürdőre megyünk.

    szavaztam én is, természetesen a tégla melett :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. július 16. 15:5522358.

    Boddi, hát miért nem mentél szoknyában?!

     

    Na, én megyek lányok, elegem van, már csak holnap!!!

     

    Pusz!

    előzmény:
    boddia (22356)
    2009-07-16  15:43
  24. 2009. július 16. 15:5122357.

    Jaj, Boddia, nem sumákoltam volna el, bocsánat, csak vhogy nem került szóba, meg nekem sem jutott eszembe, h írjak róla. Nem tudom, miért. De előbb-utóbb írtam volna úgyis.

    Ja, sztem is úgy kell,  Hexi nyit egy új topicot téglásan.

    Na, mennyi bókot kapsz te is! Helyes! I meg nem csoda, h nem hagy tornázni, a múltkori tornis képen is tök jól néztél ki! :) Na, hát akkor hordjál szoknyát! :)))

     

    Ja, a fénypostai gombócok nekem is jöhetnek, úgy legalább nem hízlal! :))) Nem is értem a fiúkáidat, h nem esznek belőle....Nálunk már K betermelte volna egyedül :)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top