Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogorvos Zugló

starlet
Létrehozva: 2008. február 6. 09:23

Tudtok ajánlani megbízható és korrekt áron dolgozó fogorvost Zuglóban? A régi orvosom a belvárosban lakik, én meg nem nagyon tudok elmozdulni hosszú időre a kisfiam mellől.

Előre is köszönöm.

  1. 2016. június 12. 21:594.

    A Kerepesin van Dr. Szabó Beáta rendelője, a Homeodent-nél. Nagyon barátságos a doktornő, és a rendelő is kis családias, kellemes hangulatú. Mi a gyerekeket vittük oda fogszabályozásra, és nagyon elégedettek voltunk vele!

    előzmény:
    starlet (1)
    2008-02-06  09:23
  2. 2008. február 6. 10:503.
    Egyik ismerősöm a Csima Rózához jár az Erzsébet kir.-né útja és a Nagy Lajos kir. útja sarkán és nagyon meg van elégedve. Árakat nem tudok.
    előzmény:
    starlet (1)
    2008-02-06  09:23
  3. 2008. február 6. 10:292.
    Szia!

    Én dr.Lehoczky Mariannához járok ,nagyon meg vagyok elégedve vele.Mai árakat nem tudok mondani,mert kb 1,5 éve voltam utoljára úgy nála,hogy volt rossz fogam,akkor viszont középkategóriás árakon dolgozott.
    A Hermina úton a körzeti szakorvosi rendelőintézetben bérel rendelőt.

    tel:469-3867
    előzmény:
    starlet (1)
    2008-02-06  09:23

Címlap

top